Teams by Division

North Central U9 Girls B

Team
Busa Black 10
Busa Red 10
Homewood Patriots 10
Homewood Red 10
HSC Lady JR Phantoms 10
Vestavia Attack Spirit 10

North U9 Girls C

Team
Huntsville FC Girls 10 Courage
Lady Fusion Oxford

South Central U9 Girls D

Team
Auburn Thunder 10 Girls
Daphne Rangers Academy 10 Girls
Need 4 team(s)

North Central U9 Boys A/B

Team
Busa White 10
Homewood Patriots 10
Hoover JR Phantoms 10 Red
Vestavia Steamers Ctrl Lafc 10
Vestavia Steamers LP Orlando 10

North Central U9 Boys C/D

Team
Alabama Rush 10 Boys Blue
Busa Red 10
Homewood Red 10
Hoover JR Phantoms 10 Black
Northstar Academy 2010
Trussville United Fire 10 Black
TUSC Boys 10
Vestavia Steamers Orlando City II
Need 2 team(s)

South Central U9 Boys

Team
Auburn Thunder 10 Boys Blue
Auburn Thunder 10 Boys White
Daphne Rangers 2010 Acad I
Daphne Rangers 2010 Acad II
ESS 10

North Central U10 Girls A/B

Team
Briarwood Lady Ambassadors Gold 09
Busa Blue 09
Trussville United Blaze 09 White

North Central U10 Girls C/D

Team
Alabama Rush 09 Girls Black
Busa White 09
Busa White 10
Homewood Patriots 09
NorthStar Girls 2009/2010
Trussville United Blaze 10 Black
TUSC Girls 09
Need 1 team(s)

North U10 Girls C

Team
AYSO United G2009
Huntsville FC Girls 09 Courage
Huntsville FC Girls 09 Flash
Raptors 08/09

South Central U10 Girls C

Team
Auburn Thunder 09 Girls
Ccs 09 Girls Academy
Daphne Rangers Academy 09 Girls
Shooting Stars 09 Girls
Need 1 team(s)

North Central U10 Boys A/B

Team
Briarwood Ambassadors Gold 09
Busa Black 09
Busa Red 09
Homewood Patriots 09
Prattville United Boys 09
Trussville United Fire 09 White
Vestavia Steamers Ctrl Nycfc 09

North Central U10 Boys C

Team
Briarwood Ambassadors Gold Usa 09
Busa Blue 10
Hoover JR Phantoms Blue 09
Vestavia Steamers Ctrl Tfc 09
Vestavia Steamers LP Galaxy 09
Need 1 team(s)

North Central U10 Boys D

Team
Alabama Rush 09 Boys Black
Homewood Red 09
Hoover JR Phantoms White 09
TUSC Boys 09
Need 2 team(s)

North U10 Boys A/B

Team
Fusion Oxford 09
Huntsville FC Boys 09 Barcelona

North U10 Boys C

Team
Huntsville FC Boys 09 Man U
SSC 09 Green

North U10 Boys D

Team
Ayso United B2009
Huntsville FC Boys 09 Everton
SSC 09 White

South Central U10 Boys C

Team
Auburn Thunder 09 Boys White
Ccs 09 Boys Academy
Daphne Rangers 2009 Acad I
ESS 09

South Central U10 Boys D

Team
Daphne Rangers 2009 Acad II
Express U10
Opelika Academy

North Central U11 Girls A

Team
HSC Lady Phantoms 08
Vestavia Attack Ctrl Reign 08
Vestavia Attack LP Courage 08
Need 1 team(s)

North Central U11 Girls B/C

Team
Busa Red 08
Trussville United Blaze 08 Red
Vestavia Attack Ctrl Thorns 08
Vestavia Attack LP Dash 08

North Central U11 Girls D

Team
Busa Blue 08
HSC Lady JR Phantoms 09
Vestavia Attack LP Pride 08

North U11 Girls A

Team
Lady Fusion 08
Need 17 team(s)

North U11 Girls D

Team
AYSO United G2008
Huntsville FC Girls 08 Spirit
Lady Fusion County 08

South Central U11 Girls

Team
Auburn Thunder 08 Girls
Ccs 08 Girls Academy
Daphne Rangers 11U Girls
ESS Strykers 08 Girls
Shooting Stars 08 Girls

North Central U11 Boys A/B

Team
Briarwood Ambassadors Gold 08
Busa White 08
Homewood Patriots 08
Hoover Phantoms Blue 08
Trussville United Fire 08 Red
Vestavia Steamers Ctrl FC Dallas 08
Vestavia Steamers LP Atlanta United 08
Vestavia Steamers LP Sporting Kansas 08

North Central U11 Boys C/D

Team
Busa Blue 08
Homewood Red 08
Hoover Phantoms White 08
Trussville United Fire 08 White
TUSC Boys 08 Black
TUSC Boys 08 Red
Vestavia Steamers Ctrl Dynamo 08
Vestavia Steamers LP Timbers 08
Need 3 team(s)

North U11 Boys A

Team
Huntsville FC Boys 08 Barcelona
Need 19 team(s)

North U11 Boys D

Team
AYSO United B2008
Huntsville FC Boys 08 Chelsea

South Central U11 Boys A/B

Team
Auburn Thunder 08 Boys Blue
Ccs 08 Boys Academy
ESS 08 Red

South Central U11 Boys C/D

Team
Auburn Thunder 08 Boys White
Daphne Rangers 2008 Acad I
Daphne Rangers 2008 Acad II
ESS 08 White
Express U11
Shooting Stars 08 Boys

© 2019 SincSports   |   Privacy Policy