Teams by Division

U8 Coed Division

Team
Bavarian SC Zebras
Dekalb County United Acad 2015G
EAGLES HH U8
Hartford Gobblers
MSC Girls
Richfield Storm
Tosa Castles
WFB Bucks

U10 Coed Gold Division

Team
AC Toros Grey U9/U10
Bumble Bees
DKCU Academy 2013-14 Boys
Elkhorn SC 10 Gold
FSSA U10
Hartford Wild Turkeys
iProSkills Academy 2013B
MASC U9 Boys Academy Blue

U10 Coed Orange Division

Team
DKCU Academy U10
EAGLES HH U10
Juventus LC
MASC U10 boys Academy Blue
MKSC Union U10B Red
MSC U9B

U11 Boys Division

Team
DKCU Academy U11 Coed
Eagles Hickory Hills 2012B
EBU U10 Black
MK MUK U11 Blue

U12 Girls Gold Division

Team
KW Storm
MASC U11 Girls Blue
SCW Washington County Elite 11/12g
Tosa Kicks

U12 Girls Orange Division

Team
Back of the Net
Find the Corners U11G
Fondy Phoenix U12 Select Girls
Kewaskum Rebels
Lake FC U11Girls
MK MUK 12U White

U12 Boys Division

Team
BD U12 Dynamo
EBU 2011 Elite
FSSA U12
MK TO 2011B Villagers Blue

U13 Boys Division

Team
Bridgeview FC Southlanders FC 2010/11B
DKCU Academy 2010 Boys Green
FSSA U13
Los Panditas 2010 Boys Elite
MK Muk U13B
MKSC South Tornados
SC Wave Walworth Elite 2010 Boys
Trebol F.C.

U14 Girls Division

Team
Elite Cleats
En Fuego
MKSC Union U13G Red
Morton United FC 2010G Red
MSC U14 Girls
PSUnited 13G Red

U14 Boys Division

Team
#FEASTMODE
FSSA '09
Juventus LC
MK Muk U14B White
SC Wave New Berlin Elite 10/09 Boys
Trebol FC B2009

U16 Boys Division

Team
Bridgeview FC Southlanders FC 2008/09B
Fond Du Lac 07B
Hartford Soccer Club
Lake FC 07
Lake FC 08
SC Wave Germantown U14/U15 Boys

U17 Boys Division

Team
AC-Toros U17B Red
LAKE FC 06
Oshkosh United Boys 07 Elite
Trebol F.C.

High School Girls Division

Team
DKCU 16/19 Gray
DKCU 16/19 Green
DKCU 16/19 Yellow
Estrella Roja
FCW U15
Hartford Soccer Club
Lake FC 07Girls
PWSC Girls Breakers

U19 Boys Division

Team
CandyShop Fc
LAKE FC 04
Latinitos
Trebol F.C. U18

Adult Division

Team
Blue Light Special
Foot Clan
International F.C.
Turkey Doggies
© 2022 SincSports    |   Privacy Policy