Teams by Division

Under 08 Boys Division

TeamState
Georgia Storm 12B GoldGA
IAFC Blues '12B RedGA
Impact CrewGA
Impact GalaxyGA
KSA 12 Pro-profileGA

Under 09 Girls Division

TeamState
Georgia Impact SC 11G EliteGA
Georgia Impact SC 11G PremierGA
Georgia Storm SA 11G GoldGA
IAFC Blues '11G EliteGA
Roswell Santos 11G RedGA

Under 09 Boys Division

TeamState
AFU South 11B SilverGA
All-In FC 11 BoysGA
Atlanta Fire South 11B GoldGA
Georgia Express 11BGA
Georgia Impact SC 11B EliteGA
Georgia Storm SA 11B SilverGA
IAFC Blues '11B SilverGA
Steamers FC 11 WhiteGA

Under 10 Girls Division

TeamState
Atlanta Fire South 10G SilverGA
Georgia Impact SC 10G EliteGA
Lady Chiefs FC 10 BlueGA
NTH Tophat North 10 BlueGA

Under 10 Boys Gold Division

TeamState
Ambush SC B10 RedGA
Atlanta Fire South 10B GOLDGA
Georgia Impact SC 10B EliteGA
IAFC 2010B PremierGA

Under 10 Boys Silver Division

TeamState
All-In FC 10 Boys BlueGA
Atlanta Fire South 10B SilverGA
GAFC 2010 BoysGA
MAYS Striker 10B BlueGA

Under 10 Boys Bronze Division

TeamState
All-In FC 10 Boys BlackGA
Chiefs 10GA
Georgia Storm 10B GoldGA
IAFC Blues 10B SilverGA
Steamers FC 10 WhiteGA
YMCA Arsenal RomeGA

Under 11 Girls Division

TeamState
All-In FC 09 Sugar Hill GirlsGA
Georgia Impact SC 09G EliteGA
GPS NASA 09 GIRLS MAROONSC
IAFC Blues 09G ExcelGA
NTH Tophat North 10 NavyGA
NTH-Tophat North 09 BlueGA
NTH-Tophat North 09 SilverGA
Roswell Santos 09G RedGA

Under 11 Boys Gold Division

TeamState
All In FC 09B BlueGA
DRW 2009GA
GAFC 2009 Boys BlueGA
IAFC Blues 09B PremierGA

Under 11 Boys Silver Division

TeamState
Atlanta Fire South 09B GoldGA
Chiefs 09GA
GAFC 2009 Boys RedGA
Georgia Impact SC 09B EliteGA
IAFC Blues 09B GoldGA
RSC WhiteGA
STEAMERS FC 09B WHITEGA
YMCA Arsenal Rome 09BGA

Under 12 Girls Division

TeamState
All In FC 08 Sugar HillGA
Ddysc 08 EliteGA
Georgia Impact SC 08G EliteGA
Georgia Impact SC 08G PremierGA
IAFC Blues 08G ExcelGA
Lady Chiefs FC 08/09 BlueGA
NTH-Tophat North 09 NavyGA

Under 12 Boys Gold Division

TeamState
Atlanta Fire South 08B GoldGA
GAFC 2008 BoysGA
Georgia Express 08BGA
IAFC Blues 08B PremierGA

Under 12 Boys Silver Division

TeamState
All-In FC 08 Boys BlackGA
Chiefs 08 BlueGA
Georgia Impact SC 08B EliteGA
IAFC Blues 08B WhiteGA
Mountain United SAGA
PSA Boca JuniorsTN

Under 13 Girls Division

TeamState
Georgia Impact SC 07G PremierGA
KCSC 07G Phoenix RedGA
OconeeFC 07 Girls-REDGA
RYSA Lady Revs 07GA

Under 13 Boys Division

TeamState
Chiefs FC Blue 07GA
FC Sudamerica 07B GoldGA
IAFC Blues 07B ExcelGA
Impact SC 07B EliteGA
PPA GS 07B SilverGA
RSC 2007 U13 SelectGA

Under 14 Boys Division

TeamState
Ambush SC B06 GreyGA
Ambush SC B06 WhiteGA
IAFC Blues 06B ExcelGA
IAFC Blues 06B SilverGA
IAFC Blues 07B PremierGA
NTH NASA 06B RoyalGA

Under 14/15 Girls Division

TeamState
IAFC Blues 05G PremierGA
Impact SC 05G PremierGA
Impact SC 06G PremierGA
LSA Sharks 05 GoldGA
PBFC 06/07 GirlsFL

Under 15 /16 Boys Division

TeamState
Aris FC 05B BlackTN
CCS 05/04 B PremierAL
Chiefs FC 05 - PremierGA
IAFC Blues 06B PremierGA
PPA GS 05B Pro-ProfileGA

High School Girls Division

TeamState
Amazon G03GA
Impact SC 03G CompositeGA
MAYS Strikers 03G PremierGA
PBFC 04/03/02 GirlsFL

Under 16/17 Boys Division

TeamState
Chattanooga FC 03 NavyTN
DRW 04 BoysGA
Impact SC 04B PremierGA
PPA GS 04 Boys EliteGA

Under 18/19 Boys Division

TeamState
Chattanooga Red Wolves 01 ShowcaseTN
Eagle Express 02 Boys RedTN
KUSA 01 RangersTN
Liberty 01 BoysGA
© 2019 SincSports   |   Privacy Policy