Atlanta Fire United  
Lou BiasiStaff Access
Jessica LeszStaff Access
Chris MahaffeyStaff Access
Karen O'NeillStaff Access
more


Register a team
Division

TeamContacts 
Atlanta Fire 2013B United
U08 born in 2013
Under 09 Boys Division Two
Manager: Stephanie Gilchrist
Coach: Craig Peter
olcLink
AFU 2013B Fire
U08 born in 2013
Under 09 Boys Division Two
Manager: Stephanie Gilchrist
Coach: Craig Peter
olcLink
Atlanta Fire 2012 Girls Elite
U09 born in 2012
Under 09 Girls Championship
Manager: Nakia Rufai
Coach: Mary Morris
olcLink
Atlanta Fire BU09 Elite
U09 born in 2012
Under 09 Boys Championship
Manager: Katie Noordhoorn
olcLink
Atlanta Fire BU09 Silver
U09 born in 2012
Under 09 Boys Division One
Manager: Shelley Millican
Coach: Briar Champion
olcLink
Atlanta Fire 2011 Girls Elite
U10 born in 2011
Under 11 Girls Division One
Manager: Dan White
Coach: Jeff Becker
olcLink
Atlanta Fire 2011 Girls Gold
U10 born in 2011
Under 10 Girls Division One
Manager: Peyton McBrayer
Coach: Parker Young
olcLink
Atlanta Fire 2011 Elite
U10 born in 2011
Under 10 Boys Championship
Manager: Lyn Dorough
Coach: Gregg Tavani
olcLink
Atlanta Fire 2011 Gold
U10 born in 2011
Under 10 Boys Division One
Manager: Tara LaBarbera
Coach: Edwin Romero
olcLink
Atlanta Fire 2010 Girls Elite
U11 born in 2010
Manager: Kinley Thomas
Coach: Vince Hayes
olcLink
Atlanta Fire 2010 Girls Gold
U11 born in 2010
Manager: Kedra Belyeu
Coach: Tracy Wolf
olcLink
Atlanta Fire 2010 Boys Bronze
U11 born in 2010
Under 11 Boys Division Three
Manager: Janice Mayo
olcLink
Atlanta Fire 2009 Girls Pre-ECNL
U12 born in 2009
Under 13 Girls Division One
Manager: Diane Perry
Coach: Vince Hayes
olcLink
Atlanta Fire 2009 Elite
U12 born in 2009
Under 12 Boys Championship
Manager: Melisa Kembrey
Coach: Trey Henderson
olcLink
Atlanta Fire 2008 Elite
U13 born in 2008
Under 13 Girls Division Two
Manager: Juli Botelho
Coach: Tracy Wolf
olcLink
Atlanta Fire 2007 Premier
U14 born in 2007
Manager: Dan White
Coach: Lucy DeWitt
olcLink
Atlanta Fire 2007G Elite SCCL
U14 born in 2007
Under 14 Girls Championship
Manager: Gretchen Andrews
olcLink
Atlanta Fire South 07B Premier
U14 born in 2007
Under 14 Boys Division One
Manager: Natalie Diaz
Coach: Jose Buenrostro
olcLink
Atlanta Fire 2006G Gold
U15 born in 2006
Under 15 Girls Division One
Manager: Janet Kane
Coach: Chris Leone
olcLink
Atlanta Fire 2006G SCCL
U15 born in 2006
Under 15 Girls Championship
Manager: Camille Hooper
Coach: Justin Mathews
olcLink
Atlanta Fire 2006 Boys Premier
U15 born in 2006
Under 15 Boys Division Two
Manager: Denise Russell
Coach: Milorad Bozickovic
olcLink
Atlanta Fire 2005G Premier
U16 born in 2005
Manager: Heather Harvell
Coach: Jonathan Hooper
olcLink
Atlanta Fire 2005 Elite SCCL
U16 born in 2005
Under 16 Girls Championship
Manager: Kasey Hoffman
Coach: Hugo Cicamois
olcLink
Atlanta Fire 2005 Premier
U16 born in 2005
Under 16 Boys Division One
Manager: Alyson Ferwerda
Coach: Hugo Cicamois
olcLink
Atlanta Fire 2005 Elite SCCL
U16 born in 2005
Under 16 Boys Championship
Manager: Sheri Murphy
Coach: Sergio Pereyra
olcLink
Atlanta Fire 2005 Gold
U16 born in 2005
Under 16 Boys Division Two
Manager: Kelly Coakley
Coach: Chris Kane
olcLink
Atlanta Fire South 04G Elite
U17 born in 2004
Under 17 Girls Division One
Manager: Amber Jones
Coach: Marcelle Francois
olcLink
Atlanta Fire 2004 Boys Elite SCCL
U17 born in 2004
Under 17 Boys Division One
Manager: Denise Allgood
Coach: Sergio Pereyra
olcLink
Atlanta Fire 2004 Premier
U17 born in 2004
Under 17 Boys Division Two
Manager: Ally Timmons
Coach: Sal Martelli
olcLink


SSASC 2020 8/14/2020 NEW GA002 tournaments@ssaelite.com S161188 R 6/14/2019 Accepted
© 2020 SincSports   |   Privacy Policy