2016 Division Champions






Champions
Under 08 Girls 1st DivisionChampion: SC Surf 08 NPLFinalist: SC Surf 08 NPL
Under 08 Girls 2nd DivisionChampion: SC Surf MP 08 BlueFinalist: SC Surf MP 08 Blue
Under 08 Boys 1st DivisionChampion: XL 08 Premier DaggersFinalist: SC Surf 08 NPL
Under 08 Boys 2nd DivisionChampion: SC Surf MP 08 BlueFinalist: TUSA 08 Fire
Under 08 Boys 3rd DivisionChampion: Liverpool LFC 08 McManamanFinalist: USA/MP 08 Union
Under 08 Boys 4th DivisionChampion: XL 08 Select VillainsFinalist: Claymores
Under 08 Boys 5th DivisionChampion: ClaymoresFinalist: PISA Hurricanes 08B
Under 09 Girls 1st DivisionChampion: SC Surf 07 NPLFinalist: SC Surf 07 NPL
Under 09 Girls 2nd DivisionChampion: SC Surf 07 NPLFinalist: SC Surf 07 NPL
Under 09 Girls 3rd DivisionChampion: ThistleFinalist: Liverpool 07 Dalglish
Under 09 Boys 1st DivisionChampion: XL 07 Select Red DevilsFinalist: COXA 9
Under 09 Boys 2nd DivisionChampion: COXA 9Finalist: USA/MP 07 Union
Under 09 Boys 3rd DivisionChampion: USA/MP 07 UnionFinalist: SUSC Soda City
Under 09 Boys 4th DivisionChampion: HV 07 ClaymoresFinalist: HV 07 Claymores
Under 09 Boys 5th DivisionChampion: SCUFC 07 Boys BlackFinalist: TUSA 07 Atletico
Under 09 Boys 6th DivisionChampion: Bulls SC 07B WhiteFinalist: Bulls SC 07B White
Under 10 Girls 1st Division 6v6Champion: SSC U12G WhiteFinalist: SSC U12G White
Under 10 Girls 2nd Division 6v6Champion: SCUFC 06 Girls GreenFinalist: SSC 06 Girls Blue
Under 10 Girls 3rd Division 6v6Champion: SSC 06 Girls BlueFinalist: SSC 06 Girls Blue
Under 10 Girls 4th Division 6v6Champion: SSC 06 Girls BlueFinalist: SSC 06 Girls Blue
Under 10 Girls 1st Division 8v8Champion: SSC 06 Girls BlueFinalist: DSC 05 Lady Team A
Under 10 Girls 2nd Division 8v8Champion: DSC 05 Lady Team AFinalist: DSC 05 Lady Team A
Under 10 Boys 1st Division 6v6Champion: XL 06 Select SpursFinalist: Blue
Under 10 Boys 2nd Division 6v6Champion: BlueFinalist: DSC 06 Boys B2
Under 10 Boys 3rd Division 6v6Champion: WhiteFinalist: White
Under 10 Boys 4th Division 6v6Champion: StrikersFinalist: MHAA Gators Black 06B
Under 10 Boys 1st Division 8v8Champion: DSC 06 Team A1Finalist: SC Surf 06 NPL
Under 10 Boys 2nd Division 8v8Champion: DSC 06 Team A2Finalist: TUSA 06 Arsenal
Under 10 Boys 3rd Division 8v8Champion: TFC 06 BoysFinalist: TFC 06 Boys
Under 10 Boys 4th Division 8v8Champion: TFC 06 BoysFinalist: Bulls SC 06B Red
Under 11 Girls 1st DivisionChampion: Bulls SC 06B RedFinalist: Bulls SC 06B Red
Under 11 Girls 2nd DivisionChampion: Bulls SC 06B RedFinalist: Bulls SC 06B Red
Under 11 Girls 3rd DivisionChampion: LNSC University Legacy GFinalist: PISA Hurricanes 05G Red
Under 11 Girls 4th DivisionChampion: PISA Hurricanes 05G RedFinalist: PISA Hurricanes 05G Red
Under 11 Girls 5th DivisionChampion: Coast 05G BlackFinalist: XL 05 Select Flash G
Under 11 Boys 1st DivisionChampion: XL 05 Select Flash GFinalist: XL 05 Select Flash G
Under 11 Boys 2nd DivisionChampion: Storm SA 05 boys BlackFinalist: Storm SA 05 boys Black
Under 11 Boys 3rd DivisionChampion: Storm SA 05 boys BlackFinalist: Titans
Under 11 Boys 4th DivisionChampion: TitansFinalist: Savannah United 05B Blue
Under 11 Boys 5th DivisionChampion: Savannah United 05B BlueFinalist: SSC 05 Boys Blue
Under 11 Boys 6th DivisionChampion: TFCA Cam WhiteFinalist: TFCA Cam White
Under 11 Boys 7th DivisionChampion: LNSC Lincoln County VaporFinalist: Liverpool IA-SC 05 Rodgers
Under 11 Boys 8th DivisionChampion: Liverpool IA-SC 05 RodgersFinalist: XL 05 Select Rapids
Under 11 Boys 9th DivisionChampion: XL 05 Select RapidsFinalist: XL 05 Select Rapids
Under 12 Girls 1st DivisionChampion: TFCA Dch Navy GFinalist: FCCA Green G
Under 12 Girls 2nd DivisionChampion: TFCA Ral Navy GFinalist: CASL Ladies White G
Under 12 Girls 3rd DivisionChampion: CASL Ladies White GFinalist: CASL Ladies White G
Under 12 Girls 4th DivisionChampion: CASL Ladies White GFinalist: LCGSA Cyclones
Under 12 Boys 1st DivisionChampion: 04 CISC NorthFinalist: 04 CISC North
Under 12 Boys 2nd DivisionChampion: 04 CISC NorthFinalist: 04 CISC North
Under 12 Boys 3rd DivisionChampion: Wake FC ChelseaFinalist: Wake FC Chelsea
Under 12 Boys 4th DivisionChampion: Wake FC ChelseaFinalist: TFCA Cam Orange
Under 12 Boys 5th DivisionChampion: GCAA Cleveland United ImpactFinalist: TFCA Cam Green
Under 12 Boys 6th DivisionChampion: TFCA Cam GreenFinalist: DISA 04 Fire
Under 12 Boys 7th DivisionChampion: Bulls SC 04B WhiteFinalist: PUFC 04 Boys Blue

© 2021 SincSports   |   Privacy Policy