Teams by Division

Under 8 Boys Blue Division

Team
Atlanta Fire Boys U8 Elite
GSA South 14B Red
Gwinnett Furious U8A
UFA Norcross 14/15B FA - Blue

Under 8 Boys White Division

Team
Atlanta City FC 14 B
STEAMERS FC 2014 BLUE
UFA Norcross 14/15B FA - Green
Vinotinto Academy FC U8

Under 8 Boys Silver Division

Team
AUSA Messi
GSA North 14B Black
GSA South 14B White
UFA Norcross 14/15B FA - Yellow

Under 9/10 Girls Blue Division

Team
All-In FC Sugar Hill G13 Gold
Ambush SC G13 Red
RYSA Lady Revolution 2013
Need 1 team(s)

Under 9 Girls White Division

Team
Athens United 13G Gold
Rush Union Pre Academy G2014
Steamers FC 13 Blue
UFA Norcross U9G

Under 9 Boys Blue Division

Team
Atlanta City FC 14 A
Futbol Para Todos 2013B Black
GAFC 2013 Boys
NTH Nasa 13B Premier Milton

Under 9 Boys White Division

Team
Ambush SC B13 White
AUSA Ronaldo
Rush Union B2013 Black
Steamers 2013 Boys Blue

Under 9 Boys Silver Division

Team
2014 Boys UFA Mountains
Ambush SC B13 Black
SSA Northside 2013B Academy 2
Steamers U9 B White Team

Under 10 Girls Blue Division

Team
Ambush SC G12 White
G2012 Rush Union Royal
Piedmont SA 12 Navy
Roswell Santos 2012 Girls 2nd Team

Under 10 Boys Blue Division

Team
Futbol Para Todos ‘12B
GSA North 12B Red
Gwinnett Furious 2012B
NTH-NASA 12 Premier Milton
Steamers FC 2012 Blue

Under 10 Boys White Division

Team
Atlanta Fire Boys 2012 Bronze
SSA 12B Yellow Academy 1
UFA Norcross 12B Red
United FC 12-B10U

Under 10 Boys Silver Division

Team
Athens United 12B Black
Rush Union 2012B Black
TRIUMPH MTN 2012
Vinotinto Academy FC U10

Under 10 Boys Black Division

Team
Ambush SC B13 Grey
SSA Northside 2013B Academy I
UFA Norcross 13B Red
UMA FC U10 Boys

Under 11 Girls Blue Division

Team
Alliance SC 11G Blue
Ambush SC G11 Red
RYSA Lady Revolution 12 Blue
Steamers FC 2011/12 Girls
Triumph 2011G Green
UFA Norcross 11G Premier

Under 11 Boys Blue Division

Team
Athens United 11 Black
GAFC 2011 Boys
Rush Union B2011 Black
SSA Northside 11 Academy
Steamers FC 2012 White
Triumph Mtn 11 Boys

Under 12 Girls Blue Division

Team
All-In FC Sugar Hill Girls 2010Gold
Alliance SC 10 Girls
Athens United 2010G Gold
LSC 10 Red
Rush Union Chiefs 10G Black

Under 12 Boys Blue Division

Team
Atlanta City FC 12 A
Atlanta Fire 2010 Gold
OCSL 10 Boys
Steamers FC 10 White
UFA Norcross 10B Gold
UMA FC 2010 Elites

Under 12 Boys White Division

Team
Athens United 10 Gold
Atlanta Fire 2011 Gold
SSA Northside 2010 Premier
Vinotinto Academy FC U12

Under 12 Boys Silver Division

Team
All In FC 10 Silver
Liberty
Steamers FC Red
UFA Norcross 11B Gold

Under 12 Boys Black Division

Team
Alliance SC '10UB
Atlanta Fire 2011 Silver
GSA South 10B White
Rush Union B2010 Black

Under 13 Boys Blue Division

Team
Ambush SC B09 Red
Atlanta Fire 2009B ECNL-R
Bulls SC 2009/10B Red
Gwinnett Furious 2009B
STEAMERS FC ELITE

Under 13 Boys White Division

Team
All-In FC Sugar Hill 10B Pre-GPL
Atlanta Fire 2010 Pre-ECNL
Bulls SC 09B Red
United FC 09-B13U
Vinotinto Academy FC

Under 13 Boys Silver Division

Team
Athens United 09 Black
CFC 09B White
Georgia Express 09B Premier
Rush Union B2009 Royal

Under 14 Girls Blue Division

Team
Ambush SC G09 Red
Atlanta Fire 2009G Elite
Knoxville fc crush 08g
RYSA Lady Revolution 08 Blue

Under 14 Girls White Division

Team
Alliance SC 09G
Georgia Express GU14
Liberty 09 Red
MOBA 08/09 Girls
RYSA Lady Revolution 09G Blue
Steamers FC Elite 08G

Under 14 Boys Blue Division

Team
Atlanta Fire 2008B ECNL-R
GSA 09B ECNL RL
NSA Hammers 14
United FC 08-B14U

Under 14 Boys White Division

Team
OCSL 08 Boys
Rush Union 08B Royal
STEAMERS FC PREMIER 08
UMA FC 08 Elites

Under 14 Boys Silver Division

Team
Atlanta Fire 2008B SCCL PREMIER
Steamers Fc
U14 Galaxy 2021
UFA Norcross 08B Red

Under 15 Boys Blue Division

Team
Athens United 08 Gold
Atlanta Fire 2007B Elite
BPSC 07B Elite
GSA 08B ECNL RL

Under 16 Boys Blue Division

Team
Atlanta city fc U16 Rec
SSA 07B SCCL-BLUE2
Steamers FC Elite 07B
Vinotinto Academy FC U16
© 2022 SincSports    |   Privacy Policy