2015 Division Champions






Champions
Under 8/9 Girls Bronze DivisionChampion: Clinton United BlueFinalist: GUSA Hurricanes
Under 8 Boys Bronze DivisionChampion: Wfc TimbersFinalist: Wfc Timbers
Under 7/8 Boys Bronze DivisionChampion: JYL DYNAMOFinalist: Strikers
Under 9 Girls Gold DivisionChampion: VortexFinalist: PGSA Academy Girls
Under 9 Girls Silver DivisionChampion: AYSO 605 EclipseFinalist: GUSA Sol Girls
Under 9 Boys Gold DivisionChampion: GUSA Galaxy BoysFinalist: XL Saints
Under 8/9 Boys Silver DivisionChampion: GUSA DynamoFinalist: Earthquakes
Under 10 Girls Gold DivisionChampion: GUSA WhiteFinalist: NCFC WF UNITED BLUE G
Under 10 Girls Silver DivisionChampion: Wake FC FlamesFinalist: SWV Fusion 05 Girls
Under 10 Boys Platinum DivisionChampion: SWV Fusion 05 GirlsFinalist: Roanoke Star 05B Elite
Under 10 Boys Gold DivisionChampion: Roanoke Star 05B EliteFinalist: Fire
Under 10 Boys Silver DivisionChampion: GUSA ImpactFinalist: 05B Ayso Arsenal Gold
Under 10 Boys Bronze DivisionChampion: Bartlett / FirecrackersFinalist: U 10 SANTA FE
Under 11 Girls Platinum DivisionChampion: TUSA WAKE FC Blue Jrs GFinalist: TUSA WAKE FC Blue Jrs G
Under 11 Girls Gold DivisionChampion: PGSA Stars Green GFinalist: CHU 04G NPL Jr. Academy Blue
Under 11 Girls Silver DivisionChampion: 05 NCF Elite GFinalist: FSC Force United G
Under 11/12 Girls Bronze DivisionChampion: CUSC 04 Girls PremierFinalist: Augustine Panthers
Under 11 Boys Platinum DivisionChampion: SOCA 04B ApprenticeFinalist: YCVSC Eagles Orange
Under 11 Boys Gold DivisionChampion: Liberty Point Soccer Club ImpactFinalist: FC Richmond Magic '04
Under 11 Boys Silver DivisionChampion: SOCA 04B PremierFinalist: HYSA Force United
Under 11 Boys Bronze DivisionChampion: KikForceFinalist: MCSC Wnc United
Under 12 Girls Platinum DivisionChampion: GUSA Navy GFinalist: GUSA White G
Under 12 Girls Gold DivisionChampion: SOCA 03 Girls PremierFinalist: TUSA Wakefc Firehawks G
Under 12 Girls Silver DivisionChampion: TUSA Wakefc Firehawks GFinalist: AYSO 605 Astros
Under 12/13 Girls Bronze DivisionChampion: GUSA Gold GFinalist: John Sokal
Under 12 Boys Platinum DivisionChampion: GUSA RedFinalist: SOCA 03B Elite
Under 12 Boys Gold DivisionChampion: GUSA NavyFinalist: SOCA 03B Premier
Under 12 Boys Silver DivisionChampion: FC Dallas TRI 03B BlueFinalist: PISA Hurricanes 03B
Under 12 Boys Bronze DivisionChampion: GUSA Navy HpjFinalist: KSA Black
Under 13 Girls Gold DivisionChampion: Blue AngelsFinalist: Blue Angels
Under 13 Girls Silver DivisionChampion: Bulls SC 02GFinalist: Bulls SC 02G
Under 13 Girls Bronze DivisionChampion: Bulls SC 02GFinalist: Bulls SC 02G
Under 13 Boys Platinum DivisionChampion: Inferno 02Finalist: GUSA White
Under 13 Boys Gold DivisionChampion: AYSO ARSENAL (Navy)Finalist: YCVSC Eagles Orange
Under 13 Boys Silver DivisionChampion: YCVSC Eagles OrangeFinalist: SOCA 02B Augusta Premier
Under 13/14 Boys Bronze DivisionChampion: SOCA 02B Augusta PremierFinalist: SOCA 02B Augusta Premier
Under 14/15 Girls Platinum DivisionChampion: SOCA 02B Augusta PremierFinalist: SOCA 01G Elite
Under 13/14 Girls Gold DivisionChampion: SOCA 01G EliteFinalist: SOCA 01G Elite
Under 14 Girls Silver DivisionChampion: GUSA Red GFinalist: URYSA Gibsonville G
Under 14/15 Girls Bronze DivisionChampion: Legacy FC 01 WhiteFinalist: PTFC Lady Grey G
Under 14/15 Boys Platinum DivisionChampion: SOCA 01B EliteFinalist: NCF Elite
Under 14 Boys Gold DivisionChampion: SCS Clinton UnitedFinalist: SCS Clinton United
Under 14 Boys Silver DivisionChampion: YCVSC EaglesFinalist: CUSC Fire
Under 14 Boys Bronze DivisionChampion: GUSA RoyalFinalist: Danville Blast 01 Boys
Under 15 Boys Gold DivisionChampion: GUSA NavyFinalist: ACS 00 Orange B
Under 15 Boys Silver DivisionChampion: FC Sparta SelectFinalist: FC Sparta Select
Under 15 Boys Bronze DivisionChampion: Kanawha Valley EaglesFinalist: LASA United Gold
Under 16 Girls Gold DivisionChampion: 99 Coastal United GFinalist: Richmond Rampage
Under 16/17 Boys Gold DivisionChampion: YCVSC EaglesFinalist: GUSA White
Under 16 Boys Silver DivisionChampion: WCUSC Orange 98BFinalist: OCSA 98B Coastal Crew Blue
Under 17/18 Boys Gold DivisionChampion: OCSA 98B Coastal Crew BlueFinalist: PRAA EL Socorro
Under 17/18 Girls Gold DivisionChampion: FC Dallas TRI 98G RedFinalist: EKFC Riot
Under 18/19 Boys Gold DivisionChampion: GUSA 97 Boys NavyFinalist: Thunderstruck
Under 18 Boys Silver DivisionChampion: TCYSA W-S Twins RoyalFinalist: IFC Tornadoes

© 2019 SincSports   |   Privacy Policy