2011 Division Champions






Champions
Under 10 Girls CupChampion: Finalist: First Coast Academy 01/02 Blue
Under 10 Girls AChampion: DDYSC 02 Wolves NavyFinalist: FC Alliance 02G Black
Under 10 Boys CupChampion: Inter Atlanta FC 02 BlueFinalist: Concorde Fire North Boys Black
Under 10 Boys AChampion: CFK '02 Kraze BlackFinalist: CFK '02 Kraze Black
Under 11 Girls CupChampion: West Pines United F.C. 00/01 BlackFinalist: BWSC 01 Premier
Under 11 Girls AChampion: CFC Red Star BlackFinalist: Inter Atlanta FC 01 Blue
Under 11 Boys CupChampion: Inter Atlanta FC 01 BlueFinalist: RYSA Sporting FC 01 Blue
Under 11 Boys AChampion: First Coast Academy 00/01 BlueFinalist: LSA Sharks 01 Gold
Under 11 Boys BChampion: TUSC 01 RedFinalist: WGFC Boys 01 Gold
Under 12 Girls 11v11 CupChampion: United FA 00 EliteFinalist: JB Marine Elite
Under 12 Girls 8v8 CupChampion: First Coast Academy 99/00 BlueFinalist: FC America Premier
Under 12 Girls 8v8 AChampion: AASC Gunners 00Finalist: AASC Gunners 00
Under 12 Boys 11v11 CupChampion: United FA 00 EliteFinalist: Alpharetta Ambush 00 Red
Under 12 Boys 8v8 CupChampion: Alpharetta Ambush 00 RedFinalist: SSA 99 Gold
Under 12 Boys 8v8 AChampion: AFC Lightning '00 Boys GoldFinalist: TNFC '00 Heat
Under 13 Girls CupChampion: JUFC 98/99 GirlsFinalist: NASA G'17 ELITE
Under 13 Girls AChampion: Concorde Fire South BlackFinalist: DSC Revolution 99 White
Under 13 Girls BChampion: Atlanta Fire United 99 GoldFinalist: WGFC United 99 Premier
Under 13 Girls CChampion: Ponte Vedra U13 Girls StormFinalist: NASA G'17 Select
Under 13 Boys CupChampion: CFC Red Star RedFinalist: CFK 99 Kraze Black
Under 13 Boys AChampion: SCUFC 98 Boys EliteFinalist: SCUFC 98 Boys Elite
Under 13 Boys BChampion: Brandon Flames 98/99 BlueFinalist: Atlanta Eagles Blue 98/99
Under 13 Boys CChampion: Inter Atlanta FC 99 U12 BlueFinalist: AFC Lightning '99 Boys Premier
Under 14 Girls CupChampion: Atlanta Fire Utd. 98 ECNLFinalist: TBU Premier Girls 97
Under 14 Girls AChampion: AFU U14 EliteFinalist: WGFC United 98 Elite
Under 14 Girls BChampion: Inter Atlanta FC 98 BlueFinalist: AFC Lightning '98 Girls Premier
Under 14 Boys CupChampion: Atlanta Fire United 98 EliteFinalist: AFC Lightning '98 Boys Elite
Under 14 Boys AChampion: Lexington FC PremierFinalist: East Ridge Express 98 Red
Under 14 Boys BChampion: NASA '16 PremierFinalist: GMY Liverpool FC
Under 15 Girls CupChampion: Palm Beach SA MagicJacksFinalist: South Carolina United FC 96 Girls Elite
Under 15 Girls AChampion: Shreveport United FuryFinalist: Shreveport United Fury
Under 15 Girls BChampion: Atlanta Fire United 97 SilverFinalist: RYSA Sporting FC 97
Under 15 Boys CupChampion: 97 Norcross Fury PremierFinalist: SCUFC 96 Elite
Under 15 Boys AChampion: Roanoke Star EliteFinalist: Roanoke Star Elite
Under 15 Boys BChampion: Alpharetta Ambush 97 RedFinalist: Atlanta Spurs Premier U15
Under 15 Boys CChampion: FFC United WhiteFinalist: Lakeway Legacy
Under 16 Girls CupChampion: Tophat 14 GoldFinalist: Tophat 14 Gold
Under 16 Girls AChampion: 96 Norcross Fury GoldFinalist: Columbus Red Star Soccer Club
Under 16 Girls BChampion: NASA 14 SelectFinalist: NASA 14 Select
Under 16 Boys CupChampion: Augusta Arsenal 96 Gunners GoldFinalist: Augusta Arsenal 96 Gunners Gold
Under 16 Boys AChampion: Jacksonville United FC 95/96 BlackFinalist: FC Dallas-Emerald Coast U16B
Under 16 Boys BChampion: FC Alliance 96B RedFinalist: 96 Norcross Fury Gold
Under 16 Boys CChampion: GA RUSH Nike 95/96Finalist: GA RUSH Nike 95/96
Under 17 Girls CupChampion: NASA U13 Elite IIFinalist: Lady Chiefs Premier
Under 17 Girls AChampion: Lady Chiefs PremierFinalist: West Metro Navy
Under 17 Girls BChampion: RYSA Revolution FC95 Lady BlueFinalist: Hall Co. YMCA Beat
Under 17 Boys CupChampion: Atlanta Spurs Elite U17Finalist: NASA 13B Elite
Under 17 /18 Boys AChampion: Clay County Soccer ClubFinalist: AFC Lightning '95 Boys Elite
Under 17 Boys BChampion: Alianza EliteFinalist: SRFC Rapids 95
Under 17 Boys CChampion: SRFC Rapids 95Finalist: United FA 95 Red
Under 19 Girls CupChampion: United FA 94 EliteFinalist: WGFC United U18 Elite
Under 19 Girls AChampion: Mobile Soccer Club 94G BlueFinalist: WMSC 93 Freedom Navy
Under 19 Girls BChampion: Tophat 12 NavyFinalist: RYSA 94 Lady Revolution
Under 19 Boys CupChampion: RYSA 94 Lady RevolutionFinalist: RYSA 94 Lady Revolution
Under 19 Boys AChampion: Roswell Santos Boys EliteFinalist: SC United Mount Pleasant 93 Elite
Under 19 Boys BChampion: AFC Lightning '94 Boys EliteFinalist: East Ridge Express 94 Red
Under 19 Boys CChampion: Sacred Heart United 94Finalist: FC Alliance 94B Red

LOGIN