| | | | |
Under 10 Girls Nike 8v8 Division | Champion: | BUSA 04 Elite South | Finalist: | BUSA 04 Elite North |
Under 10 Girls Swoosh 8v8 Division | Champion: | BUSA 05 Elite South Girls | Finalist: | BUSA 04 Elite North Blue |
Under 10 Girls Nike 6v6 Division | Champion: | Huntsville FC Girls 04 Freedom | Finalist: | (Expired 2015-2016 Roster) Chattanooga FC U12 |
Under 10 Girls Swoosh 6v6 Division | Champion: | HFC Madison -USA | Finalist: | INACTIVE |
Under 10 Boys Nike 8v8 Division | Champion: | Jr. Phantoms Bradley | Finalist: | Jr. Phantoms Bradley |
Under 10 Boys Nike 6v6 Division | Champion: | Jr. Phantoms Bradley | Finalist: | Alabaster Lobos |
Under 10 Boys Swoosh 6v6 Division | Champion: | HFC 04 Boys Huntsville Academy | Finalist: | Homewood Eagles 05B |
Under 10 Boys Blue 6v6 Division | Champion: | EYSA - Fusion 05 Elite | Finalist: | Meridian FC 05 Boys |
Under 10 Boys Red 6v6 Division | Champion: | Meridian FC 05 Boys | Finalist: | Meridian FC 05 Boys |
Under 11 Girls Nike Division | Champion: | HFC 03white | Finalist: | HFC 03white |
Under 11 Girls Swoosh Division | Champion: | MS Brilla 03 Girls | Finalist: | Homewood Freedom 03G |
Under 11 Boys Nike Division | Champion: | SRFC 03 Rapids Furious | Finalist: | Homewood Freedom 04B |
Under 11 Boys Nike 2 Division | Champion: | Homewood Freedom 04B | Finalist: | HFC 03 Blue II |
Under 11 Boys Swoosh Division | Champion: | HFC 03 Blue II | Finalist: | HFC 03 Blue II |
Under 12 Girls Nike 11v11 Division | Champion: | TFC 02G | Finalist: | HFC 02 Girls Blue |
Under 12 Girls Nike 8v8 Division | Champion: | TSC 2020G Elite | Finalist: | TSC 2020G South Select Blue |
Under 12 Girls Swoosh 8v8 Division | Champion: | TSC 2020G Swoosh | Finalist: | Lady Fusion 02 Blue |
Under 12 Boys Nike Division | Champion: | Lady Fusion 02 Blue | Finalist: | MBFC 02 boys |
Under 12 Boys Nike 2 Division | Champion: | BUSA 02 Elite Blue | Finalist: | Steamers 01 White |
Under 12 Boys Swoosh Division | Champion: | '03 Rowdies | Finalist: | RCUSC 02B White |
Under 13 Girls Nike Division | Champion: | CFCA 01G Premier | Finalist: | BUSA 01 Elite |
Under 13 Girls Nike 2 Division | Champion: | TUSC 01G Red | Finalist: | Fusion Girl 01 Black |
Under 13 Girls Swoosh Division | Champion: | BUSA 01 Elite Blue | Finalist: | Huntsville FC Girls 01 Maroon |
Under 13 Boys Nike Division | Champion: | Huntsville FC Girls 01 Maroon | Finalist: | Huntsville FC Girls 01 Maroon |
Under 13 Boys Swoosh Division | Champion: | Lincoln Thunder FC | Finalist: | TUSC Fire 01B |
Under 14 Boys Nike Division | Champion: | UFA-Norcross 99B Gold | Finalist: | Acsc 00 Fire |
Under 14 Boys Swoosh Division | Champion: | Wiregrass Futbol Club Wings 00 | Finalist: | HFC 00 Boys Maroon |
Under 14 Girls Nike Division | Champion: | MBFC 00 Girls | Finalist: | Busa 00 Elite |
Under 16 Girls Nike Division | Champion: | Busa 00 Elite | Finalist: | Lady Fusion 98 |
Under 16 Boys Nike Division | Champion: | Huntsville FC Boys 98 Maroon | Finalist: | MBFC 98B |
Under 16 Boys Swoosh Division | Champion: | Alabama Rush Fusion 99/00 Classic II | Finalist: | BUSA 99 Elite |
Under 19 Boys Nike Division | Champion: | Trussville Fire | Finalist: | Homewood Freedom 97B |
Under 19 Boys Swoosh Division | Champion: | Lagrange Blue Sox | Finalist: | THUNDER 96 |