2017 Division Champions






Champions
Under 12 Girls 1st DivisionChampion: Finalist: CR Blue Rapids G
Under 12 Boys 1st DivisionChampion: USA/MP 05 PremierFinalist:
Under 12 Boys 2nd DivisionChampion: CASL BLACK NORTHFinalist: WUFA 05 Boys GRAY
Under 12 Boys 3rd DivisionChampion: Finalist: SCUFC 05 Boys Elite Blue
Under 13 Girls 1st DivisionChampion: Liverpool 04 OwenFinalist: 04 GUSA White
Under 13 Girls 2nd DivisionChampion: WUFA 04 GirlsFinalist: Coast 04G Red
Under 13 Boys 1st DivisionChampion: XL 04 Elite RangersFinalist: GCU 04 Select
Under 13 Boys 2nd DivisionChampion: Coast 04 RedFinalist: Bulls 04B Elite
Under 13 Boys 3rd DivisionChampion: Liverpool IA-SC 04 PaisleyFinalist: USA/MP 04 Challenge II
Under 13 Boys 4th DivisionChampion: IFK Maryland U13Finalist:
Under 14 Girls 1st DivisionChampion: KFC Crush '03 NapoliFinalist: SCUFC 04 Girls ELITE
Under 14 Girls 2nd DivisionChampion: LNSC West Legends Black GFinalist: CUPFC 03 Girls Gold
Under 14 Girls 3rd DivisionChampion: MHS Elite Lady GatorsFinalist: Bulls 03 Girls Red
Under 14 Boys 1st DivisionChampion: SCUFC 03 Boys EliteFinalist: DSC 03 Gold
Under 14 Boys 2nd DivisionChampion: SCUFC 03 Boys Palmetto IFinalist: Coast 03 Red
Under 14 Boys 3rd DivisionChampion: DSC 03 Green SambaFinalist: Liverpool IA 03 Fowler
Under 14 Boys 4th DivisionChampion: TUSA Wakefc EvertonFinalist: TFCA Cam Navy
Under 14 Boys 5th DivisionChampion: Finalist:
Under 15 Boys 1st DivisionChampion: Dsc 02 GoldFinalist: XL 02 Elite Rangers
Under 15 Boys 2nd DivisionChampion: USA/MP 02 Challenge IIFinalist: XL 02 Elite Rangers Blue
Under 15 Boys 3rd DivisionChampion: GCU 02 Boys SelectFinalist: GUSA Red
Under 15/16 Girls DivisionChampion: BUFC 02 PridePumaFinalist: USA/MP 02 Challenge
Under 16 1st Boys DivisionChampion: RCSA Rutherford RumbleFinalist: 01 CASL WAVE
Under 16/17 Boys 1st DivisionChampion: GPS Coastal 01 Boys GoldFinalist: PISA Hurricanes 2000B
Under 16/18 Girls 1st DivisionChampion: Coast 00GFinalist: JUSA Pride Red G
Under 18 Boys 1st DivisionChampion: XL 00 Elite Rangers BlueFinalist: YSA Yadkin Gunners
Under 18/19 Boys 1st DivisionChampion: ACS ORANGEFinalist: 98 CASL WF UNITED