2015 Division Champions






Champions
Under 08 Girls PremierChampion: Concorde Fire 06G North EliteFinalist: GSA North 07G Premier
Under 08 Girls GreenChampion: Excel 2007 WhiteFinalist: Excel 2007 White
Under 08 Boys PremierChampion: LSA 07 Boys GoldFinalist: SSC Liverpool
Under 08 Boys GreenChampion: Concorde Fire North Silver IIFinalist: HP Team 2
Under 09 Girls PremierChampion: UFA Forsyth 05G RedFinalist: GSA 06G SCCL
Under 09 Girls GreenChampion: UFA Forsyth 05G GoldFinalist: SSA Chelsea 06G Blue Premier
Under 09 Boys PremierChampion: tuzitosFinalist: GSA South 06B Premier
Under 09 Boys GreenChampion: LSA Sharks 06 GoldFinalist: LSA Sharks 06 Gold
Under 09 Boys WhiteChampion: Concorde Fire 06B South BlackFinalist: GSA 06 Boys Academy Granite Manchester United
Under 10 Girls 8v8 PremierChampion: LSA Sharks 04G GirlsFinalist: SSA Chelsea 05G Predator Black
Under 10 Girls WhiteChampion: HCU 05G EliteFinalist: DSC 05 Rodriguez
Under 10 Boys 8v8 PremierChampion: SSA Chelsea 05B SCCLFinalist: NTH NASA 05B SCCL
Under 10 Boys WhiteChampion: MAYS Buckhead 05B BlueFinalist: GSA South 05B Premier
Under 10 Boys SilverChampion: MAYS Buckhead 05B WhiteFinalist: Clash 05 boys
Under 10 Boys 8v8 GreenChampion: SSC 05 Academy RedFinalist: SSA Chelsea 06B Blue Elite
Under 11 Girls PremierChampion: GSA North 03G PremierFinalist: GSA North 03G Premier
Under 11 Girls GreenChampion: SSA Chelsea 04G Mundial BlueFinalist: Concorde Fire 04G Central Elite
Under 11 Boys PremierChampion: Concorde Fire 04G Central EliteFinalist: MAYS Striker 04B Blue
Under 11 Boys GreenChampion: LSA Sharks 04B NavyFinalist: LSA Sharks 04B Navy
Under 11 Boys WhiteChampion: 04 Smyrna Bulldogs - RedFinalist: GSA 04 Monaco
Under 12 Girls PremierChampion: Ambush G03 WhiteFinalist: Atlanta Fire 03 Elite Black
Under 12 Boys 11 v 11 PremierChampion: Atlanta Fire 03 Elite BlackFinalist: Atlanta Fire 03 Elite Black
Under 12 Boys WhiteChampion: Atlanta Fire 03 Elite BlackFinalist: SSA Chelsea 03B Copa Blue
Under 12 Boys SilverChampion: MAYS Strikers 03B BlueFinalist: GSA 03 Juventus
Under 12 Boys 11 v 11 GreenChampion: Concorde Fire 04B North EliteFinalist: LSA Sharks 03B White
Under 13 Girls PremierChampion: GSA North 02GFinalist: GSA North 01G Red
Under 13 Boys PremierChampion: GSA 02B SCCLFinalist: MAYS Striker 02B Blue
Under 14 Girls PremierChampion: LSA Sharks Select Navy 00Finalist: SSA Chelsea 01G Select Blue 2
Under 14 Boys PremierChampion: Chiefs White 00Finalist: Chiefs White 00
Under 15-16 Boys PremierChampion: Piedmont SA - 99Finalist: DSC 00B Revolution Premier

© 2018 SincSports   |   Privacy Policy