Atlanta Fire United  
Lou BiasiStaff Access
Jessica LeszStaff Access
Chris MahaffeyStaff Access
Karen O'NeillStaff Access
more


Registration closed on : 2/4/2020 at 11:59 PM
TeamContacts 
Atlanta Fire 2011 Gold
U09 born in 2011
U09B Championship
Coach: Brett Godwin
Team Manager: Lyn Dorough
olcLink
Atlanta Fire 2011 Silver
U09 born in 2011
U09B Division II
Coach: Dane Chancey
Team Manager: brandie andermann
olcLink
Atlanta Fire South 11B Gold
U09 born in 2011
U09B Championship
Coach: Chris Mahaffey
Team Manager: Karen O'Neill
olcLink
AFU South 11B Silver
U09 born in 2011
U09B Division II
Coach: Chris Mahaffey
Team Manager: Karen O'Neill
olcLink
Atlanta Fire 2010 Gold
U10 born in 2010
U10G Division I
Coach: Jeff Becker
Team Manager: Holly Mueller
olcLink
Atlanta Fire South 10G Silver
U10 born in 2010
U10G Division II
Coach: Alissa Saylor
Team Manager: Suzi Baldwin
olcLink
Atlanta Fire 2010 Bronze
U10 born in 2010
U10B Division II
Coach: Edwin Romero
Team Manager: Pam Jacome
olcLink
Atlanta Fire South 10B Silver
U10 born in 2010
U10B Division III
Coach: Chris Mahaffey
Team Manager: Jesse Oudom
olcLink
Atlanta Fire South 10B GOLD
U10 born in 2010
U10B Championship
Coach: Chris Mahaffey
Team Manager: Jesse Oudom
olcLink
Atlanta Fire 2009 Gold
U11 born in 2009
U11G Championship
Coach: Vince Hayes
Team Manager: Diane Perry
olcLink
Atlanta Fire 2009 Bronze
U11 born in 2009
Coach: Parker Young
Team Manager: Tania Pope
olcLink
Atlanta Fire 2009 Red
U11 born in 2009
U11B Division IV
Coach: Scott Anderson
Team Manager: Suzette Rodriguez
olcLink
Atlanta Fire South 09B Gold
U11 born in 2009
Coach: Carl Adjaho
Team Manager: Marsha Sanders
olcLink
Atlanta Fire 2009 Gold
U11 born in 2009
U11B Championship
Coach: Dane Chancey
Team Manager: Luziris Barreto
olcLink
Atlanta Fire 2008 Pre-ECNL
U12 born in 2008
U13G Division II
Coach: Brad Mitchum
Team Manager: Bri Martelli
olcLink
Atlanta Fire 2008 Pre-ECNL
U12 born in 2008
U12B Championship (11v11)
Coach: Gregg Tavani
Team Manager: susan peacock
olcLink
Atlanta Fire South 08B Gold
U12 born in 2008
U12B Division III
Coach: Brad Morgan
Team Manager: Krista Sharpe
olcLink
Atlanta Fire 2008 Silver
U12 born in 2008
U12B Division III
Coach: Sam Meers
Team Manager: Philana Nowak
olcLink
Atlanta Fire 2008 Bronze
U12 born in 2008
U12B Division IV
Coach: Alex Reynaud
Team Manager: Rebecca Garman
olcLink
Atlanta Fire 2007 Premier
U13 born in 2007
U13G Division III
Coach: Lucy DeWitt
Team Manager: Dan White
olcLink
Atlanta Fire South 07G Elite
U13 born in 2007
U13G Division I
Coach: Chris Mahaffey
Team Manager: Karen O'Neill
olcLink
Atlanta Fire South 07B Elite
U13 born in 2007
U13B Division I
Coach: Marcelle Francois
Team Manager: Amber Jones
olcLink
Atlanta Fire 2007 ECNL
U13 born in 2007
U13B Championship
Coach: Alex Pineda
Team Manager: Lauren Zapata
olcLink
Atlanta Fire 2007 Premier
U13 born in 2007
U13B Division IV
Coach: Milorad Bozickovic
Team Manager: Laurel Beckham
olcLink
Atlanta Fire South 07B Premier
U13 born in 2007
U13B Division IV
Coach: Jose Buenrostro
Team Manager: Natalie Diaz
olcLink


COBBCL 2020 2/8/2020 NEW GA002 tournaments@ssaelite.com S161188 R 1/1/2020 Accepted
© 2020 SincSports   |   Privacy Policy