2017 Division Champions






     
Under 08 Boys 1st DivisionChampion:  Finalist:  
Under 08 Boys 2nd DivisionChampion:  Finalist:  
Under 09 Girls 1st DivisionChampion: SC Surf 08 NPLFinalist: Glaswegians
Under 09 Girls 2nd DivisionChampion: Savannah United 08G PremierFinalist: Savannah United 08G Premier
Under 09 Girls 3rd DivisionChampion: WUFA 08/09 Girls NavyFinalist: Cainhoy Athletic 08G Hurricanes
Under 09 Boys 1st DivisionChampion: XL 08 Premier DaggersFinalist: XL 08 Premier Daggers
Under 09 Boys 2nd DivisionChampion: XL 08 Premier DaggersFinalist: Coast 08 Red South
Under 09 Boys 3rd DivisionChampion: PISA Hurricanes 08BFinalist: PISA Hurricanes 08B
Under 09 Boys 4th DivisionChampion: USA/MP 08 UnionFinalist: USA/MP 08 Union
Under 09 Boys 5th DivisionChampion: DISA ChelseaFinalist: ASU 08 Boys
Under 09 Boys 6th DivisionChampion: Liverpool IA-SC 08 HyypiaFinalist: Bulls SC 08B Red
Under 10 Girls 8v8 1st DivisionChampion: Bulls SC 08B RedFinalist: Bulls SC 08B Red
Under 10 Girls 6v6 1st DivisionChampion: SC Surf 07 NPLFinalist: SSC 07G White
Under 10 Girls 6v6 2nd DivisionChampion: ASU 07 GirlsFinalist: ASU 07 Girls
Under 10 Girls 6v6 3rd DivisionChampion: BUFC TIGERSFinalist: SCUFC 07 Girls Red
Under 10 Boys 8v8 1st DivisionChampion: SC Surf 07 NPLFinalist: SC Surf 07 NPL
Under 10 Boys 8v8 2nd DivisionChampion: CSA H'ville TorsionFinalist: TUSA Arsenal Juniors
Under 10 Boys 6v6 1st DivisionChampion: TUSA Arsenal JuniorsFinalist: COXA 2007
Under 10 Boys 6v6 2nd DivisionChampion: SSC 07 Boys WhiteFinalist: SSC 07 Boys White
Under 10 Boys 6v6 3rd DivisionChampion: SSC 07 Boys WhiteFinalist: SSC 07 Boys White
Under 10 Boys 6v6 4th DivisionChampion: SSC 07 Boys WhiteFinalist: Savannah United 07B Black
Under 10 Boys 6v6 5th DivisionChampion: Savannah United 07B BlackFinalist: Coast 07 Black
Under 11 Girls 1st DivisionChampion: SC Surf MP 06 BlueFinalist: SC Surf 06 NPL
Under 11 Girls 2nd DivisionChampion: SC Surf 06 NPLFinalist: CSA H'ville Select G
Under 11 Girls 3rd DivisionChampion: SCUFC 06 Girls BlackFinalist: SCUFC 06 Girls Black
Under 11 Boys 1st DivisionChampion: SC Surf 06 NPLFinalist: TFC 06 Boys
Under 11 Boys 2nd DivisionChampion: SC Surf MP 06 BlueFinalist: SC Surf MP 06 Blue
Under 11 Boys 3rd DivisionChampion: SC Surf MP 06 BlueFinalist: SC Surf MP 06 Blue
Under 11 Boys 4th DivisionChampion: SC Surf MP 06 BlueFinalist: Coast 06 Black
Under 11 Boys 5th DivisionChampion: TUSA Wakefc LiverpoolFinalist: PGSC WRATH
Under 11 Boys 6th DivisionChampion: WHYFC 2007Finalist: Savannah United 06B Blue
Under 12 Girls 1st DivisionChampion: Savannah United 06B BlueFinalist: NCF Gusa Gold G
Under 12 Girls 2nd DivisionChampion: NCF Gusa Gold GFinalist: NCF Gusa Gold G
Under 12 Girls 3rd DivisionChampion: NCF Gusa Gold GFinalist: BUFC 05 Panthers
Under 12 Girls 4th DivisionChampion: DISA GladiatorsFinalist: PISA Hurricanes 05G Red
Under 12 Boys 1st DivisionChampion: PISA Hurricanes 05G RedFinalist: TUSA Arsenal
Under 12 Boys 2nd DivisionChampion: TUSA ArsenalFinalist: TUSA Arsenal
Under 12 Boys 3rd DivisionChampion: GARNER CougarsFinalist: GARNER Cougars
Under 12 Boys 4th DivisionChampion: MHAA MHS Elite BlackFinalist: BUFC Force
Under 12 Boys 5th DivisionChampion: SCUFC 05 Boys ChallengeFinalist: MHAA CSC ROWDIES

© 2021 SincSports   |   Privacy Policy