Teams by Division

U09 Girls Elite Division

Team
2011 Girls Black
CASA 2011F Arsenal
HMMS Legends
Keystone FC Premier 11g
LMSC Swarm
Penn FC 2011 F Black

U09 Girls Challenge Division

Team
Black Diamonds
Courage
Fire Black
Keystone FC United 11G
Nether United Orange
NSSC Lightning
Pittston Surge SA 2011 Girls
Voltage

U09 Boys Elite Division

Team
Eagle FC Predators '11
Haverford Hot Shots
LMSC Irmaos Navy
LMSC Irmaos Red
Penn FC 2011 M Black
Young Bucks United

U09 Boys Challenge Division

Team
CSSC Rage
Custer United Black
Exeter United FC
LMSC Rovers
Luzerne County Fusion
Nether United Black
SPYA Terminators '11
Triboro Timbers

U10 Girls Elite Division

Team
CASA 10F Arsenal
ENCO 2010 Girls Red
LMSC 2010 Strikers
LVU 2010 Girls Black
PA East
Penn FC 2010 F Black
Rapinoe
Ukrainina Nationals 2010 Girls Black

U10 Girls Challenge Division

Team
Attack
FC Europa 2010 Girls Premier
Hughesville Green Hurricanes
NSSC Fusion
Panthers United Lightning
Parkwood Ertz

U10 Girls Premier Division

Team
Black Hurricanes
Blue Cheetahs
Cantolao Wildcats
CSSC Phoenix
FP Storm
Fusion FC Red Storm
Strikers

U10 Boys Elite Division

Team
Boyertown Arsenal
Buckingham United
Cantolao Crush
Custer United 2010
Danubia Griffins '10
Hanover Red United
Knight Strikers '10
Palumbo 2010 Boys Blue
QSC Riptide
SPYA 2010 Vipers FC

U10 Boys Challenge Division

Team
BTSC Strikers 2010
Deep Run United 2010M
Dragons 10
Dynamo United
Fishtown Force
Panthers United Strikers
PASC Titans
Penn FC 2010 M Black
Pennridge Gunners 2010

U11 Girls Elite Division

Team
FC Europa 2009 Elite
Hulmeville Storm
LMSC Lynx 09
LVU 2009 Girls Black
nuu 09 strikers
Penn FC 2009 F Black

U11 Girls Challenge Division

Team
BTSC 09 Teal Wave
CASA 09F Arsenal
Exeter Blue Flames
Fishtown Fury
Horsham Strikers
Lower Mac 09 Girls Black
Parkwood Heat
PASC Cheetahs
St Joes Lady Knights
Supernovas

U11 Girls Premier Division

Team
Abington United 2009 Girls
Buckingham United Blue 2009 Girls
FC Europa 2009 Girls Premier
Hunter SC Blue Dragons
Mifflin FC United
Moxie- Blue
Moxie- Red
PA Rush
Penn Express Rage 09
Valley Volcanoes

U11 Boys Elite Division

Team
Abington United 2009 Boys
CASA Arsenal 09M
CRUSA Bucks Wolfe
Fishtown Mutiny
HERSHEY AVENGERS 09 ORANGE
LMSC Stealth
Penn FC 2009 M Black

U11 Boys Challenge Division

Team
DASC Thunder
La Masia
LMSC Celtic
Luzerne County Fusion
Montgomery United Ajax
Panthers United Sharpshooters

U12 Girls Elite Division

Team
FC Brandywine Girls Elite 08s
Hulmeville Lightning
LMSC Fury
LVU 2008 Girls Black
MonStars
NUU Valor
PASC Thunder
Penn FC 2008 F Black

U12 Girls Challenge Division

Team
Abington United 08 Girls
Black Raptors
Cantolao Panthers
CSSC Lady Gunners 08
Dynamo Red
EUFC Blue Eagles
FCD Black 08G
Hunter SC Fusion

U12 Boys Elite Division

Team
08 Volt
CASA 2008M Arsenal
Dragons 2008
FC Brandywine Boys Elite 08s
FC Europa 2008 Elite Boys Red
FC Europa 2008 Elite Boys White
Hunter SC Hustle
LMSC Megalodons
Northeast Attack 08 Boys
Silverbacks

U12 Boys Challenge Division

Team
Apaches
Boyertown Union
Buckingham United 2008 Blue Boys
CSSC Impact
Dynamo United
LMSC 08 Bobcats
LMSC Blizaard
PASC RED DRAGONS
Penn Express Pickles
Penn FC 2008 M Black East
Penn FC 2008 M Black West
SCCSA Fire '08

U13 Girls Elite Division

Team
Buckingham United 2007 Blue Girls
Cantolao Storms
Elite Soccer Academy 07
LMSC Furia- Red
LVU 2007 Girls Black
Whitpain Wings

U13 Girls Challenge Division

Team
BMYSA Nemesis
Buckingham United 2007 Red Girls
Ephrata Diamonds
Hunter SC Flames
LMSC Furia-Blue
LMSC Owls
Northeast Attack 07 Girls
Triboro Titans
TSC Tornadoes

