2013 Division Champions






Champions
Under 11 Girls Platinum DivisionChampion: Finalist:
Under 11 Girls Gold DivisionChampion: LNSC HV Wee Glaswegians GFinalist: LNSC HV Wee Glaswegians G
Under 11 Girls Bronze DivisionCo-Champion: GUSA Red GCo-Champion: GUSA Red G
Under 11 Boys Platinum DivisionChampion: GUSA Red GFinalist: 03 NCFC Gold North
Under 11 Boys Gold DivisionCo-Champion: Daniel Horne / Lil BucsCo-Champion: Daniel Horne / Lil Bucs
Under 11 Boys Silver DivisionChampion: GUSA WhiteFinalist: GUSA Red
Under 11 Boys Bronze DivisionCo-Champion: GUSA RedCo-Champion: GUSA Red
Under 12 Girls Platinum DivisionChampion: GUSA RedFinalist: GUSA Red
Under 12 Girls Gold DivisionChampion: NCUSA 02GFinalist: NCUSA 02G
Under 12 Girls Silver DivisionCo-Champion: TFCA Cam White GCo-Champion: Tidewater Sharks 02G
Under 12 Boys Platinum DivisionChampion: GUSA WhiteFinalist: Hornets Futsal 02 Boys
Under 12 Boys Gold DivisionChampion: FCCA Rowan EliteFinalist: FCCA Rowan Elite
Under 12 Boys Silver DivisionChampion: FCCA Rowan EliteFinalist: LNSC Dynamo
Under 13 Girls Platinum DivisionCo-Champion: LNSC DynamoCo-Champion: CASL Elite Jrs. Ladies G
Under U12/13 Girls Gold DivisionCo-Champion: CASL Elite Jrs. Ladies GCo-Champion: CASL Elite Jrs. Ladies G
Under 13 Girls Silver DivisionCo-Champion: CASL Elite Jrs. Ladies GCo-Champion: SCUFC 01 Girls Palmetto
Under 13 Boys Platinum DivisionChampion: SCUFC 01 Girls PalmettoFinalist: SCUFC 01 Girls Palmetto
Under U12/13 Boys Gold DivisionCo-Champion: Inferno 02Co-Champion: Str8UpClassic
Under 13 Boys Silver DivisionCo-Champion: Str8UpClassicCo-Champion: Str8UpClassic
Under 13 Boys Bronze DivisionCo-Champion: Cufc 01Gold 3V3Co-Champion: CSC Phoenix
Under 14 Girls Platinum DivisionChampion: CSC PhoenixFinalist: CSC Phoenix
Under 14 Girls Gold DivisionChampion: CSC PhoenixFinalist: Lake Norman Eclipse United
Under 14 Boys Platinum DivisionChampion: CASL 00 Elite BlackFinalist: EWSA (before Hammers)
Under 14 Boys Gold DivisionCo-Champion: CASL PremierCo-Champion: TUSA Silver
Under 15 Girls Platinum DivisionCo-Champion: TUSA SilverCo-Champion: TUSA Silver
Under 15 Girls Gold DivisionCo-Champion: TFCA Navy GCo-Champion: CUFC Charlotte United Green G
Under 15 Boys Platinum DivisionCo-Champion: CUFC Charlotte United Green GCo-Champion: CUFC Charlotte United Green G
Under 16 Girls Platinum DivisionCo-Champion: NCA Alliance GCo-Champion: NCA Alliance G
Under 16 Girls Gold DivisionChampion: VSA NPL 98G EliteFinalist: VSA NPL 98G Elite
Under 16 Girls Silver DivisionChampion: TUSA Green G
Under 16 Girls Bronze DivisionChampion: TUSA Green GFinalist: TUSA Green G
Under 16/17 Boys Platinum DivisionChampion: TUSA Green G
Under 17 Girls Platinum DivisionChampion: TUSA Green GFinalist: CR Burgundy G
Under 17 Girls Gold DivisionChampion: CR Burgundy GFinalist: TUSA Gold G
Under 17 Girls Silver DivisionChampion: SCUFC 97 Girls Palmetto IFinalist: Richmond Kickers Central
Under 18 Girls Platinum DivisionChampion: CFSC Wave White GFinalist: JASA Coastal Surge G
Under 18 Girls Gold DivisionChampion: NCSF Premier GFinalist: Shenandoah Valley United '95G

© 2019 SincSports   |   Privacy Policy