2017 Division Champions






Champions
Under 08 Boys 1st DivisionChampion: Finalist: DSC 09
Under 08 Boys 2nd DivisionChampion: FWSC 09 FusionFinalist:
Under 09 Girls 1st DivisionChampion: USA/MP 08 StarsFinalist: CSA Glaswegians
Under 09 Girls 2nd DivisionChampion: SSA Savannah United 08G PremierFinalist: 08 CarolinaSC Girls Sting
Under 09 Girls 3rd DivisionChampion: WHYFC 08G RevolutionFinalist: Cainhoy Hurricanes
Under 09 Boys 1st DivisionChampion: XL 08 Premier DaggersFinalist:
Under 09 Boys 2nd DivisionChampion: XL 09 Premier GunnersFinalist: Coast 08 Red South
Under 09 Boys 3rd DivisionChampion: PISA AcademyFinalist:
Under 09 Boys 4th DivisionChampion: USA/MP 08 UnionFinalist: BUFC Lions
Under 09 Boys 5th DivisionChampion: DISA ChelseaFinalist: ASU 08 Boys
Under 09 Boys 6th DivisionChampion: Liverpool IA-SC 08 HyypiaFinalist: 08 SC Bulls Red
Under 10 Girls 8v8 1st DivisionChampion: Finalist: DSC 07 Girls A1
Under 10 Girls 6v6 1st DivisionChampion: USA/MP 07 StarsFinalist: SSC 07G White
Under 10 Girls 6v6 2nd DivisionChampion: ASU 07 GirlsFinalist: 07 CarolinaSC Girls Rowdies
Under 10 Girls 6v6 3rd DivisionChampion: BUFC TIGERSFinalist: SCUFC 07 Girls Red
Under 10 Boys 8v8 1st DivisionChampion: USA/MP 07 GalaxyFinalist: DSC 07 BOYS A1
Under 10 Boys 8v8 2nd DivisionChampion: CSA H'ville TorsionFinalist: TUSA Arsenal Juniors
Under 10 Boys 6v6 1st DivisionChampion: DISA LiverpoolFinalist: USA/MP COXA 2007
Under 10 Boys 6v6 2nd DivisionChampion: SSC 07 Boys WhiteFinalist: XL 07 Select Celtic
Under 10 Boys 6v6 3rd DivisionChampion: Finalist: CSC U10 Surf
Under 10 Boys 6v6 4th DivisionChampion: BUFC CrewFinalist: SSA Savannah United 07B Black
Under 10 Boys 6v6 5th DivisionChampion: XL 07 Select BladesFinalist: Coast 07 Black
Under 11 Girls 1st DivisionChampion: USA/MP 06 FreedomFinalist: USA/MP 06 Stars
Under 11 Girls 2nd DivisionChampion: GUSA White - U11 GFinalist: CSA H'ville Select G
Under 11 Girls 3rd DivisionChampion: SCUFC 06 Girls BlackFinalist: GUSA FREEDOM G
Under 11 Boys 1st DivisionChampion: USA/MP 06 GalaxyFinalist: Storm SA/Tormenta FC 06B Black HH
Under 11 Boys 2nd DivisionChampion: USA/MP 06 RevolutionFinalist: DSC 06 Boys A2
Under 11 Boys 3rd DivisionChampion: SCUFC 06 Boys RedFinalist: XL 06 Select Lyon
Under 11 Boys 4th DivisionChampion: 06 CASL TIMBERS FCFinalist: Coast 06 Black
Under 11 Boys 5th DivisionChampion: TUSA Wakefc LiverpoolFinalist: PGSC WRATH
Under 11 Boys 6th DivisionChampion: 06 WHYFC (07) WhiteFinalist: SSA Savannah United 06B Blue
Under 12 Girls 1st DivisionChampion: Finalist: GUSA Navy G
Under 12 Girls 2nd DivisionChampion: Finalist: JASA Coastal Surge Blk G
Under 12 Girls 3rd DivisionChampion: PISA Hurricanes 05G - WhiteFinalist: BUFC 05 Panthers
Under 12 Girls 4th DivisionChampion: DISA GladiatorsFinalist: PISA Hurricanes 05G - RED
Under 12 Boys 1st DivisionChampion: DSC 05 Boys GoldFinalist: TUSA Arsenal
Under 12 Boys 2nd DivisionChampion: DSC 05 Boys A2Finalist: SCUFC 05 Boys Elite Red
Under 12 Boys 3rd DivisionChampion: 05 CASL FURYFinalist:
Under 12 Boys 4th DivisionChampion: MHS Elite Black 05/06 BoysFinalist: BUFC Force
Under 12 Boys 5th DivisionChampion: SCUFC 05 Boys Palmetto WestFinalist: MHAA CSC ROWDIES

© 2018 SincSports   |   Privacy Policy