Participating Teams

Click any team name, then click the STAFF icon for team contact information.
   
Under 12 GirlsUnder 12 BoysUnder 13 Girls
Continental FC Dortmund '05 Continental FC Dortmund '05 FC Bucks Fury PreECNL '04
Council Rock FC Bucks Freedom FC Europa Elite Boys '05 FC Europa Elite Girls '04
FC Bucks North Black '05 Lighthouse Cyclones FC Revolution Dynamo
FC Europa Elite Girls '05 Lower Merion Mambas HMMS Union '04
LDC Impact '05 LVU Boys Black 2005 LDC Lightning '04
Lower Merion Force Penn Fusion Elite 2005 LVU Girls Black 2004
LVU Girls Black 2005 Ukrainian Nationals Black '05 PA Classics Academy '04
Manheim Township Sprinters '05 Valley United PA Rush '04
PA Classic Academy '05 YMS Highlanders Philadelphia Coppa Swarm '04
Penn Athletics Club Freedom '05  YMS Force '04
Philadelphia Coppa Rage  
Western Lehigh Girls Green 2005  
Yardley Makefield Rage  
Under 13 BoysUnder 14 GirlsUnder 14 Boys
1776 United Boys 2004 Council Rock FC Bucks Inferno Continental FC Dortmund '03
FC Europa Elite Boys '04 FC Europa Elite Girls '03 FC Europa Elite Boys '03
Lower Merion Invictus FC Philadelphia Girls Black 2003 FC Revolution Cosmos
PA Classics Elite '04 FC Providence Lightning HFC Ready '03
Penn Fusion Elite 2004 FC Providence Strikers HMMS Vipers '03
Philadelphia Coppa Gunners FC Revolution Rowdies Lower Merion Silverbacks
Reading Rage Bale '04 Haverford Elite '03 Montco Alliance Premier 2003
Ready Rangers '04 Hershey Elite 2003 PA Classics Elite '03
Ukrainian Nationals Black '04 HMMS Legends '03 Patriot FC Boys Red 2003
Upper Dublin Black Cyclones 2004 Horsham Dynamite Penn Fusion Elite 2003
YMS Premier Thunder '04 Keystone FC Premier '03 Philadelphia Coppa '03
  LDC Blast '03 Reading Rage Ronaldinho '03
  Lower Merion Cyclones Ukrainian Nationals Black Elite '03
  LVU Girls Black 2003 YMS Premier Celtic-1967 '03
  Montco Alliance Premier 2003 
  PA Classics Academy '03 
  Philadelphia Coppa Venom 
  Ukrainian Nationals Black '03 
  Vincent United Fury 
  Yardley Makefield Premier Tempo '03 
Under 15 GirlsUnder 15 BoysUnder 16 Girls
Fairmount Falcons '2002 Continental FC Premier '02 1776 United FC
FC Bucks North Black '02 Dallastown Cosmos FC Revolution Force
Haverford Elite '02 FC Bucks North Union Black '02 FC York Elite '01
HMMS Impact '02 FC Bucks Strikers Harleysville Ready '01
LDC Cobras '02 FC Europa Elite '02 HMMS United '01
LVU Girls Black 2002 Hulmeville Hornets LDC Attack '01
PA Classics Academy '02 LDC Stormrunners '02 LVU Girls Black 2001
PA Classics Elite Blue '02 Lighthouse 2002 PA Classics Academy '01
PA Classics Elite Green '02 Lower Merion Fever PA Classics Elite '01
PA Rush '02 LVU Boys Blue 2002 Penn Legacy Black '01
South Central PA Lady Lions '02 Montco Alliance Premier 2002 Penn United Crew '01
Vincent United Integrity PA Classics Elite '02 Penn United Force '01
YMS Premier 2002 Penn Fusion Elite 2002 Reading Rage 2001
  Penn Legacy Black '02 YMS Premier Banshees '01
  Philadelphia Coppa Flash '02 
  Solebury Fury 
  South Central PA Lions '02 
  Ukrainian Nationals Black '02 
  Warrington Ambush 
  YMS Premier United 2002 
Under 16 BoysUnder 17 GirlsUnder 17 Boys
CASA Elite '01 1776 United FC CASA Elite '00
Continental FC Barca '01 FC Europa Elite '00 Continental FC Premier '00
Continental FC Premier '01 FC Pocono Elite 2000 Coventry FC Venom
Coventry FC '01 HMMS Thunder '00 FC Bucks North Chelsea
FC Europa Elite '01 Hulmeville Galaxy FC Europa Elite '00
FC Philadelphia Black 2001 Huntingdon Valley Freedom FC Philadelphia Green 2000
Future Player Academy Premier Keystone FC Premier '00 FC Pocono Elite '00
Keystone FC Premier '01 LDC Rage '00 FC Revolution Santos
LDC Freedom '01 Lower Merion Storm FC York Elite '00
Lower Merion Aztecs LVU Black 2000 HMMS Titans '00
LVU Boys Black 2001 PA Classics Academy '00 LDC Volt '00
Montco Alliance Premier 2001 PA Classics Elite '00 Lower Merion Sabertooth Rats
Montgomery United Dynamo PA Rush '00 LVU Black 2000
PA Classics Elite '01 Vincent United Magic PA Classics Elite '00
PA Rush 2001  Patriot FC Red 2000
Penn Fusion Elite 2001  Penn Fusion Elite 2000
Philadelphia Coppa 2001  Penn United Force '00
Saint Thomas More Red Devils  South Central PA Lions '00
South Central PA Lions '01  Ukrainian Nationals Black Premier '00
Ukrainian Nationals Black Premier '01  Warrington Union
UMNSC Patriot FC Red  Western Lehigh United Titans
Warminster Wolverines  YMS Premier Celtic '00
YMS Premier Celtic '01  
Under 18 GirlsUnder 18 BoysUnder 19 Girls
FC Bucks North Storm '99 Continental FC Premier '99 1776 United FC '98
FC Europa Elite '99 FC Europa Elite '99 Cheltenham Tigers
FC Pennsylvania Strikers FC Montco Die Mannschaft FC Revolution Fury Lite
FC Warrington Lightning FC Revolution Blaugrana PA Rush '98
Harleysville Ready '99 FC York Elite '99 Vincent United Crush
Hershey SC Elite '99 LDC Crushers '99 West Schuylkill Impact
HMMS Villa '99 Lehigh Valley United Black '99 YMS Premier Xplosion '98
Huntingdon Valley Freedom Liverpool Celtic 
LDC United Hurricanes Lower Merion Boca 
Montgomery United MonU Montgomery United Arsenal 
Patriot FC Revolution '99 Patriot FC Red 
Penn United Force '99 Penn Fusion Soccer Academy Elite '99 
Philadelphia SC Coppa United Penn Legacy Black '99 
Reading Rage Athletica '99 Philadelphia Soccer Club Coppa '99 
Vincent United Sirens South Central PA Soccer Academy '99 
  Ukrainian Nationals Metalist Black '99 
  YMS Premier Fusion '99 
Under 19 Boys  
Bethlehem United  
Buckingham United Premier 99/00  
Continental FC Premier '98  
CT United  
FC Europa Crunch '98  
FC Revolution Galacticos  
FCUSA Black '98  
Fusion FC Fire  
Junior Lone Stars Young Stars  
Kensington The Strongest  
Lehigh Valley United  
Lititz Elite '98  
Lower Merion Magic  
Montgomery United Cobras  
Penn Fusion Elite Soccer Academy '98  
Southampton Bulldogs  
Warminster Revolution  
West-Mont Montco Alliance Premier  
Yardley Makefield Soccer Premier '98