| | | | |
Under 11 Girls Platinum Division | Champion: | TFCA 03 Cam Navy G | Finalist: | TFCA 03 Cam Navy G |
Under 11 Girls Gold Division | Champion: | TFCA 03 Cam Navy G | Finalist: | TFCA Cam Red G |
Under 11 Boys Platinum Division | Champion: | TFCA Cam Red G | Finalist: | Ncfc Youth Premier RL Bu19 |
Under 11 Boys Gold Division | Champion: | Ncfc Youth Premier RL Bu19 | Finalist: | Ncfc Youth Premier RL Bu19 |
Under 11 Boys Silver Division | Champion: | GUSA Bronze | Finalist: | Grysa Peruchos |
Under 12 Girls Platinum Division | Champion: | GUSA Navy G | Finalist: | GUSA Navy G |
Under 12 Girls Gold Division | Champion: | GUSA White G | Finalist: | GUSA White G |
Under 12 Girls Silver Division | Champion: | GUSA Bronze G | Finalist: | TFCA Cam Red G |
Under 12 Boys Platinum Division | Champion: | GUSA Red | Finalist: | GUSA White |
Under 12 Boys Gold Division | Champion: | GUSA White | Finalist: | GUSA Silver |
Under 13 Girls Platinum Division | Champion: | GUSA Silver | Finalist: | GUSA Silver |
Under 13 Girls Gold Division | Champion: | GUSA Silver | Finalist: | GUSA Silver |
Under 13 Girls Silver Division | Champion: | GUSA Silver | Finalist: | FC Virginia United Premier 02 |
Under 13 Boys Platinum Division | Champion: | FC Virginia United Premier 02 | Finalist: | NCUSA Orange |
Under 13 Boys Gold Division | Champion: | GUSA White | Finalist: | TUSA Silver |
Under 13 Boys Silver Division | Champion: | CISC 02B North NM Tan | Finalist: | CISC 02B North NM Tan |
Under 14 Girls Platinum Division | Champion: | CISC 02B North NM Tan | Finalist: | CISC 02B North NM Tan |
Under 14 Girls Gold Division | Champion: | CISC 02B North NM Tan | Finalist: | CISC 02B North NM Tan |
Under 14 Girls Silver Division | Champion: | SYC Lions Black | Finalist: | FC Milan 01G |
Under 14 Boys Platinum Division | Champion: | FC Milan 01G | Finalist: | FC Milan 01G |
Under 14 Boys Gold Division | Champion: | FC Milan 01G | Finalist: | TUSA Silver |
Under 15 Girls Platinum Division | Champion: | TUSA Silver | Finalist: | TUSA Silver |
Under 15 Girls Gold Division | Champion: | Premier UK Elite 00 Girls | Finalist: | Premier UK Elite 00 Girls |
Under 15 Girls Silver Division | Champion: | Premier UK Elite 00 Girls | Finalist: | PTFC Lady Silver G |
Under 16 Girls Platinum Division | Champion: | PTFC Lady Silver G | Finalist: | 99 NCFC ELITE G |
Under 16 Girls Gold Division | Champion: | 99 NCFC ELITE G | Finalist: | WCWAA Black G |
Under 16 Girls Silver Division | Champion: | WHYFC Ladies 98 Blue G | Finalist: | TFCA Ral Navy G |
Under 17 Girls Platinum Division | Champion: | TFCA Ral Navy G | Finalist: | TFCA Ral Navy G |
Under 17 Girls Gold Division | Champion: | CR Blue Rapids G | Finalist: | CR Blue Rapids G |
Under 17 Girls Silver Division | Champion: | OCSA Coastal Crew G | Finalist: | TFCA Ral Red G |
Under 18 Girls Platinum Division | Champion: | VSA Heat 97G | Finalist: | SCUFC 97 Girls Elite |
Under 18 Girls Gold Division | Champion: | TUSA Gold G | Finalist: | GUSA Navy G |
Under 18 Girls Silver Division | Champion: | 97G Black | Finalist: | SCUFC 97 Girls Palmetto II |
Under 18/19 Boys Platinum Division | Champion: | CR Burgundy Rapids | Finalist: | Premier UK 98 Elite |