Teams by Division

Under 08 Boys Division

TeamState
DPA Ga Impact SC 14BGA
Grow Soccer Evolution 8UGA
Gwinnett Furious 2014BGA
Inter Atlanta FC 2014B BlueGA
RYSA Revolution 14 BlueGA

Under 09 Girls Division

TeamState
Georgia Impact SC 13G EliteGA
Georgia Impact SC 13G PremierGA
RYSA Lady Revolution 2013GA
Steamers FC 13 BlueGA

Under 09 Boys Gold Division

TeamState
AFU South U9 Boys EliteGA
Georgia Impact 13B EliteGA
MAYS Striker 13B BlueGA
RYSA Revolution 2013B SilverGA

Under 09 Boys Silver Division

TeamState
Georgia Impact 13B PremierGA
Gwinnett Furious 2013BGA
Inter Atlanta FC 2013B ExcelGA
NTH Smyrna Dortmund 2013GA
NTH-Smyrna Bayern 2013GA
Steamers 2013 Boys BlueGA

Under 10 Girls Division

TeamState
Georgia Impact SC 12G EliteGA
Georgia Impact SC 12G PremierGA
NTH Tophat Marietta 12 BlueGA
NTH Tophat Marietta 12 NavyGA
RYSA Lady Revolution 12 BlueGA

Under 10 Boys Gold Division

TeamState
Atlanta Fire 2012B AcademyGA
FC Sudamerica 12BGA
Georgia Impact SC 12B EliteGA
Gwinnett Furious 2012BGA
MAYS Striker 12B WhiteGA
Steamers FC 2012 BlueGA

Under 10 Boys Silver Division

TeamState
Georgia Impact SC 12B GoldGA
Georgia Impact SC 12B PremierGA
Grow Soccer Evolution 10UGA
RYSA Revolution 2012B Blue FCGA
Steamers FC 2012 WhiteGA
TRIUMPH MTN 2012GA

Under 11 Girls Division

TeamState
Georgia Impact SC 11G EliteGA
Georgia Impact SC 11G PremierGA
NTH Tophat Marietta 11 NavyGA
NTH-Tophat 11 Gold MiltonGA
RYSA Lady Revolution 11G SilverGA
Steamers FC 2011/12 GirlsGA

Under 11 Boys Division

TeamState
Armada FC 2011BTN
Atlanta Fire South 11B GoldGA
Georgia Impact SC 11B EliteGA
IAFC Blues '11B SilverGA
RYSA Revs 2011 Boys SilverGA
Triumph Mtn 11 BoysGA

Under 12 Boys Gold Division

TeamState
All-In FC Sugar Hill 10B Pre-GPLGA
Atlanta Fire South 10B GoldGA
Georgia Impact SC 10B EliteGA
NSA Hammers 12GA
Steamers FC 10 WhiteGA

Under 12 Boys Silver Division

TeamState
All-In FC Sugar Hill 10B GoldGA
DRW Black '10GA
FC Sudamerica 10BGA
Georgia Impact SC 10B PremierGA
IAFC Blues '10B BronzeGA
MAYS Striker White 10BGA
Rysa 10B SilverGA
Steamers FC RedGA

Under 13 Girls Division

TeamState
Georgia Impact SC 09G EliteGA
Georgia Impact SC 10G EliteGA
NTH-Tophat 09 SCCL North SilverGA
RYSA Lady Revolution 09G BlueGA
Tophat 09 SCCL Silver CherokeeGA

Under 13 Boys Division

TeamState
FC Sudamerica 09BGA
GAFC 2009 Boys RedGA
Georgia Impact SC 09B EliteGA
Gwinnett Furious 2009BGA
MAYS Striker 09B BlackGA
RYSA Revolution 09 BlueGA

Under 14 Girls Division

TeamState
Athens United 08G GoldGA
Georgia Impact SC 08G EliteGA
Georgia Impact SC 08G PremierGA
Rush Union Chiefs 08G BlackGA
Steamers FC Elite 08GGA
YMCA Arsenal Rome 08 Girls RedGA

Under 14 Boys Division

TeamState
Ambush SC B08 WhiteGA
GAFC 2008 BoysGA
Georgia Impact SC 08B EliteGA
Grow Soccer Evolution 14UGA
Triumph 08GA

Under 15 Boys Division

TeamState
Chattanooga Red Wolves 07B RedTN
FC Sudamerica 07B DevGA
Georgia Impact SC 07 PremierGA
NTH NASA 07 SCCL III SmyrnaGA
Steamers FC Elite 07BGA

Under 16 Girls Division

TeamState
Augusta Arsenal 06 Girls BlueSC
Augusta Arsenal 07GSC
Georgia Impact SC 06G Elite NLGA
Georgia Impact SC 07G PremierGA
U16G SteamersFCGA

Under 16 Boys Division

TeamState
Ambush SC B06 GreyGA
Georgia Express FC 05/06BGA
Grow Soccer Evolution 16U BoysGA
Oocnee FC 2006GA

Under 17 Girls Division

TeamState
AFU South 2005 Girls EliteGA
05G SilverGA
FFC UnitedGA
NSA Belles *16GA

High School Girls Division

TeamState
04 Lady ArsenalTN
FC Sudamerica 03GGA
FFC United '03/'04 GirlsGA
Georgia Impact 03G PremierGA
Nomads USC 2004/2005 GirlsTN
UFA-F (M) ReignGA

High School Boys Division

TeamState
(M) BladesGA
03 Weston BlackFL
CASC 04SC
Concorde Fire 2004 Boys North SCCL EliteGA
Miami United FCFL
Miami United FC U18FL
Steamers FC Premier 03BGA
© 2022 SincSports    |   Privacy Policy