2014 Division Champions






Champions
Under 08 Girls PremierChampion: Atlanta Fire United 06 FireFinalist: GSA South 06G RED
Under 08 Boys PremierChampion: GSA 05B ECNLFinalist: GSA North 06B Premier
Under 09 Girls PremierChampion: SSA Chelsea 05G Predator BlackFinalist: GSA 05G ECNL
Under 09 Girls WhiteChampion: LSA Sharks 04G GirlsFinalist: MAYS Striker 04G Premier
Under 09 Girls GreenChampion: HCU 05G EliteFinalist: DSC 05G Revolution Green
Under 09 Boys PremierChampion: DSC 05G Revolution GreenFinalist: MAYS Buckhead 05B Blue
Under 09 Boys WhiteChampion: SSA Chelsea 05B Mundial BlackFinalist: GSA South 05B Red
Under 09 Boys GreeenChampion: SSA Chelsea 05B Mundial BlueFinalist: Concorde Fire 05 North Silver
Under 10 Girls PremierChampion: GSA North 03G PremierFinalist: GSA 04 White
Under 10 Girls WhiteChampion: Concorde Fire 04G Central BlackFinalist: GSA 04 Phoenix Black
Under 10 Boys Premier 8 v 8Champion: MAYS Striker 04B BlueFinalist: SSA Chelsea 04B Predator Blue
Under 10 Boys White 8 v 8Champion: NTH NASA 05B SCCLFinalist: ATL Eagles 04B
Under 10 Boys Premier 6 v 6Champion: ATL Eagles 04BFinalist: ATL Eagles 04B
Under 10 Boys White 6 v 6Champion: NASA 06 Manchester UnitedFinalist: Concorde Fire 04 North Red
Under 10 Boys Green 6 v 6 RecreationChampion: Georgia Knights 3G'sFinalist: Jefferson FC
Under 11 Girls PremierChampion: Concorde Fire North EliteFinalist: NASA G21 Ingram
Under 10-11 Girls WhiteChampion: GSA 03G SCCLFinalist: Concorde Fire 04G North Elite
Under 10-11 Girls GreenChampion: TSC 03 GoldFinalist: TSC 03 Gold
Under 11 Boys PremierChampion: TSC 03 GoldFinalist: TSC 03 Gold
Under 11 Boys WhiteChampion: UFA-Norcross 03 Eagles EliteFinalist: LSA Sharks 03B Navy
Under 11 Boys GreenChampion: Hub City SC 03BFinalist: Hub City SC 03B
Under 12 Girls Premier 11 v 11Champion: GSA North 01G RedFinalist: Athens United 01 Gold
Under 12 Girls Green Recreation 8 v 8Champion: Clash BreakersFinalist: LSA Chicacabras
Under 12 Boys Premier 8 v 8Champion: LSA Sharks 02B NavyFinalist: Union
Under 12 Boys White 8 v 8Champion: WhitecapsFinalist: SSA Chelsea 02B Copa Blue
Under 13 Girls PremierChampion: LSA Sharks Select Navy 00Finalist: LSA Sharks Select Navy 00
Under 12-13 Boys PremierChampion: LSA Sharks Select Navy 00Finalist: LSA Sharks Select Navy 00
Under 14 Girls PremierChampion: Ambush G00 WhiteFinalist: Oconee FC 99 Athena Red
Under 13-14 Boys PremierChampion: Oconee FC 99 Athena RedFinalist: DSC 00B Revolution White
Under 14 Boys Green - RecreationChampion: Jefferson DragonsFinalist: Hub City SC 01B
Under 15 Boys PremierChampion: Georgia RushFinalist: Georgia Rush
Under 15-16 Girls PremierChampion: Rome Arsenal RedFinalist: Georgia FC 99 Girls Classic Athena
Under 16 Boys PremierChampion: MAYS Buckhead 98B BlueFinalist: DSC 98B Revolution Premier
Under 17-19 Boys PremierChampion: DSC 97B Revolution WhiteFinalist: GSA Phoenix 97 Red 97 Classic II

© 2018 SincSports   |   Privacy Policy