Teams by Division

Under 09 Girls Division

TeamState
CSA Impact SC 13G DPAGA
Georgia Impact SC 12G EliteGA
Georgia Impact SC 12G PremierGA
IAFC Blues '12G EliteGA
NTH-Tophat North 12 GoldGA
NTH-Tophat North 12 WhiteGA

Under 09 Boys Gold Division

TeamState
Ambush SC B12 RedGA
Georgia Impact SC 12B EliteGA
Georgia Impact SC 12B PremierGA
Roswell Santos B12 BlueGA

Under 09 Boys Silver Division

TeamState
IAFC Blues '13 BlueGA
Roswell Santos B12 RedGA
Steamers FC 2012 REDGA
Triumph 12GA

Under 10 Girls Division

TeamState
Ambush SC G11 RedGA
Georgia Impact SC 11G EliteGA
Georgia Impact SC 11G PremierGA
IAFC Blues '11G EliteGA
NTH Tophat North 11 NavyGA
Triumph 2011 GirlsGA

Under 10 Boys Gold Division

TeamState
Georgia Impact SC 11B EliteGA
Georgia Impact SC 11B PremierGA
IAFC Blues '11B GoldGA
STEAMERS FC 11 BLUEGA

Under 10 Boys Silver Division

TeamState
Ambush SC B11 GreyGA
IAFC Blues '11B BlackGA
NTH-S 11B NewcastleGA
Steamers FC 11 WhiteGA

Under 11 Girls Division

TeamState
Ambush SC G10 WhiteGA
Georgia Impact 10G EliteGA
Georgia Storm SA 10G GoldGA
NTH Tophat North 10 NavyGA

Under 11 Boys Division

TeamState
Ambush SC B10 WhiteGA
Atlanta Fire South 10B GoldGA
Georgia Impact SC 10B EliteGA
IAFC Blues '10B BlackGA
IAFC Blues '10B ExcelGA
Steamers FC RedGA
Triumph 10 BoysGA

Under 12 Boys Division

TeamState
Ambush SC B09 RedGA
Ambush SC B09 WhiteGA
GAFC 2009 Boys RedGA
Georgia Impact SC 09B EliteGA
NTH-S 09 Real MadridGA
STEAMERS FC 09B WHITEGA

Under 13 Girls Division

TeamState
Georgia Impact 09G EliteGA
IAFC 08 Girls PremierGA
Impact SC 08 PremierGA
YMCA Arsenal Rome 08 Girls RedGA

Under 13 Boys Division

TeamState
IAFC Blues 08B ExcelGA
IAFC Blues 08B PremierGA
Impact SC 08B EliteGA
YMCA Arsenal Rome 08 BoysGA

Under 14 Girls Division

TeamState
Georgia Impact SC 07G PremierGA
Georgia Impact SC 08G EliteGA
IAFC Blues 07G PremierGA
Liberty SC 07GA
NGSA Bartow 2007G LionsGA
YMCA Arsenal Rome 07 GirlsGA

Under 14 Boys Division

TeamState
GAFC 2007 BoysGA
IAFC Blues 07B PremierGA
NTH NASA 07 SCCL Premier IIIGA
STEAMERS FC 07B BLUEGA

Under 15 Boys Gold Division

TeamState
Impact SC 06B EliteGA
MAYS Strikers 06B BlueGA
Roswell Santos 2006 BlueGA
YMCA Arsenal 2006 Boys GrayGA

Under 15 Boys Silver Division

TeamState
AFU South '06 PremierGA
Steamers FC Blue 06BGA
Tysa Triumph 06GA
YMCA Arsenal Rome 06 Boys WhiteGA

Under 16 Girls Division

TeamState
05 Southeast PremierTN
Impact SC 05G PremierGA
Legion FC 2006 Elite - GplGA
Santos 05 RedGA

Under 17 Boys Gold Division

TeamState
Ambush SC B04 RedGA
Concorde Fire 2004 Boys North SCCL EliteGA
LPSC - Green U16GA
STEAMERS FC 04B PREMIERGA

Under 17 Boys Silver Division

TeamState
04 Boys NGSA RinggoldGA
Impact SC 04B PremierGA
LPSC - White U16GA
NfernoGA
Steamers FC 04B EliteGA
Triumph 05GA

Under 18/19 Girls Division

TeamState
02 Southeast PremierTN
04 Lady ArsenalTN
AFC Lightning '02G BlackGA
FFC United 03/04 GirlsGA
Georgia Impact 03G PremierGA
Southside HeatGA

Under 18/19 Boys Division

TeamState
All-in FC Snellville 03BGA
FFC PredatorsGA
Steamers FC 02B BLUEGA
Steamers FC 03B EliteGA
© 2020 SincSports   |   Privacy Policy