2010 Division Champions






Champions
Under 10 Girls RedChampion: Roswell Santos 00 BlueFinalist: Atlanta Fire 00 ENCL
Under 10 Girls WhiteChampion: Ambush G00 WhiteFinalist: Hall County Stars A
Under 10 Boys RedChampion: Georgia Express FC United 00-B12Finalist: ECY Strikers Blue
Under 10 Boys WhiteChampion: West Georgia UnitedFinalist: Macon United 00 Navy
Under 10 Boys BlueChampion: Macon United 00 NavyFinalist: Cobb YMCA Strikers Silver
Under 11 Girls RedChampion: Tophat 17 NavyFinalist: Tophat 17 White
Under 11 Girls WhiteChampion: SSA Chelsea 99G Premier White 1Finalist: Ga Mtn Consuming Fire
Under 11 Boys RedChampion: Ga Mtn Consuming FireFinalist: TSC 99 Elite
Under 11 Boys WhiteChampion: TSC 99 EliteFinalist: TSC 99 Elite
Under 13 Girls RedChampion: Cherokee Impact 97 GoldFinalist: UFA-Norcross 97 Red
Under 13 Girls WhiteChampion: Santos 97 Girls SelectFinalist: Cobb FC Lady Chiefs 97 Silver
Under 13 Boys RedChampion: DSC 97B Revolution PremierFinalist: Macon United 97
Under 13 Boys WhiteChampion: Atlanta Fire United 97 SilverFinalist: Atlanta Fire United 97 Silver
Under 14 Girls RedChampion: United FA 96 BlackFinalist: Cobb Strikers Elite
Under 14 Girls WhiteChampion: AFC Lightning '96 Girls PremierFinalist: United FA 96 White
Under 14 Girls BlueChampion: Cobb YMCA Strikers RedFinalist: Cobb YMCA Strikers Red
Under 14 Girls GoldChampion: Cobb FC Lady Chiefs 96 GoldFinalist: Cobb FC Lady Chiefs 96 Gold
Under 14 Boys RedChampion: SSA Central 96B Premier AKACobb FC 96 PremierFinalist: SSA Central 96B Premier AKACobb FC 96 Premier
Under 14 Boys WhiteChampion: Roswell Santos 96 BlueFinalist: Fugees
Under 14 Boys BlueChampion: Cartersville ClashFinalist: South Cobb YMCA Strikers Black
Under 15 Girls RedChampion: Roswell Santos 95 PremierFinalist: Atlanta Fire United 95 Gold
Under 15 Boys RedChampion: Alianza EliteFinalist: Roswell Santos 95 Blue
Under 15 Boys WhiteChampion: Roswell Santos 95 BlueFinalist: Imhotep Eagles
Under 16 Girls RedChampion: BYSA Lady Galaxy 94Finalist: West Metro Freedom 93
Under 16 Boys RedChampion: West Metro Freedom 93Finalist: Georgia FC Silverbacks 94 Classic
Under 16 Boys WhiteChampion: Oconee FC Assault 94Finalist: Sacred Heart United 94
Under 17 Girls RedChampion: South Georgia UnitedFinalist: 93 Norcross Fury Blue
Under 17 Boys RedChampion: Smyrna Stealth GoldFinalist: CFC Red Star 93