Teams by Division

U7 Coed Division

Team
Bavarian SC Zebras
MK NI Dinosaurs
MK Nicolet Mavericks
MK Tosa Crystal Palace
MK Waukesha Wildcats
Polonia 2016 Boys Red Eagles
Polonia 2016 Boys White Eagles
Simba U7

U8 Girls Division

Team
MK Tosa Crystal Palace
Polonia 15G White Eagles
Polonia 16G Red Eagles
SCW Germantown Storm
SCW GT U8 Black
SCW GT U8G Yellow
Tosa U8G Brentford

U8 Coed Amber Division

Team
8uB Croatian Eagles Black- 2015/16
8uB Croatian Eagles Green- 2015/16
Hartford Dragons - U8
Hartford U8 Bolts
MK Tosa Bumblebees
MKSC South U8 Raptors
SC Wave Washington County U8 Boys
Simba U8 (1)

U8 Coed Plum Division

Team
Hartford Firehawks
Hartford Pirates
MK Tosa Moths
MUK Cyclones
Polonia 2015 Boys White Eagles
Simba U8 (2)

U9 Coed Amber Division

Team
MKSC Union U9B Red
SC Hartford
SCW Germantown U9B Black
Shoreline United Bayern U9
Tosa-U9B-STARLORD
U9 Toros Blue

U9 Coed Plum Division

Team
Hartford Cobras
MK Tosa Batman
Polonia 2014 Boys White Eagles
SCW Wash Cty U9B (2014)
Simba U9
WIUFC 2014B Malaga

U9 Girls Division

Team
AC Toros 09G Red 2014
Hartford Phoenix
MK Tosa U9 Hornets
NI Flower Power

U10 Girls Amber Division

Team
MKSC Union U9g
MSC Maroon
MSC White
WIUFC 2013G Palmas
WIUFC 2014G FC Barcelona

U10 Girls Plum Division

Team
MK TO Beetles
SC Wave NB Sky Blue
SCW NB U9 Panthers
WIUFC 10UG Sampdoria
WIUFC 2013/2014G Real Madrid

U10 Coed Amber Division

Team
AC-Toros U10B Grey 2013
Hartford Rhinos
MK BD Blaze
MK TO Sounders
MKSC Union U10B Blue
SCW Germantown U10B
SCW NB Liverpool
WIUFC 2013/2014B Real Sociedad

U10 Coed Plum Division

Team
MK South Raptors
MKSC Union U10B Red
Mukwonago Lightning
Polonia 2013 Boys White Eagles
SCW Washington County U10B
WIUFC 10U Boys Roma

U10 Coed Slate Division

Team
Hartford U10 Hornets
SCW NB Arsenal
Tosa U10B Crew
U10 Toros Blue
WIUFC 10U Boys Fiorentina

U11 Girls Division

Team
Bavarian United Team Attackers
Bavarian United Team Howlers
MSC-Falls Spirit
WIUFC 10UG Napoli

U11 Coed Division

Team
Bavarian United Team Taurus
Hartford Orange
MK TO Lion Brigade
Shoreline United Bayern U11
Simba U11
Tosa Flash

U12 Girls Division

Team
Bavarian United Team Phoenix
HSC Blaze U12
MK BD Panthers
Polonia 2011 Girls White Eagles

U12 Coed Division

Team
Bavarian United Team Slugs
MK BD Dynamo
MSC-Falls U12 Blast
MUK U11/12 Tsunami Boys
Simba 12
U12 Raptors HSSC

U14 Coed Division

Team
BUSC Team Canada
Erin SC Wolfhounds
Kick SC Oconesha
Milwaukee Simba SC
MK Vulpes
MK WFB Lynx
MSC Falls Blitz
Shoreline United Bayern U13

U15 Girls Division

Team
Central SC Lady Falcons
Hartford Storm- U14
Kiel Raiders U14 Girls
PSU Phenix

U15 Coed Division

Team
GLR 15uB Navy
KASL Dragons
MK MU Tornado
Toros Blue
© 2023 SincSports    |   Privacy Policy