2020 Division Champions






     
Under 09 Girls GoldChampion: BUSA 12' North WhiteFinalist: NTH-Tophat 12 Navy
Under 09 Girls RedChampion: NTH-Tophat North 12 NavyFinalist: Atlanta Fire 2012G Elite
Under 09 Boys GoldChampion: AFC Lightning 2012B GoldFinalist: Concorde Fire 2012B Central Red
Under 09 Boys RedChampion: GSA South 12B BenficaFinalist:  
Under 10 Girls GoldChampion: SSA Northside 2011G EliteFinalist: Rush Union G2011 Rush
Under 10 Girls RedChampion: Concorde Fire U10 White teamFinalist: NTH-Tophat 11 Blue
Under 10 Boys GoldChampion: Concorde Fire 11B West BlackFinalist: BUSA 11 North
Under 10 Boys RedChampion: Concorde Fire 11B Central RedFinalist: GSA North 11B Red
Under 10 Boys BlackChampion: GSA South 11B BlackFinalist: Atlanta Fire Boys 2011 Silver
Under 11 Girls GoldChampion: Concorde Fire Central Black 2010GFinalist: Roswell Santos G10 Blue
Under 11 Girls RedChampion: NTH Tophat 10 NavyFinalist: AFC Lightning 10G Gold
Under 11 Girls BlackChampion: GSA North 10G BlackFinalist: Atlanta Fire 2011 Girls Elite
Under 11 Boys GoldChampion: GSA North 10B PremierFinalist: Atlanta Fire Boys 2010 Elite
Under 11 Boys RedChampion: SSA Northside 2010B EliteFinalist: GSA North 10B Red
Under 11 Boys BlackChampion: Concorde Fire 11B Central WhiteFinalist: Concorde Fire 10B West White
Under 12 Girls GoldChampion: NTH-Tophat North 09 GoldFinalist: NTH Tophat 10 Gold
Under 12 Girls RedChampion: SSA 09G SCCL 2Finalist: Concorde Fire 09G Central Black - Alberto
Under 12 Girls BlackCo-Champion: CFC Red Star 09G GRAY  
Under 12 Boys GoldChampion: Concorde Fire 10B Central BlackFinalist: Atlanta Fire Boys 2009 Pre ECNL
Under 12 Boys RedChampion: AFC Lightning LandmarkFinalist: AFC Lightning 09B
Under 13 Girls GoldChampion: GSA North 08G SCCLFinalist: NTH Tophat 08 DPL
Under 13 Girls RedChampion: NTH 08 SCCL CLUBFinalist: AFC Lightning 08G Gold
Under 13 Girls BlackChampion: BUSA 08 Premier - GirlsFinalist: UFA 08G Red
Under 13 Boys GoldChampion: AFC Lightning 08B NPLFinalist: Concorde Fire 08B SCCL Premier 1
Under 13 Boys RedChampion: GSA North 08B PremierFinalist: UFA 08B Gold
Under 14 Girls GoldChampion:  Finalist: GSA South 07 Girls Premier
Under 14 Girls RedChampion: 08 SCCL 1 WhiteFinalist: MSC 2007G
Under 14 Boys GoldChampion: Concorde Fire 07B North EliteFinalist: AFC Lightning 07B NPL
Under 14 Boys RedChampion: Concorde Fire 07B SCCL P1Finalist: Atlanta Fire 2007 Elite SCCL
Under 14 Boys BlackChampion: GSA South 07B PremierFinalist: Rysa Revolution 07 Blue

© 2021 SincSports   |   Privacy Policy