St. Patrick's Day Cup

2022 Division Champions






     
8U Boys GoldChampion: Coast 14 RedFinalist: SCUFC 14 Boys Blue
8U Boys GreenChampion: SCUFC 14 Boys BlackFinalist: SCUFC 14 Boys White
9U Boys GoldChampion: CESA 2013 Boys Black 1Finalist: CESA 2013 Boys Black 2
9U Boys GreenChampion: Lexington SA 13 BlackFinalist: SCUFC 13 Boys Black
9U Boys WhiteChampion: CASC RaptorsFinalist: FSA 2013 Boys
9U Boys BlackChampion: SCUFC 13 Boys AmberFinalist: Coast 13 Black
9U/10U Girls GoldChampion: TSC PDP WHITEFinalist: LCGSA Thunder
9U/10U Girls GreenChampion: Coast 12G RedFinalist: SCUFC 13/14 Girls Red
10UBoys GoldChampion: Florence 2012 BoysFinalist: Coast 12 Red
10U Boys GreenChampion: SCUFC 12 Boys WhiteFinalist: CESA 2012B Red 2
10U/11U Girls GoldChampion: SCUFC 11 Girls Pre 2Finalist: CSC 11 Girls Navy North
10U/11U Girls GreenChampion: Spartanburg United 2011 GirlsFinalist: SCUFC 12 Girls Red
11U Girls WhiteChampion: LCGSA 11 GirlsFinalist: JIYSC 2011 Girls Black
10U/11U Boys GoldChampion: SCUFC 12 Boys PurpleFinalist: CSC 11 Boys Navy South
10U/11U Boys GreenChampion: 11 (11U) WCWAA BlackFinalist: JIYSC 2011 Boys Black
10U/11U Boys WhiteChampion: SCUFC 11 Boys Premier BlueFinalist: Coast 11 Black
11U/12U Girls GoldChampion: Cainhoy Athletic 10G CrushFinalist: SCUFC 10 Girls Pre-ECNL 2
12U Girls GreenChampion: CESA 2010G WhiteFinalist: LCGSA Cyclones
12U Boys GoldChampion: 10 (12U) WCWAA BlackFinalist: CESA Pachuca 2010B JA (SC)
12U Boys GreenChampion: Spartanburg United 10/11 BoysFinalist: Coast 10 Black
13U Girls GoldChampion: SCUFC 10 Girls Pre-ECNL 1Finalist: Cainhoy Athletic 09G Breakers Black
13U Boys GoldChampion: United FC-Furman 09B NL EliteFinalist: 09 (13U) PTFC Triad Premier
12U/13U Boys GoldChampion: DISA 09 JuventusFinalist: Coast Futbol Alliance 10 Red
12U/13U Boys GreenChampion: Bluffton Rush 2009 BoysFinalist: SCUFC 10 Boys Premier 1
14U Girls GoldChampion: SCUFC 09 Girls ECNLFinalist: SCUFC 08 Girls ECNL-RL
14U Girls GreenChampion: Coast 08G RedFinalist: CESA 08G Challenge
14U Girls WhiteChampion: CESA 08 Girls SelectFinalist: DISA Starz
14U Boys GoldChampion: SCUFC 08 Boys ECNL-RLFinalist: 08 (14U) PTFC Triad Premier
14U Boys GreenChampion: DISA 08 BoyzFinalist: CSC 08 Boys Navy
13U/14U Boys WhiteChampion: Cainhoy Athletic 08B WarriorsFinalist: SCUFC 08 Boys Classic

© 2022 SincSports    |   Privacy Policy