U13 Boys Elite Division

Team
Coventry SA FC United - Gray
Dragons 2007
FC Europa 2007 Boys Premier Red
HMMS United Nero
Mountaineers Green
Nitro-Shock 07 Volt
Panthers United
Penn FC 2007 M Blue
Penn United Force

U13 Boys Challenge Division

Team
Buckingham United Blue 2007 Boys
Carlisle United
Coventry SA FC United - Red
FC Europa 2007 Boys Premier White
Fusion FC Phantom
HMMS United Rosso
Lancaster Elite Blue Cosmos 07
LMSC Fusion Red
Mountaineers White
PA Mutiny Gold Raptors 07
RTSC Dynamo

U13 Boys Premier Division

Team
2007 Black Comets
BTSC Vstrikers A
BTSC Vstrikers B
Cantolao Jaguars
Carlisle United 07
Falls Predators
Fireballs
Fox Chase Fury
LMSC Fusion Blue
Nitro-Shock 07 Blast
Northeast Attack 07 Boys
RTSC Dynamo II

U14 Girls Elite Division

Team
LMSC Impact Blue
LMSC Impact Red
Northeast United 2006
NUU 06 Wave
PSA 06 Elite
Super Nova Storm

U14 Girls Challenge Division

Team
Abington United 06 G
Hulmville Force
LMSC Royals Navy
LMSC Royals Red
NUU 06 Strikers Blue
Sting PA 06 DiFulvio

U14 Girls Premier Division

Team
Fairmont United Philly Soccer Fusion 06/07
FC Brandywine Girls Premier 06s
FC Montour
Hurricanes
Nitro 06/07 Flash
NUU 06 Strikers White
Warminster Force
West End SL Fury

U14 Boys Elite Division

Team
ENCO 06 Boys Red
Fever
Hershey SC 06 York Elite
Hershey SC 06 York Elite II
Lower Mac United
Northeast Attack 06 Boys
Palumbo 2006 Boys Blue
Penn FC 2006 M Black
Whitpain 06 United

U14 Boys Challenge Division

Team
Abington United 2006 Boys
Black Storm 06
Buckingham United Blue 2006
Chestnut Hill Blue Lightning
Dragons 06B
Lower Mac United-blue
Nitro 06 Elite
Nitro 06 Select

U15 Girls Elite Division

Team
ACFCSA Manchester United
BMYSA Impact - White
Eagle FC Crew
HSC 2005 Elite Girls 1
HSC 2005 Elite Girls 2
MCUSC
Penn Alliance Select 05F
Penn Express Venom- White

U15 Girls Challenge Division

Team
ACFCSA Manchester United LYR Red
EPPU Knights
EPPU Knights - Black
LMSC Force
LMSC Force II
NUU 05 Fury
Penn Express Venom- Red
QSC Huskies
VE Fusion

U15 Boys Elite Division

Team
Hershey SC 05 Elite
Lionville City Volts
Montgomery United 2005 Real Madrid
Nitro 05 Elite Blast
Nitro 05 Elite Volt
Penn FC 2005 M Black 1
Penn FC 2005 M Black 2
Ukrainian Nationals Boys 05 Red

U15 Boys Challenge Division

Team
ACFCSA Nottingham Forest
BearCats
Danubia Eagles
Danubia Eagles 2
Hulmville Dortmund
Iron Valley United 2005 Boys
Lionville City Blues
LMSC Hawks
Penn FC 2005 M Navy
PSA 2005 Boys Elite

U16 Girls Elite Division

Team
LMSC Reign Rapinoe
NUU 04F Strikers
PA Dominion Blue
PASC Vipers
Penn FC Lightning

U16 Girls Challenge Division

Team
Elite Soccer Academy 04
Hunter SC Hurricanes
LMSC Legend
LMSC Reign Long
PA Dominion White
West End SL Sparks

U17 Girls Elite Division

Team
Acfcsa Manchester United Newton
BMYSA Cheetahs
CYSA Crew
Galaxy United Panthers
Intensity Rampage
NUU 03 Lady Cannons
NUU 03 Lady Rockets
Philadelphia Soccer Club - Force
PSA 03 Elite

U17 Boys Elite Division

Team
2004 Gray
blue mountain blue flames
Iron Valley United 2003 Boys
Lancaster Elite Blue Strikers 04
Liberty FC Blue
Montgomery United Chelsea
Nitro 04 Elite
NUU Vipers 03
PA Dominion 04 Boys Reserves
Towamencin Titans

U19 Girls Elite Division

Team
Chris Tadley Fusion
Dragons 2001
HMMS Eagle FC Impact
NSSC Strikers
NUU 02 Strikers
Penn Alliance Black Lightning Premier
Storm

U19 Boys Elite Division

Team
Abington United
ACFCSA Manchester United Yorkshire
Fleetwood Hybrid 1
Fleetwood Hybrid 2
HMMS Eagles
Liberty FC Black
Liberty FC White
NUU 01 Cannons Blue
NUU 01 Cannons White
Raptors Gold 1
Raptors Gold 2
© 2020 SincSports   |   Privacy Policy