NTH Adidas Select Cup and College Showcase

2021 Division Champions






     
Under 08 Boys Elite First DivisionChampion:  Finalist: NTH NASA BOYS JR ACADEMY BARCELONA
Under 09 Girls Elite DivisionChampion: NTH-Tophat 12 GoldFinalist: AFC Lightning 2012 Girls
Under 09 Girls Premier DivisionChampion: Tophat 13 GoldFinalist: NTH-Tophat 13 Gold Milton
Under 09 Boys Elite DivisionChampion: AFC Lightning 2012B GoldFinalist: NTH NASA 12B Dortmund
Under 09 Boys Premier DivisionChampion: LSA '12B NavyFinalist: NTH-NASA 13 Elite Milton (U8)
Under 09 Boys Select DivisionChampion: NTH-S 12B TottenhamFinalist: NTH NASA JR ACADEMY ATLETICO
Under 10 Girls Elite DivisionChampion: TSC 2012 Girls Premier BlueFinalist: NTH-Tophat 11 Gold Milton
Under 10 Girls Premier DivisionChampion: AFC Lightning 2011 GoldFinalist: NTH Tophat Blue Smyrna
Under 10 Girls Select DivisionChampion: NTH-Tophat 11 WhiteFinalist: NTH Tophat North 11 White
Under 10 Boys Elite DivisionChampion: LSA 11 GoldFinalist: Wolves Elite 2011 Boys
Under 10 Boys Premier DivisionChampion: Rush Union B2011 RushFinalist: NTH NASA 12B Bayern
Under 11 Girls Elite DivisionChampion: Tennessee TSC 2011 Premier BlueFinalist: AFC Lightning 10G Gold
Under 11 Girls Premier DivisionChampion: 10' Redoubt Lady GeneralsFinalist: Pike Fury 2010 Girls
Under 11 Girls Select DivisionChampion: NTH Tophat North 10 WhiteFinalist: Roswell Girls '10 Red
Under 11 Boys Elite DivisionChampion: AFCLightning 10B Academy GoldFinalist: NTH-NASA 10 Elite Milton
Under 11 Boys Premier DivisionChampion: NGSA Dalton 2010Finalist: Wolves Elite 2010 Boys
Under 11 Boys Select DivisionChampion: NTH NASA 11B NapoliFinalist: NTH Smyrna Ajax
Under 12 Girls 11 v 11 Premier DivisionChampion: LSA 09GFinalist:  
Under 12 Girls 9 v 9 Elite DivisionChampion: NTH Tophat North 10 GoldFinalist: NTH Tophat 10 Gold
Under 12 Girls 9 v 9 Premier DivisionChampion: NTH Tophat North 10 NavyFinalist: 09' Redoubt Lady Generals
Under 12 Boys 9 v 9 Elite DivisionChampion: Lanier LSA Sharks 09B - NavyFinalist: NGSA Uma Legends 2009 Elite
Under 13 Girls Elite DivisionChampion: NTH-Tophat 09 Gold IFinalist: FC Alliance 09G Pre-ECNL
Under 13 Girls Premier DivisionChampion: OP ECNL RLFinalist: NTH Tophat 08 SCCL I White Milton
Under 13 Boys Elite DivisionChampion: SCCL Club 08BFinalist: NTH NASA 09 SCCL
Under 13 Boys Premier DivisionChampion: NTH NASA 08 SCCL Premier 1Finalist: NTH NASA 09B Marseille
Under 13 Boys Select DivisionChampion: NTH NASA 08 SCCL PREMIER II MiltonFinalist: NTH NASA 08 SCCL Premier II
Under 13 Boys Royal DivisionChampion: STEAMERS FC BLUEFinalist: Wolves Elite 2009 Boys
Under 14 Girls Elite DivisionChampion:  Finalist: SSA Northside 07G NPL
Under 14 Girls Premier DivisionChampion: OP ECNL RLFinalist: NTH Tophat 07 SCCL 1 White Smyrna
Under 14 Boys Elite DivisionChampion: NTH NASA 07 Boys SCCL - P1Finalist: NNS365 BOYS 07/08
Under 14 Boys Premier DivisionChampion: Lanier SA Sharks 08 GoldFinalist: NTH NASA 07 SCCL Premier II North

© 2021 SincSports   |   Privacy Policy