Father's Day All-Star Tournament

2019 Division Champions






Champions
Under 09 Girls Blue DivisionChampion: Chantilly - GazulisFinalist: HYS - Banikotes
Under 09 Boys Blue DivisionChampion: PWSI - Soccer BrothersFinalist: MYS Green - Trembler
Under 09 Boys Gold DivisionChampion: PWSI U9b YatesFinalist: FPYC Blue - Kaminski/ogando
Under 09 Boys White DivisionChampion: SOTH 1 - KempfFinalist: SYC West - Jonuzaj
Under 10 Girls Blue DivisionChampion: SYC North - JusterFinalist: Chantilly - Zimmerman
Under 10 Girls Gold DivisionChampion: MYS Green - HarperFinalist: WYSC Mustangs - Vereen
Under 10 Boys Blue DivisionChampion: ABGC Ninjas - MejiaFinalist: SYA Cardinals 1
Under 10 Boys Gold DivisionChampion: HYS Red - LopezFinalist: NVSC Gold 1 - Matters
Under 10 Boys White DivisionChampion: SYC North - AroraFinalist: FPYC Blue - Zuniga
Under 10 Boys Red DivisionChampion: SYC West - TorresFinalist: NVSC Gold 2 - Smith
Under 11 Girls Blue DivisionChampion: MYS Green - AdamsFinalist: GFRSC - Wildcats
Under 11 Boys Blue DivisionChampion: FPYC Blue - DelgadoFinalist: HYS - Radloff/escobar
Under 11 Boys Gold DivisionChampion: GFRSC - LighteningFinalist: SYC West - Malekzadeh
Under 11 Boys White DivisionChampion: MYS White - FassbenderFinalist: FPYC White - Johnson
Under 12 Girls Blue DivisionChampion: NVSC Gold - MattersFinalist: FPYC Gold - Sim
Under 12 Girls Gold DivisionChampion: HYS - BlytheFinalist: VSA - Relentless 2.0
Under 12 Boys Blue DivisionChampion: HYS Black - WilkinsonFinalist: SYC North - Tiago
Under 12 Boys Gold DivisionChampion: SYA CardinalsFinalist: HYS Red - Mishra
Under 12 Boys White DivisionChampion: SYC East - AnthonyFinalist: GFRSC - Tornadoes
Under 12 Boys Red DivisionChampion: Sterling 1 Orange - GonzalesFinalist: GFRSC - Earthquakes
Under 13 Girls Blue DivisionChampion: SYC North - PrudencioFinalist: FPYC Gold - Hill
Under 13 Boys Blue DivisionChampion: FPYC Blue - StephensFinalist: Chantilly - Bonshock
Under 14 Girls Blue DivisionChampion: ABGC 6 - GuzmanFinalist: GFRSC - Cheetahs
Under 14 Girls Gold DivisionChampion: Chantilly - SchaadFinalist: CYC - Cougars 1 - Ordonez
Under 14 Girls White DivisionChampion: VSA Panthers - RaganFinalist: PWSI - Courage - Mccann
Under 14 Boys Blue DivisionChampion: HYS Black - RamettaFinalist: FPYC Blue - Sheehan
Under 14 Boys Gold DivisionChampion: ABGC Inter United - TranFinalist: HYS Red - Ssekikubo
Under 16 Girls Blue DivisionChampion: Chantilly - MudgeFinalist: GFRSC - Gazelles
Under 16 Girls Gold DivisionChampion: VSA - RelentlessFinalist: NW Arlington Lions - Lincoln
Under 16 Boys Blue DivisionChampion: Herndon BlackFinalist: McLean Green
Under 16 Boys Gold DivisionChampion: NVSC Gold - NguyenFinalist: FPYC Gold - Torres
Under 16 Boys White DivisionChampion: VYS - Red/Black Attack - CochranFinalist: Chantilly - Schuchard
Under 19 Girls Blue DivisionChampion: SYC - RayFinalist: ABGC - Soto
Under 19 Girls Gold DivisionChampion: NVSC White - LopezFinalist: ABGC Wildcats - Ward
Under 19 Boys Blue DivisionChampion: HYS - JovelFinalist: ABGC 2 - Garcia
Under 19 Boys Gold DivisionChampion: Sterling 1 Orange - LeondaridasFinalist: ABGC Achuapa - Perez

© 2019 SincSports   |   Privacy Policy