2013 Division Champions






Champions
Under 08 Boys Bronze DivisionChampion: GUSA PeruchosFinalist: Bartlett / Firecrackers
Under 09 Girls Silver DivisionChampion: GUSA SolFinalist: GUSA Sol
Under 09 Girls Bronze DivisionChampion: MYSA BraveFinalist: GUSA Girls Breakers
Under 09 Boys Gold DivisionChampion: East End WizardsFinalist: FCD 04B Pool 1A
Under 09 Boys Silver DivisionChampion: GUSA 04 Boys SunderlandFinalist: JUSA JOHNSTON SPEED
Under 09 Boys Bronze DivisionChampion: Mysa NitroFinalist: GUSA 04 Boys Steelers
Under 10 Girls Gold DivisionChampion: GUSA 03 CelticFinalist: GUSA 03 Celtic
Under 10 Girls Silver DivisionChampion: SCS Clinton United BLUE GFinalist: CASL HAWKS G
Under 10 Girls Bronze DivisionChampion: CHEETAHS GFinalist: GUSA 03 Girls Lazio
Under 10 Boys Gold DivisionChampion: FC Richmond Magic '03Finalist: GUSA 03 Boys Liverpool
Under 10 Boys Silver DivisionChampion: GUSA 03 SevillaFinalist: AFC03BR 03 Boys Red
Under 10 Boys Bronze DivisionChampion: GUSA 03 Boys DynamoFinalist: Gladiators
Under 11 Girls Platinum DivisionChampion: DSC Storm GFinalist: DSC Storm G
Under 11 Girls Gold DivisionChampion: WVFC 02GFinalist: Blue Angels
Under 11 Boys Platinum DivisionChampion: VLSC Legacy EliteFinalist: VLSC Legacy Elite
Under 11 Boys Gold DivisionChampion: AFC 00BW 02MFinalist: FC Dallas TRI 02B Blue
Under 11/12 Boys Silver DivisionChampion: ROCKSFinalist: Palmetto United 03 Boys Inter
Under 12 Girls Gold DivisionChampion: SSA Coastal StormFinalist: SCS Clinton United Blue
Under 12 Girls Silver DivisionChampion: FCD 01G Pool 1BFinalist: AFC Fusion 01GR
Under 12 Boys Platinum DivisionChampion: NCF Gusa SilverFinalist: GUSA Red
Under 12 Boys Gold DivisionChampion: GUSA 01 RedFinalist: GUSA Bronze
Under 12 Boys Silver DivisionChampion: KSA Comets BlackFinalist: SML Jets 00B
Under 12 Boys Bronze DivisionChampion: Third creek crawdadsFinalist: Hurricanes
Under 13/14 Girls Platinum DivisionChampion: TUSA Barcelona Ladies GFinalist: ACSA AC Charge
Under 13/14 Girls Gold DivisionChampion: TFC 01 LasersFinalist: ACS United G
Under 13 Boys Platinum DivisionChampion: ACS United GFinalist: GUSA White
Under 13 Boys Gold DivisionChampion: GRYSA Peruchos 00Finalist: PUFC 02 Puma Predators
Under 13 Boys Silver DivisionChampion: CASL REAL MADRIDFinalist: Spartans
Under 14 Girls Platinum DivisionChampion: GUSA Gold GFinalist: GUSA Red G
Under 14 Boys Gold DivisionChampion: VAR NeroFinalist: BUSC 98B Hammers
Under 14/15 Girls Platinum DivisionChampion: BRYC 99 Elite Blue (Disbanded June 2013)Finalist: Lady Hokies
Under 15 Boys Gold DivisionChampion: RenegadesFinalist: Raiders
Under 16/17 Girls Platinum DivisionChampion: CSC SOL FutbolFinalist: GUSA Red G
Under 17 Boys Platinum DivisionChampion: GUSA WhiteFinalist: GUSA Navy
Under 18 Boys Platinum DivisionChampion: NCUSA OrangeFinalist: Kanawha Valley Eagles

© 2019 SincSports   |   Privacy Policy