2020 Division Champions






Champions
Under 09 Girls Gold DivisionChampion: AFC Lightning 2012 GirlsFinalist: NTH-Tophat 12 White
Under 09 Girls Navy DivisionChampion: UFA 13G PremierFinalist: NTH-Tophat 13 Gold Milton
Under 10 Girls Gold DivisionChampion: UFA 11G PremierFinalist: NTH-Tophat 11 Navy
Under 10 Girls Navy DivisionChampion: UFA 11G RedFinalist: RYSA 2011 Lady Revs
Under 10 Girls White DivisionChampion: NTH-Tophat 11 Gold MiltonFinalist: CESA 2011G Red
Under 10 Girls Blue DivisionChampion: LSA ‘11G GoldFinalist: Triumph 11G
Under 11 Girls Gold DivisionChampion: NTH Tophat North 10 GoldFinalist:
Under 11 Girls Navy DivisionChampion: NTH Tophat North 10 NavyFinalist: NTH Tophat 10 White
Under 11 Girls White DivisionChampion: 10' Redoubt Lady GeneralsFinalist: AFC Lightning 10G Red
Under 12 Girls Gold DivisionChampion: Finalist: NTH - Tophat Gold II
Under 12 Girls Navy DivisionChampion: NTH-Tophat North 09 NavyFinalist: NTH Tophat 09G Navy
Under 12 Girls White DivisionChampion: UFA Norcross - 09G RedFinalist: CFC Red Star 09 RED
Under 12 Girls Blue DivisionChampion: Rush Union G2009 AzulFinalist: LSA 09 Girls Navy
Under 13 Girls Gold DivisionChampion: Finalist: NTH Tophat 08 DPL
Under 13 Girls Navy DivisionChampion: CESA 09G BlackFinalist: NTH Tophat 08 SCCL Premier 1 North
Under 13 Girls White DivisionChampion: LSA 09GFinalist:
Under 13 Girls Blue DivisionChampion: CESA 08G ChallengeFinalist: YMCA Arsenal Rome 08 Girls Grey
Under 14 Girls Gold DivisionChampion: 07 Lady Lobos Rush PremierFinalist: NTH-Tophat 07 SCCL Club
Under 14 Girls Navy DivisionChampion: NTH-TopHat 07 Milton - SCCL 1Finalist: UFA 07G Red
Under 14 Girls White DivisionChampion: Santos 07 RedFinalist: MAYS Striker 07G Blue
Under 14 Girls Blue DivisionChampion: Santos 07 WhiteFinalist: UFA Mountains 07G White
Under 15 Girls Gold DivisionChampion: Roswell Santos 06G BlueFinalist: NTH 06 SCCL Club
Under 15 Girls Navy DivisionChampion: NTH Tophat 06 SCCL II White BuckheadFinalist: NTH 06 SCCL 1 White North
Under 15 Girls White DivisionChampion: LSA Sharks (06)Finalist: Rome Arsenal 06 Girls
Under 16 Girls Gold DivisionChampion: Ambush SC G05 RedFinalist: UFA 05G RED
Under 16 Girls Navy DivisionChampion: NTH Tophat 05 SCCL I White MiltonFinalist: NTH Tophat 05 SCCLII White Buckhead
Under 16 Girls White DivisionChampion: CESA 05G ChallengeFinalist: GSA South 05G Red
Under 17 Girls Gold DivisionChampion: UFA 04G PremierFinalist: GSA 04G SCCL
Under 17 Girls Navy DivisionChampion: GSA 04G SCCL PremierFinalist: CESA 04G Challenge
Under 17 Girls White DivisionChampion: Finalist: UFA Mountains 04G White
Under 19 Girls Gold DivisionChampion: UFA 02/03G PremierFinalist: NTH Tophat 02/03G DPL
Under 19 Girls Navy DivisionChampion: NSA Belles 19Finalist: UFA 02/03G Red
Under 19 Girls White DivisionChampion: Rome Arsenal 02 RedFinalist: Lady Chiefs 02 Premier
Under 19 Girls Blue DivisionChampion: MS Reign '03 GirlsFinalist: Steamers FC 2002 Premier

© 2021 SincSports   |   Privacy Policy