Search

Accepted Teams

   
Under 09 Girls 2014Under 09 Boys 2014Under 10 Girls 2013
DRA 2014 Girls Red Bayside Rush 14/15 Boys Bayside Rush 13/14 Girls
PBFC Rush 14G Bayside Rush boys 2014 blue DRA 2013 Academy Girls
Pensacola FC Rush 14/15G DRA 2014 Boys Red Pensacola FC Rush 2013G
  Florida Elite Tallahassee 14B Academy Pensacola FC Rush 2013G Blue
  Navarre United 2014 Boys White 
  Pensacola Rush 14/15 Boys 
  Pensacola Rush 14/15 Boys Blue 
  Soundside FC 2014 
  Wetumpka 2014/15 Coed 
Under 10 Boys Gold 2013Under 10 Boys Silver 2013Under 10 Boys Bronze 2013
Bayside Rush 13 Boys DRA 2013 Acad Boys 2013 Wetumpka United
Chivas 2013-2014 Team Florida Elite Tallahassee 13B Academy Bayside Rush 13 Boys Blue
PBFC Rush 13B Hoover Jr Phantoms 2013 White Florida Roots 13C Classic - West
Pensacola Rush 2013B Navarre United 2013 Boys PBFC Rush 13B Blue
   Pensacola Rush 2013B Blue
Under 11 Girls Gold 2012Under 11 Girls Silver 2012Under 11 Boys Gold 2012
Bayside Rush 12 Girls Alliance FC 13 girls Black Bayside Rush 12 Boys
GBFA BREAKERS '12 Girls DRA 2012 Academy Girls Red FC Montgomery 12-Blue Boys
Louisiana Fire 12G Red MS Rush 12 G Jackson Hoover Jr Phantoms 2012 Blue
PBFC Rush 2012G Navarre United 2012 Girls PBFC Rush 2012 Boys
Pensacola Rush 12G Pensacola Rush 12G Blue 
Under 11 Boys Silver 2012Under 11 Boys Bronze 2012Under 12 Girls Gold 2011
Academy B12 AFC Mobile Academy 2012 Boys Gold 11G Louisiana Fire Red
DRA 2012 Acad Boys Red Bay United Storm 2012B Alliance FC 11G Premier
Florida Elite Tallahassee 12B Elite Bayside Rush 12 Boys Blue Bayside Rush 11 Girls
Pensacola Rush 12B Hoover Jr Phantoms 2012 White PBFC Rush 2011G
  Pensacola Rush 12B Blue 
  Soundside FC 2012 
Under 12 Girls Silver 2011Under 12 Boys Gold 2011Under 12 Boys Silver 2011
Bayside Rush 11 Girls Blue Academy B-11 Bayside Rush 11 Boys Blue
DRA 2011 Academy Girls Bayside Rush 11 Boys DRA Boys 2011 Acad Red
GBFA BREAKERS '11 Girls Fl Elite Tallahassee 11B Elite Florida Roots FC 11B Premier
GCU 11 Girls White Georgia Express 11B Alacranes PFC Rush 11 Boys Blue
Navarre United PBFC Rush 11B Real FC 2011
Pensacola FC Rush 2011G PFC Rush 11 Boys Wetumpka United SC 11
Under 13 Girls 2010Under 13 Boys Gold 2010Under 13 Boys Silver 2010
2010 Lady Lobos Rush Elite Concorde Fire 10B South Black Baldwin Rush 10B
Florida Roots 10-12G Classic - CW Florida Elite Tallahassee 10B Elite GBFA BREAKERS '10/'11 Boys
Ladyhawks 2010 GULFSOUTH SC 10 Boys Blue Navarre United 2010 Boys
MS Rush 2010G Elite New Orleans DFC 10B 
  Pensacola Rush 10B 
Under 14 Girls 2009Under 14 Boys Gold 2009Under 14 Boys Silver 2009
Academy Girls 09/10 Georgia Express 09B Elite Alacranes Academy (2) 2009
GBFA BREAKERS '09/'10 Girls PCola Mobile Rush 09 Boys AFC Mobile Academy 2009 Boys
GCRFC 09 Girls Red Pensacola Rush 09B Alamo FC 2009 Boys
IFC 2010G Red  Fairhope Academy 2009 Boys
   First City Football Club 09B
   Florida Roots 09 Premier - Central
   GCRFC 09 Boys Red
   Navarre United 09 Boys
   PFC Rush 09/10 Boys
Under 15 Girls 2008Under 15 Boys 2008Under 16 Girls 2007
Ascension Flight 08G Blue Alamo FC 2008 Boys GBFA BREAKERS '07/'08 Girls
Florida Elite Tallahassee 08G Elite Concorde Fire 08B South SCCL Black GCRFC 07 Girls Red
GCRFC 08 Girls Red PBFC Rush 08B LA Fire Navy 07/08G
Navarre United 08/09 Girls West  Lafourche 07-09 Legacy Girls
Wetumpka 2008 Girls  
Under 17 Girls 2006Under 17 Boys 2006Under 19 Girls 2004
Baldwin Rush 06/07 Girls FC Montgomery 06/07 Baldwin Rush 04/05G
Bay United SC 06/07G Sharks Florida Elite Tallahassee 07B Elite Florida Elite Tallahassee 04G Elite
Pensacola Rush 06G Navarre United 06 Boys Florida Roots 04G Elite - West
Southern States Soccer G06/07 TFC U16 Boys Mandeville Lakers 04G
   Mobile Rush 04-06G
   PBFC RUSH 04 Girls
Under 19 Boys 2004  
Alamo FC 2004 Boys  
FC Montgomery 04/05 Boys  
Mobile United FC 04 Boys  
PBFC Rush 2004/2005 Boys  
Pensacola Rush 04/05B  
© 2022 SincSports   |   Privacy Policy