Teams by Division

Under 08 Girls Blue

TeamNationals
Annandale 1 
BRYC - Allen 
BRYC - Cajchun 
NVSC8GBLUE 
SYA 1 
SYA 2 

Under 08 Girls Gold

TeamNationals
BAC 1 
FPYC Blue - Ferreira 
NVSC8GGOLD 
PSA Ashburn Girls 
SOTH U8 Girls 1 
SYA 3 

Under 08 Girls White

TeamNationals
BAC 2 
BRYC - Faherty 
SOTH U8 Girls 2 
SYA 4 
SYC 

Under 08 Boys Blue

TeamNationals
Annandale 1 
BRYC - Berens 
BRYC - Chacon 
FPYC Blue - Casarim 
PSA Ashburn 
SYA 1 
SYA 2 
SYA 3 

Under 08 Boys Gold

TeamNationals
BAC 1 
BRYC - Kramer 
BRYC - Lowden 
FPYC Gold - Mekonnen 
PSA Ashburn Boys U82 
Sterling 1- Shah 
SYA 4 
SYA 5 

Under 09 Girls Blue

TeamNationals
BRYC - Morrison 
FPYC Blue - Tetreault 
Loudoun 12g Red 
Loudoun 12g White 
SOTH U9 Girls 
SYC 

Under 09 Boys Blue

TeamNationals
FPYC Blue - Hanna/Alonso 
Loudoun 12b Red 
Loudoun 12b White 
SYC 
TeamNationals
BAC 1 
BRYC - Saravia 
Loudoun 2011G Red 
NVSC10GBLUE 
NVSC10GWHITE 
SYC 
TeamNationals
Annandale 2 
ASA Flames 
FPYC Blue - Linthicum 
Loudoun 2011G White 
SYA 1 
TeamNationals
CYA - Heier 
FPYC Gold - Odonnell 
PWSI1-MINNE/MARCELL 
SYA 2 
TeamNationals
ABGC Beat 
CYA - Parker 
Loudoun 11b Red 
NVSC10B Finstrom 
SYA 1 
TeamNationals
Annandale 2 
BRYC - Mccormick 
Loudoun 11b White 
NVSC10B Medrano 
SYA 2 

Under 10 Boys White

TeamNationals
BAC Thunderchickens 
BRYC - Roberts 
BRYC - Young 
CYA - Roshelli 
FPYC Blue - Keithley 
NVSC Vv - Titans 
Sterling 1 - Humbles 
SYA 3 

Under 11 Girls Blue

TeamNationals
Gunston Sharks 
Herndon 
Loudoun 2010G 
SYC 

Under 11 Boys Blue

TeamNationals
BRYC - Kramer 
CYA - Kozemchak 
FPYC Blue - Tyler 
Herndon 
Loudoun 10b 
Mclean - Liverpool 
SYC East 
SYC North 

Under 12 Girls Blue

TeamNationals
Annandale 1 
BRYC - Montague 
CYA - Zimmerman 
Loudoun 09g 
NVSC12GBLUE 

Under 12 Girls Gold

TeamNationals
CYA - Gazulis 
Herndon 
SOTH U12 Girls 
SYA 
SYC 

Under 12 Boys Blue

TeamNationals
Annandale 1 
BAC 1 
BRYC - Karpynski 
FPYC Blue - Pahzwak 
Loudoun 09b 
PWSI1-LAFARREE/YATES 
SYA 1 
SYC North 

Under 12 Boys Gold

TeamNationals
BAC 2 
CYA - Raphael 
Herndon 
PSA Ashburn U12 
PWSI2-FRITZINGER 
Sterling 1 - Gutierrez 
SYA 2 
SYC East 
TeamNationals
FPYC Blue - Delgado 
FPYC Gold - Fajardo 
Herndon 
Mclean U13 
PWSI 
SYC 

Under 14 Girls Blue

TeamNationals
Annandale 1 
BRYC - Crum 
CYA - Casey 
NVSC14GBLUE 
SYA 
SYC East 

Under 14 Girls Gold

TeamNationals
CYA - Campbell 
Herndon 
Loudoun 07-08g 
PWSI Fast And Furious 
SYC North 
TeamNationals
Annandale 1 
Herndon 
Prince William 3 
SYA 
TeamNationals
BRYC - Medrano 
CYA - Harris 
Loudoun 07*08b 
PWSI 
SYC 
TeamNationals
ABGC Strikers 
FPYC Blue - Hill/Smith 
NVSC16GBLUE 
SYC 

Under 16 Girls Gold

TeamNationals
CYA - Schaad 
Loudoun Strikers 
Mclean Chipmunks 
NVSC16GGOLD 
PWSI Courage 
VSA Blue 

Under 16 Boys Blue

TeamNationals
ABGC Wolverines 
BRYC - Dunn 
FPYC Blue - Sheehan/Tipton 
Herndon 
Mclean1 
SYC North 

Under 16 Boys Gold

TeamNationals
BAC 1 
CYA - Bonshok 
FPYC Gold - Mcdonald 
Loudoun 16b 
NVSC16BBLUE 
SYA 
SYC East 
VYS Red 

Under 19 Girls Blue

TeamNationals
ABGC Wildcats 
CYC Eagles 
Herndon 
SYC East 
VYS White 

Under 19 Girls Gold

TeamNationals
CYA - Mudge 
FPYC Blue - Koldys 
Mclean Youth Soccer 
SOTH U19 Girls 
SYC North 
VSA Red 

Under 19 Boys Blue

TeamNationals
BRYC - Bautista 
FPYC Blue - Crowder 
Herndon Black 
Herndon Red 
PWSI-2 Ramos 
SYC 

Under 19 Boys Gold

TeamNationals
ABGC SpitFires 
FFC Hs - Kirk 
FPYC Gold - Sejas 
Herndon White 
VYS Black 
© 2021 SincSports   |   Privacy Policy