| | | | |
Under 09 Boys Elite Division | Champion: | NTH-NASA 12B Elite Milton | Finalist: | NTH NASA 12B Bayern |
Under 09 Boys Premier Division | Champion: | | Finalist: | Atlanta Fire 2012B Gold |
Under 09 Boys Select Division | Champion: | AFU south 12 boys academy | Finalist: | RSC Academy 9U Red |
Under 10 Boys Elite Division | Champion: | NTH NASA 11 Elite Milton | Finalist: | NTH NASA 11B Juventus |
Under 10 Boys Premier Division | Champion: | UFA 11B Gold | Finalist: | NTH NASA 11B Napoli |
Under 10 Boys Select Division | Champion: | UFA 11B White | Finalist: | UFA Mountains 11B White |
Under 11/12 Boys Elite Division | Champion: | NTH NASA 10B Chelsea | Finalist: | LSA 10 Gold |
Under 11 Boys Premier Division | Champion: | NTH-NASA 10 Elite Milton | Finalist: | Roswell Santos B10 Red |
Under 11 Boys Select Division | Champion: | | Finalist: | LSA 10 Navy |
Under 11 Boys Royal Division | Champion: | Atlanta Fire 2010 Silver | Finalist: | AIFC U11B UNION |
Under 12 Boys Elite Division | Champion: | NTH NASA 09 SCCL | Finalist: | NTH NASA 09 SCCL Milton |
Under 12 Boys Premier Division | Champion: | | Finalist: | UFA Metro Atlanta 09B Premier |
Under 12 Boys Select Division | Champion: | | Finalist: | NTH-NASA 09 Premier Milton |
Under 13 Boys Elite Division | Champion: | NTH NASA 2008 ECNL | Finalist: | MLS U13B (LSA) |
Under 13 Boys Premier Division | Champion: | Ambush SC B08 White | Finalist: | NTH NASA 08 SCCL Premier 1 |
Under 13 Boys Select Division | Champion: | UFA 09B Premier | Finalist: | NTH-NASA 08 SCCL II MILTON (U13) |
Under 14 Boys Elite Division | Champion: | NTH NASA 07 Boys SCCL - P1 | Finalist: | UFA Forsyth 07B Red |
Under 14 Boys Premier Division | Champion: | Atlanta Fire South 07B Elite | Finalist: | NTH NASA 07 SCCL III Smyrna |
Under 14 Boys Select Division | Champion: | UFA 07B Gold | Finalist: | NTH NASA SCCL Premier III |
Under 15 Boys Elite Division | Champion: | | Finalist: | U15 Almaraz (Fall 2020) |
Under 15 Boys Premier Division | Champion: | NTH NASA SCCL 06 Premier I | Finalist: | NTH NASA 07 SCCL |
Under 15 Boys Select Division | Champion: | NTH NASA 06 SCCL Premier II | Finalist: | Liberty Boys 06 |
Under 16 Boys Elite Division | Champion: | LSA Archies FC R3/NL 05 | Finalist: | NTH NASA 05 SCCL Club |
Under 16 Boys Premier Division | Champion: | Rush Union 2005B Royal | Finalist: | GSA 05B SCCL Premier |
Under 16 Boys Select Division | Champion: | NTH NASA 05B SCCL Premier 1 | Finalist: | Roswell Santos Red 05 |
Under 17 Boys Elite Division | Champion: | | Finalist: | |
Under 17 Boys Premier Division | Champion: | GSA North 04B Premier | Finalist: | |
Under 19 Boys Elite Division | Champion: | NUSA 02B Maroon | Finalist: | UFA 02/03B Premier |
Under 19 Boys Premier Division | Champion: | UFA 02/03B Red | Finalist: | MAYSA 2002 |
Under 19 Boys Select Division | Champion: | TSC 02/03 Murfreesboro Showcase | Finalist: | |
Under 19 Boys Royal Division | Champion: | AFC Troup 02B | Finalist: | Roswell Santos 02/03 Red |