More teams are being accepted through Nov 1. 


Teams by Division

Under 09 Girls Gold Division

TeamState
Ambush SC G14 RedGA
FC Alliance 2014G CentralTN
Georgia Impact SC 14G EliteGA
Roswell Santos 2014G BlueGA

Under 09 Girls Silver Division

TeamState
Concorde Fire 14G SouthGA
Georgia Impact SC 14G PremierGA
Inter Atlanta FC 14G NavyGA
Roswell Santos 2014G WhiteGA

Under 09 Boys Gold Division

TeamState
Concorde Fire South 2014B BlackGA
Georgia Impact 14B EliteGA
NGSA 2014GA
Tennessee SC '14 Boys - Elite BlueTN

Under 09 Boys Silver Division

TeamState
Concorde Fire 15B South BlackGA
Concorde Fire 15B South WhiteGA
FC Calhoun U9GA
Georgia Impact SC 14B GoldGA
Georgia Impact SC 14B PremierGA
Georgia Impact SC 15B EliteGA
Roswell Santos SC 2014 4th TeamGA
Tennessee SC '14 Boys- Elite WhiteTN

Under 10 Girls Gold Division

TeamState
Ambush SC G13 RedGA
Georgia Impact SC 13G EliteGA
Roswell Santos 1st TeamGA
SSA 13G Blue EliteGA

Under 10 Girls Silver Division

TeamState
Ambush SC G13 WhiteGA
Concorde Fire 13G South WhiteGA
CYSC Rangers 13GGA
Georgia Impact SC 13G PremierGA
Roswell Santos 13G 2nd TeamGA
Roswell Santos 13G 3rd TeamGA
Triumph 2013 GreenGA

Under 10 Boys Gold Division

TeamState
Ambush SC B13 RedGA
Concorde Fire 13B South BlackGA
FC Alliance 2013B EastTN
Georgia Impact 13B EliteGA

Under 10 Boys Silver Division

TeamState
All-In FC Buford 13B GoldGA
Ambush SC B13 WhiteGA
FC Sudamerica 13/14BGA
Georgia Impact 13B PremierGA
Inter Atlanta FC 13B NavyGA
Roswell Santos U10 - 2nd teamGA

Under 10 Boys Bronze Division

TeamState
Concorde Fire South 13B WhiteGA
CYSC Rangers 13BGA
FC Sudamerica U9BGA
Georgia Impact SC 13B GoldGA
Steamers 2013 Boys WhiteGA

Under 11 Girls Gold Division

TeamState
Ambush SC G12 RedGA
Concorde Fire 12G South WhiteGA
Georgia Impact SC 12G EliteGA
Inter Atlanta FC 12G BlueGA

Under 11 Girls Silver Division

TeamState
CYSC Rangers 2012GGA
Georgia Impact SC 12G PremierGA
Inter Atlanta FC 12G BlackGA
UFA 12G GoldGA

Under 11 Boys Gold Division

TeamState
Concorde Fire 12B South WhiteGA
Dalton FC 2012 GoldGA
FC Sudamerica 12BGA
NGSA 2012GA

Under 11 Boys Silver Division

TeamState
AFU South 12B SilverGA
Ambush SC B2012 GreyGA
Georgia Impact SC 12B PremierGA
HC United 2012BGA
MOBA 12GA
Roswell Santos '12 Boys 4th TeamGA

Under 12 Girls Division

TeamState
All-In FC Sugar Hill 11G SilverGA
Concorde Fire 11G South RedGA
Concorde Fire 11G South WhiteGA
Georgia Impact SC 11G PremierGA
Inter Atlanta FC 11G RoyalGA
MSC 11G EliteGA

Under 12 Boys Gold Division

TeamState
Atlanta Fire South 11B EliteGA
Georgia Impact SC 12B EliteGA
Inter Atlanta FC 11B RoyalGA
YMCA Arsenal Rome 11 BoysGA

Under 12 Boys Silver Division

TeamState
All-In FC Buford 2011 GoldGA
CYSC Rangers 11BGA
FC Sudamerica 11B Pre-GPLGA
Georgia Impact SC 11B PremierGA
Inter Atlanta FC 11B ClubGA
Roswell Santos 2011B 5th TeamGA
TorpedoesGA

Under 13 Boys Gold Division

TeamState
Dalton FC 10GA
FC Sudamerica 10BGA
Georgia Impact SC 10B EliteGA
NGSA 2010B DaltonGA

Under 13 Boys Silver Division

TeamState
All-In FC Sugar Hill 10B GoldGA
Ambush SC B10 WhiteGA
Concorde Fire 11B South BlackGA
Georgia Impact SC 10B PremierGA
Inter Atlanta FC 10B NavyGA
Roswell Santos '10 SCCL Team 2GA

Under 14 Girls Division

TeamState
FC Guate G2010GA
Georgia Impact SC 09G PremierGA
Georgia Impact SC 10G EliteGA
Georgia Impact SC 11G EliteGA
Steamers FC 09G WhiteGA

Under 14/15 Boys Division

TeamState
Ambush SC B09 RedGA
Arsenal 2008B WhiteGA
Roswell Santos '09 Boys Third TeamGA
Roswell Santos 2009 1st TeamGA
TAOSA FC 09GA
The Flash Soccer 2009BGA

Under 16 Girls Division

TeamState
Ambush SC G08 RedGA
Georgia Impact SC 07G PremierGA
Georgia Impact SC 08G PremierGA
Georgia Impact SC 09G EliteGA
Roswell Santos 08G RedGA

Under 15/16 Boys Division

TeamState
MAYSA Storm 07GA
MOBA 07 BoysGA
NTH NASA 07 SCCL Select SmyrnaGA
NTH-S 08 SCCL PremierGA
Roswell Santos 2008B Third TeamGA

Under 19 Girls Division

TeamState
All-In FC Snellville 05 Girls GoldGA
Legion FC 2004 EliteGA
Nomads 05/06 GirlsTN
Rapids FC 05G NavyGA
© 2023 SincSports    |   Privacy Policy