| | | | |
Under 10 Girls Cup | Champion: | | Finalist: | |
Under 10 Girls A | Champion: | DDYSC 02 Wolves Gold | Finalist: | DDYSC 02 Wolves Gold |
Under 10 Boys Cup | Champion: | DDYSC 02 Wolves Gold | Finalist: | DDYSC 02 Wolves Gold |
Under 10 Boys A | Champion: | CFK '02 Kraze Black | Finalist: | CFK '02 Kraze Black |
Under 11 Girls Cup | Champion: | CFK '02 Kraze Black | Finalist: | CFK '02 Kraze Black |
Under 11 Girls A | Champion: | CFK '02 Kraze Black | Finalist: | IAFC Blues 01G Elite |
Under 11 Boys Cup | Champion: | IAFC Blues 01G Elite | Finalist: | IAFC Blues 01G Elite |
Under 11 Boys A | Champion: | JFC 01 Developmental Academy | Finalist: | JFC 01 Developmental Academy |
Under 11 Boys B | Champion: | JFC 01 Developmental Academy | Finalist: | SSA South 01B Black |
Under 12 Girls 11v11 Cup | Champion: | SSA South 01B Black | Finalist: | SSA South 01B Black |
Under 12 Girls 8v8 Cup | Champion: | JAYFC Armada WFC 00 Elite | Finalist: | JAYFC Armada WFC 00 Elite |
Under 12 Girls 8v8 A | Champion: | AASC Gunners 00 Gold | Finalist: | AASC Gunners 00 Gold |
Under 12 Boys 11v11 Cup | Champion: | AASC Gunners 00 Gold | Finalist: | AASC Gunners 00 Gold |
Under 12 Boys 8v8 Cup | Champion: | AASC Gunners 00 Gold | Finalist: | AASC Gunners 00 Gold |
Under 12 Boys 8v8 A | Champion: | AASC Gunners 00 Gold | Finalist: | TNFC '00 Heat |
Under 13 Girls Cup | Champion: | JFC Storm ECNL 99 | Finalist: | JFC Storm ECNL 99 |
Under 13 Girls A | Champion: | JFC Storm ECNL 99 | Finalist: | JFC Storm ECNL 99 |
Under 13 Girls B | Champion: | Atlanta Fire 99 Elite | Finalist: | SSA Chelsea 99G Premier White 1 |
Under 13 Girls C | Champion: | Ponte Vedra Storm | Finalist: | NASA G'17 Select |
Under 13 Boys Cup | Champion: | NASA G'17 Select | Finalist: | CFK 99 Kraze Black |
Under 13 Boys A | Champion: | CFK 99 Kraze Black | Finalist: | CFK 99 Kraze Black |
Under 13 Boys B | Champion: | CFK 99 Kraze Black | Finalist: | 99 Norcross Atlanta Eagles Yellow |
Under 13 Boys C | Champion: | IAFC Blues 99B Elite | Finalist: | AFC Lightning '99 Boys Prem |
Under 14 Girls Cup | Champion: | Atlanta Fire 98 ECNL | Finalist: | Tampa Bay United Premier Girls 98 |
Under 14 Girls A | Champion: | AFU Gold | Finalist: | SSA South 98G Elite |
Under 14 Girls B | Champion: | Inter Atlanta FC 98 98G Elite | Finalist: | AFC Lightning '98 Gold |
Under 14 Boys Cup | Champion: | AFC Lightning '98 Gold | Finalist: | AFC Lightning '98 Boys Gold |
Under 14 Boys A | Champion: | Lexington FC Premier | Finalist: | Lexington FC Premier |
Under 14 Boys B | Champion: | NASA B'16 Premier | Finalist: | GMY Liverpool FC |
Under 15 Girls Cup | Champion: | PBSA MagicJacks | Finalist: | SCUFC 97 Girls Elite |
Under 15 Girls A | Champion: | Shreveport United Fury | Finalist: | Shreveport United Fury |
Under 15 Girls B | Champion: | UFA-Norcross 97 Fury Gold Creary | Finalist: | RYSA Revolution 97 |
Under 15 Boys Cup | Champion: | UFA-Norcross 97 Fury Premier | Finalist: | SCUFC 97 Boys Elite |
Under 15 Boys A | Champion: | Roanoke Star Elite | Finalist: | Roanoke Star Elite |
Under 15 Boys B | Champion: | Alpharetta Ambush 97 Boys Red | Finalist: | Atlanta Spurs FC |
Under 15 Boys C | Champion: | FFC United White | Finalist: | FFC United White |
Under 16 Girls Cup | Champion: | Tophat 14 Gold | Finalist: | Tophat 14 Gold |
Under 16 Girls A | Champion: | 96 Norcross Fury Gold | Finalist: | 96 Norcross Fury Gold |
Under 16 Girls B | Champion: | NASA 14 Select | Finalist: | NASA 14 Select |
Under 16 Boys Cup | Champion: | Augusta Arsenal 96 Gunners Gold | Finalist: | Augusta Arsenal 96 Gunners Gold |
Under 16 Boys A | Champion: | Jacksonville FC 95/96 Boys Premier | Finalist: | FC Dallas-EC 95B Red |
Under 16 Boys B | Champion: | FC Dallas-EC 95B Red | Finalist: | 96 Norcross Fury Gold |
Under 16 Boys C | Champion: | GA RUSH 95/96 | Finalist: | GA RUSH 95/96 |
Under 17 Girls Cup | Champion: | NASA 13 Elite II | Finalist: | SSA Central 95 Elite |
Under 17 Girls A | Champion: | SSA Central 95 Elite | Finalist: | SSA Chelsea Northwest Premier |
Under 17 Girls B | Champion: | RYSA Revolution FC95 Lady Blue | Finalist: | YMCA Beat |
Under 17 Boys Cup | Champion: | Atlanta Spurs FC | Finalist: | NASA 13B Elite |
Under 17 /18 Boys A | Champion: | Clay County Soccer Club | Finalist: | AFC Lightning '95 Boys Elite |
Under 17 Boys B | Champion: | Alianza Elite | Finalist: | SRFC Rapids 95 |
Under 17 Boys C | Champion: | SRFC Rapids 95 | Finalist: | United FA 95 Red |
Under 19 Girls Cup | Champion: | United FA 94 Elite | Finalist: | SSA Chelsea 94G Elite |
Under 19 Girls A | Champion: | Mobile Soccer Club 94G Blue | Finalist: | WMSC 93 Freedom Navy |
Under 19 Girls B | Champion: | Tophat 12 Navy | Finalist: | RYSA 94 Lady Revolution |
Under 19 Boys Cup | Champion: | RYSA 94 Lady Revolution | Finalist: | RYSA 94 Lady Revolution |
Under 19 Boys A | Champion: | Santos 94 Blue | Finalist: | SCU/MP 93 Elite |
Under 19 Boys B | Champion: | AFC Lightning '94 Elite | Finalist: | East Ridge Express 94 Red |
Under 19 Boys C | Champion: | Sacred Heart United 94 | Finalist: | FC Alliance 94B Red |