2019 Division Champions






Champions
U8 Boys 1st DivisionChampion: SCUFC 11 Boys BlueFinalist: USA/MP 11 Galaxy
U8 Boys 2nd DivisionChampion: DSC 2011Finalist: SCUFC 11 Boys Black
U9 Girls 2nd DivisionChampion: Savannah United 10G PremierFinalist: USA/MP 10 Stars
U9 Boys 1st DivisionChampion: 10 Wake FC Raleigh Gold JuniorsFinalist: DSC 10 A1
U9 Boys 2nd DivisionChampion: CBSC Battery 10 Black NorthFinalist: GPS Lexington 2010 Boys Red
U9 Boys 3rd DivisionChampion: CBSC Battery 10 Yellow SouthFinalist: Savannah United 10B Blue
U9 Boys 4th DivisionChampion: USA/MP 10 UnionFinalist: USA/MP 10 Fire
U10 Girls 1st DivisionChampion: CBSC Fleet 09 Navy NorthFinalist: BUFC Lightning
U10 Girls 2nd DivisionChampion: CSA AberdoniansFinalist: SCUFC 09 Girls Black
U10 Girls 3rd DivisionChampion: Savannah United 09G PremierFinalist: SCUFC 09 Girls Green
U10 Girls 2nd Division (9v9)Champion: 10U NCF GUSA Elite Gold Jrs. GFinalist: CSA 08 NORTH/CAB ROMA G
U10 Boys 1st DivisionChampion: CBSC Battery 09 Black SouthFinalist: SCUFC 09 Boys Blue
U10 Boys 2nd DivisionChampion: HV U10 HighlandersFinalist: DSC 09 A2
U10 Boys 3rd DivisionChampion: Savannah United 09B BlueFinalist: DSC 09 B1 Boys
U10 Boys 4th DivisionChampion: SCUFC 09 Boys NavyFinalist: Coast 09 Black
U10 Boys 1st Division (9v9)Champion: NCF GUSA Gold JrsFinalist: Whyfc 09 White
U10 Boys 2nd Division (9v9)Champion: WFC Crystal PalaceFinalist: CSA NORTH/CAB ROMA
U11 Girls 1st DivisionChampion: CBSC Fleet 08 Navy SouthFinalist: WHYFC Ladies White G
U11 Girls 2nd DivisionChampion: WUFA 08 Girls NavyFinalist: CSA HUNTERSVILLE ROMA G
U11 Girls 3rd DivisionChampion: SCUFC 08 Girls Premier 1Finalist: CBSC Fleet 08 Green South
U11 Girls 4th DivisionChampion: NCFC GOLD HSFV GFinalist: NCFC NAVY SOUTH G
U11 Girls 5th DivisionChampion: CASC Fury 08Finalist: Coast 08G Red
U11 Boys 1st DivisionChampion: Whyfc 08 WhiteFinalist: CBSC Battery 08 Black North
U11 Boys 2nd DivisionChampion: NCFC GOLD HSFVFinalist: Coast 08 Red
U11 Boys 3rd DivisionChampion: TYSC ArsenalFinalist: DSC Boys 08 A1
U11 Boys 4th DivisionChampion: WFC ParmaFinalist: SCUFC 08 Boys Blue
U11 Boys 5th DivisionChampion: FSC FORCE BLUEFinalist: NCFC GREY NORTH
U11 Boys 6th DivisionChampion: USA/MP 08 UnionFinalist: NCFC WHITE DCH
U11 Boys 7th DivisionChampion: Coast 08 Black NorthFinalist: USA/MP 08 Fire
U12 Girls 1st DivisionChampion: Jasa Coastal Surge GFinalist: PISA Hurricanes 07G
U12 Girls 2nd DivisionChampion: NCFC SILVER NORTH GFinalist: Ssl Blue G
U12 Girls 3rd DivisionChampion: 07 NCFC STORM GFinalist: AFC 07 Girls
U12 Boys 1st DivisionChampion: PISA Hurricanes 07B-WhiteFinalist: LNSC 07 Revolution
U12 Boys 2nd DivisionChampion: USA/MP 07 RevolutionFinalist: CBSC Battery 07 Black South
U12 Boys 3rd DivisionChampion: AFC 07 GoldFinalist: DSC 07 White
U12 Boys 4th DivisionChampion: Cainhoy United 07Finalist: MHAA MHS SOUTH BLACK
U12 Boys 5th DivisionChampion: NCFC Silver NorthFinalist: Ssl Blue
U12 Boys 6th DivisionChampion: CR C BURGUNDY RAPIDSFinalist: TUSA Porto

© 2019 SincSports   |   Privacy Policy