Steamers FC 03 Boys Premier
Steamers FC

U15 Boys
Registration #1044

Coach: Abel Mendez
Coach: Abel Mendez
GEORGIA



Triumph Cup Results

Participating Teams

Under 8 Boys Gold
[Henderson Complex]
StatsTeams
GSA North 10B Juventus
HCU 10B Elite
Lightning Bolts
TYSA 10 Boys
TYSA U7 Academy Jr
 
Under 9 Girls
StatsTeams
TYSA Warriors 09
Need 4 team(s)
 
Under 9 Girls Gold
StatsTeams
GSA South 09G Red
Smyrna SC 09G Red I
TSC Girls Academy North Silver
TYSA 2009/10 Girls
 
Under 9 Girls Green
StatsTeams
HCU 09G Elite
STEAMERS FC 09G BLUE
Triumph Green
TSC 09 South Academy 2
 
Under 9 Boys Gold
StatsTeams
GSA North 09B Real Madrid
HCU 09B Elite
Smyrna SC 09 Red - I
Triumph 09 Gold
 
Under 9 Boys Green
[Henderson Complex]
StatsTeams
09 Boys All In FC Snellville
Inter Atlanta FC 09B Blues Bronze
Ordaz Soccer Academy
Smyrna SC 09 Red - II
Triumph 09 Green
Xolos FC, NC
 
Under 10 Girls Gold
StatsTeams
GSA North 09G
HCU 08G Navy
Steamers FC 08G Blue
Triumph 08 Girls Gold
TSC 08 G Academy White
TSC 09 Girls Academy South
 
Under 10 Girls Green
[Henderson Complex]
StatsTeams
GSA North 08G
Smyrna SC 2008 Girls Red
Triumph 08 Girls Green
TSC 08G Academy Blue
 
Under 10 Boys Gold
StatsTeams
Chiefs 08 Blue
GSA North 08B Dynamo
GSA South 08B Sporting Lisbon
Smyrna SC 08B Red-II
Triumph 08 Gold
TSC 08 Academy South Premier
 
Under 10 Boys Green
StatsTeams
All-In FC 08 Boys Blue
HCU 08B Elite
Inter Atlanta FC 08B Blues Gold
Smyrna SC 08B White
Triumph 08 Green
TSC 08 Academy South Elite
 
Under 10 Boys White
[Granite Complex]
StatsTeams
All In FC Snellville
All-In FC 08 Boys Black
TN SC 08 Boys Select
TSC 08 Boys North Nike
 
Under 11 Girls Gold
StatsTeams
07 Girls TSC Academy North Elite
GSA North 07G Chastain
HCU 07G Navy
Smyrna SC 2007 Girls Red
Triumph 2007
TSC 07G Academy Premier North
 
Under 11 Boys Gold
StatsTeams
Concorde Fire 07B
SAF North 07
Smyrna SC 2007 Boys Red
Tennessee SC 2007 Elite
Triumph 07 Gold
TSC 07B South Elite
 
Under 11 Boys Green
StatsTeams
Dekalb United 07B
GSA North 07B Man United
HCU 07B Navy
Ordaz Soccer Academy
Tennessee SC 2007 Select
TSC 07 South Select
 
Under 12 Girls Gold
[Granite Complex] [Henderson Complex]
StatsTeams
GSA North 06G Red
HCU 06G Navy
Smyrna SC 2006 Girls Red
Triumph 06
 
Under 12 Girls Green
[Granite Complex] [Henderson Complex]
StatsTeams
GSA North 06G White
Lady Chiefs FC 06 Blue
STEAMERS FC 06G BLUE
TSC 06G Nike
TSC 06G Swoosh
 
Under 12 Boys Gold
[Granite Complex]
StatsTeams
Concorde Fire Central U-12 Green
GSA North 06B Premier
GSA North 06B Red
HCU 06B Elite
Liberty Red 06
Smyrna SC 2006 Boys White
Tennessee SC 06 Elite
TSC 06 Premier
 
Under 12 Boys Green
StatsTeams
All In FC Snellville
Chiefs FC 06 Blue
GSA North 06B Black
TSC 06 Swoosh Boys
TYSA 06 BOYS
 
Under 13 Boys Gold
[Wade Walker Park]
StatsTeams
GSA North 05B Premier
HCU 05B Elite
Oconee FC 05 Red
Triumph 05 Gold
 
Under 14 Girls Gold
[Wade Walker Park]
StatsTeams
HCU 04G Navy
Lady Chiefs Blue 04
RYSA Revolution '04 Blue
SSA 04G Select Gold 1
TSC 05G Elite
TSC 05G Select
 
Under 14 Boys Gold
[Wade Walker Park]
StatsTeams
Chiefs Premier 04
Mays Striker 04 Elite
MAYS Striker 04B Blue
TYSA ASFC
Xolos FC, NC
 
Under 15 Boys Gold
StatsTeams
Galaxy 03 Black
GSA North 03B Red
Steamers FC 03 Boys Premier
Triumph U15 Boys
 
Under 16 Girls Gold
[Wade Walker Park]
StatsTeams
GPS Lexington SA 2002 Gold
Lady Chiefs 2002 Blue
STEAMERS FC 02G ELITE
 
Under 16 Boys Gold
[Wade Walker Park]
StatsTeams
Fugees U16 Boys
GSA North 02B White
Smyrna SC Benfica
TYSA U16B Owen
 
Under 17 Boys Gold
StatsTeams
Auburn Thunder 2001 Boys
CESA 01B Premier
Concorde Fire North 01B Elite
Impact SC 01B Premier
MidSouth FC 01 Red
TSC 2001 Premiere