SSA Northside  
Sean ChamberlainStaff Access
Kailyn DeutrichStaff Access
Clayton SchmittStaff Access
Cameron GrassmyerStaff Access
more


Registration closed on : 8/9/2022 at 11:59 PM
OLC
TeamContacts 
SSA 14G Yellow Elite
U09 born in 2014
Under 09 Girls Division Three
Coach: Tracy Wolf
Team Manager: Tracy Wolf
 
SSA 14B Yellow Elite
U09 born in 2014
Under 09 Boys Division Two
Coach: Adam Halliday
Team Manager: Catherine Locker
 
SSA 14B Yellow Premier
U09 born in 2014
Under 09 Boys Division Three
Coach: Adam Halliday
Team Manager: Catherine Locker
 
SSA 13B Yellow Elite
U10 born in 2013
Under 10 Boys Division Two
Coach: Adam Halliday
Team Manager: Allison Timberlake
 
SSA 13B Yellow Premier
U10 born in 2013
Under 10 Boys Division Three
Coach: Jim Horesco
Team Manager: Allison Timberlake
 
SSA 13B Yellow Academy I
U10 born in 2013
Under 10 Boys Division Five
Coach: Natnael Endale
Team Manager: Allison Timberlake
 
SSA 12G Yellow Premier
U11 born in 2012
Under 11 Girls Division Four
Coach: Carlos Carillo
Team Manager: Jill Edwards
 
SSA 12B Yellow Elite
U11 born in 2012
Under 11 Boys Division Three
Coach: Cameron Grassmyer
Team Manager: Andrea Kendall
 
SSA 12B Yellow Premier
U11 born in 2012
Under 11 Boys Division Four
Coach: Jonny Mercado
Team Manager: Andrea Kendall
 
SSA 12B Yellow Academy 1
U11 born in 2012
Under 11 Boys Division Five
Coach: Will Keegan D2
Team Manager: Andrea Kendall
 
SSA 11G Yellow Premier
U12 born in 2011
Under 12 Girls Division Two
Coach: Jordan Duru
Team Manager: Ian Zabor
 
SSA 11G Yellow Academy
U12 born in 2011
Under 12 Girls Division Three
Coach: Jordan Duru
Team Manager: Ian Zabor
 
SSA 11B Yellow Premier
U12 born in 2011
Under 12 Boys Division Three
Coach: Jonny Mercado
Team Manager: Morgan Weatherly
 
SSA 11B Yellow Elite
U12 born in 2011
Under 12 Boys Division Two
Coach: Johnny Mercado
Team Manager: Morgan Weatherly
 
SSA 2010B Yellow-CS
U13 born in 2010
Under 13 Boys Division Four
Coach: Clayton Schmitt
Team Manager: Kristen Delaney
 
SSA 10B Yellow DD
U13 born in 2010
Under 13 Boys Division Three
Coach: Dewayne Dyer
Team Manager: Carrie Billiam
 
SSA 09B Yellow II - AR
U14 born in 2009
Under 14 Boys Division Four
Coach: Anthony Riley
Team Manager: Kathryn Spencer
 
SSA 08G Yellow CC
U15 born in 2008
Under 15 Girls Division Three
Coach: Carlos Carillo
Team Manager: Liz Giardino
 
SSA 08G Yellow-DD
U15 born in 2008
Under 15 Girls Division Two

 
SSA Northside 08B Yellow (KL)
U15 born in 2008
Under 15 Boys Division Four
Coach: Keron Lazarus
Team Manager: Becky Wilson
 
SSA 06B Yellow RA
U17 born in 2006
Under 17 Boys Division Three
Coach: Rashid Alarape
Team Manager: John Ingram
 
SSA 06B NPL
U17 born in 2006
Under 17 Boys Division One
Coach: Sam Walker
Team Manager: James Cate
 
SSA Northside 05G Yellow CS
U18 born in 2005
Under 19 Girls Division Two
Coach: Clayton Schmitt
Team Manager: Amanda Leach
 
SSA 05B Yellow WK
U18 born in 2005
Under 19 Boys Division Three
Coach: Will Keegan D2
Team Manager: Stacey Adams
 
SSA 05B Yellow TC
U18 born in 2005
Under 19 Boys Division One
Coach: Troy Connolly
Team Manager: Nicky Case
 


SSASC 2022 8/11/2022 NEW GA137 tournaments@ssaelite.com S117013 R 20 7/1/2022 Accepted
© 2022 SincSports    |   Privacy Policy