| | | | |
Under 09 Girls Gold Division | Champion: | | Finalist: | Classics Eagles 06 - Manchester United |
Under 09 Girls Black Division | Champion: | Classics Eagles 06 - Liverpool | Finalist: | Crew SC Elite 2006 |
Under 09 Boys Gold Division | Champion: | Crew SC Elite 2006 | Finalist: | AC Elite |
Under 09 Boys Black Division | Champion: | Manchester United | Finalist: | 06 Liverpool |
Under 09 Boys White Division | Champion: | Red Arsenal | Finalist: | Red Arsenal |
Under 10 Girls Gold Division (8v8) | Champion: | CWSC Academy Elite '05 | Finalist: | CWSC Academy Elite '05 |
Under 10 Girls Black Division | Champion: | CWSC Academy Elite '05 | Finalist: | CWSC Academy Elite '05 |
Under 10 Girls White Division | Champion: | CWSC Academy Elite '05 | Finalist: | 05 Lady Devils |
Under 10 Boys Gold Division (8v8) | Champion: | 05 Lady Devils | Finalist: | Crew Juniors Gold West I |
Under 10 Boys Black Division | Champion: | Crew Juniors Gold West I | Finalist: | Crew Juniors Gold West I |
Under 10 Boys White Division | Champion: | Crew Juniors Gold West I | Finalist: | SP Soccer Academy Yellow |
Under 11 Girls Gold Division | Champion: | Beadling white | Finalist: | Crew Juniors Gold 11G |
Under 11 Girls Black Division | Champion: | OESC South Premier | Finalist: | Sharks |
Under 11 Girls White Division | Champion: | Sharks | Finalist: | RVSC Thunder |
Under 11 Boys Gold Division | Champion: | 04 Boys Blue | Finalist: | Galacticos |
Under 11 Boys Black Division | Champion: | Waza West 04 Juniors (Black) | Finalist: | Beadling Red |
Under 11 Boys White Division | Champion: | Crew Juniors Black South | Finalist: | OESC South Premier Black |
Under 12 Girls Gold Division | Champion: | Kolping Elite | Finalist: | Kolping Elite |
Under 12 Girls Black Division | Champion: | OESC South Premier Black | Finalist: | Licking County United |
Under 12 Boys Gold Division (11v11) | Champion: | Licking County United | Finalist: | Challenger Crew Jrs 03 White |
Under 12 Boys Black Division | Champion: | Challenger Crew Jrs 03 White | Finalist: | SP Soccer Academy Blue |
Under 12 Boys White Division | Champion: | Beadling Red | Finalist: | 03B Bayern Munich |
Under 13 Girls Gold Division | Champion: | CWSC Academy Elite G02 | Finalist: | CWSC Academy Elite G02 |
Under 13 Girls Black Division | Champion: | Oakwood United G02 Navy | Finalist: | OESC South Premier Red |
Under 13 Boys Gold Division | Champion: | OESC South Premier Red | Finalist: | OESC South Premier Red |
Under 13 Boys Black Division | Champion: | WVSC Rowdies '02 | Finalist: | WVSC Rowdies '02 |
Under 13 Boys White Division | Champion: | WVSC Rowdies '02 | Finalist: | SP Soccer Academy Yellow |
Under 14/15 Girls Gold Division | Champion: | WAZA FC West 00 Girls Black | Finalist: | Butler United 01 S |
Under 14 Girls Black Division | Champion: | Challenger Crew Jrs White | Finalist: | 01G Boca |
Under 14 Boys Gold Division | Champion: | 01G Boca | Finalist: | Cincinnati West Premier |
Under 14 Boys Black Division | Champion: | Galactiocs Rojo 01/15 | Finalist: | OESC South Premier |