Teams by Division

2010 (U10) Girls Division

Team
ASG FL 2010G Copa
Fairhope Rangers Academy 10 Girls
GULFSOUTH SC 2010 Girls
PBFC 10 Girls

2010 (U10) Boys Division

Team
Bayside Dynamo 2010 Boys
Chivas U6
Fairhope Rangers Academy 10 Boys
FCD-EC 2010B Academy
GULFSOUTH SC 10 Boys Blue
GULFSOUTH SC 11 Boys Blue

2009 (U11) Girls Division

Team
ASG FL 2009G Copa
Bayside Dynamo 09G Orange
FCD-EC 09G Select I
GULFSOUTH SC 09 Girls
One South 09 Girls
WFSC 2009 Girls

2009 (U11) Boys Division

Team
Bayside Dynamo 2009 Boys Black
FCD-EC 09B Select I
GULFSOUTH SC 09 Boys White
Navarre United 09/10 Boys

2008 (U12) Girls Division

Team
Chivas Academy 09/08
Fairhope Rangers Academy 08 Girls
Gulf Coast Texans 08 Girls Red
GULFSOUTH SC 08 Girls
Navarre United 08G
West Florida Soccer Club 08-09 Girls

2008 (U12) Boys Gold Division

Team
Briarwood Ambassadors Gold 08
Chivas 08-08
Fairhope Rangers Academy 08 Boys
FCD-EC 08B Select I

2008 (U12) Boys Silver Division

Team
Briarwood Ambassadors Blue 08
FCD-EC 08 Boys Select II
Navarre United 08 Boys Green
PBFC 08 Boys Black

2007 (U13) Girls Gold Division

Team
BRSC 07 G Red
FCD-EC 07G Select I
Gulf Coast Texans 07 Girls
Trussville United Blaze 07

2007 (U13) Girls Silver Division

Team
07G Black
FCD-EC 07G Select II
FUFC 07-08G
Orange Crush

2007 (U13) Boys Division

Team
BSC Ambassadors Blue 07
CBFC BOYS 07
FCD-EC 07B Select I
PBFC 07 Boys 11v11
WFSC 2007 Boys

2006 (U14) Girls Division

Team
06G Louisiana Fire AP Navy
Bayside Dynamo 06/07G
FCD-EC 06G Select I
Homewood SC Freedom 06 Girls
One South 06/07 Girls

2006 (U14) Boys Gold Division

Team
Briarwood SC Ambassadors Gold 06
Chivas 2006
PBFC 06 Boys

2006 (U14) Boys Silver Division

Team
ASG FL 2006B Classic Kile/Keller
FCD-EC 06B Select I
GulfSouth SC 07 Boys White
Navarre United 06 Boys

2005 (U15) Girls Division

Team
FCD-EC 05G Select I
GULFSOUTH SC 06 Girls
Navarre United 05 Girls
RAD FC 2005 girls
Santos 05 Red
WFSC 05-06 Girls

2005 (U15) Boys Gold Division

Team
ASG FL 2005B Copa
Bayside Dynamo 05B
FCD-EC 05B Select I
GCT 05 Boys
PBFC 05 Boys
RAD FC 05 Boys

2005 (U15) Boys Silver Division

Team
FUFC 2005B
GULFSOUTH SC 05 Blue
Homewood Eagles 05B
Madrid Super Academy U15
WFSC '05-'06 Boys

2004 (U16) Boys Division

Team
ASG FL 2004B Copa
CYSA 04 Hawks
FCD-EC 04B Select I
GULFSOUTH SC 04 Boys Blue
PBFC 04B NPL
RAD 04 Boys Gold

2003/2004 (U17/16) Girls Division

Team
ASG FL 2003-04G Copa
Bayside Dynamo 2004 Girls
Central Baldwin FC girls 03
Navarre United 03 Girls
RAD FC 03/04 GIRLS SELECT II

2003 (U17) Boys Division

Team
03B Louisiana Fire Navy
CBFC Boys 03
Florida united futbol club
Navarre United 03 Boys
RAD - 03 Boys Gold

2001 (U19) Boys Blue Division

Team
BRSC Tornados
FCD-EC 01B Select 1
Florida United Futbol Club
Homewood Freedom 01B

2001 (U19) Boys Red Division

Team
02B Louisiana Fire Navy
ASG FL 2002-03B Copa
Mobile United FC 02 D1 NL Boys
PBFC 01/02B NPL
© 2020 SincSports   |   Privacy Policy