Teams by Division

Under 15 Girls Cup Championship

TeamNationals
Atlanta Fire 2008G Elite 
CF 08G SCCL Champions-Knier 
CF 08G SCCL Champions-Pickard 
GSA 08G Premier 
GSA South 08G Red 
NTH 08 SCCL White Buckhead 
NTH Tophat 08 SCCL Yellow 
SSA 08G Yellow-DD 

Under 15 Boys Cup Championship

TeamNationals
Ambush SC B08 Red 
GSA South 08B Red 
NTH NASA 08 SCCL ELITE 
Roswell Santos 2008 Blue 
Rush Union B2008 Rush 
SSA 08B Yellow CG 
UFA 08B Red 
UFA Metro Atlanta 08B Premier 

Under 15 Boys Premier Championship

TeamNationals
CF 08B SCCL Champions 
Concorde Fire 08B North Black 
Grow Soccer Evolutions U15 
GSA North 08B Red 
NTH NASA 08 SCCL Premier II 
UFA 08B Gold 
UFA Lawrenceville 08B Premier 
UFA Metro Atlanta 08B Red 

Under 16 Girls Cup Championship

TeamNationals
Ambush SC G07 Red 
Atlanta Fire 2007G Elite 
Concorde Fire 07G Central SCCL Club 
GSA 07G Premier 
NTH 07 SCCL P1 White Marietta 
NTH-Tophat 07 SCCL Yellow 
SSA Chelsea 07G SCCL 
UFA 07G Red 

Under 16 Boys Cup Championship

TeamNationals
Ambush SC B07 Red 
Concorde Fire 07 Elite North 
GSA 07B Premier 
Roswell Santos Boys 2007 1st Team 
SSA 07B Blue MC 
UFA Forsyth 07B Red 

Under 16 Boys Premier Championship

TeamNationals
CF 07B Central SCCL Elite 
Concorde Fire 07B Cobb Black 
Concorde Fire 07B South SCCL Black 
GSA South 07B Red 

Under 17 Girls Cup Championship

TeamNationals
CF 06G SCCL Champions 
Concorde 06 Central White SCCL Club 
LSA U17G SCCL Club 
NTH 06 SCCL Club 
SSA 06G Blue - AO 
UFA06G Red 

Under 16/17 Girls Premier Championship

TeamNationals
Concorde Fire 06G West Elite 
GSA South 06G Red 
UFA Mountains 07G White 
YMCA Arsenal Rome 07 Girls 

Under 17 Boys Cup Championship

TeamNationals
Atlanta Fire 2006B Premier 
Concorde Fire 06B SCCL Champions 
GSA 06B Premier 
NTH NASA 06 SCCL Elite 
Roswell Santos 2006 1st Team 
SSA 06B Blue TJ 
UFA 06B Red 
UFA Metro Atlanta 06B Premier 

Under 17 Boys Premier Championship

TeamNationals
Ambush SC B06 White 
GSA North 06B Red 
GSA South 06B Red 
NTH 06 SCCL PII- Smyrna 
NTH NASA 06 SCCL Premier Marietta 
UFA 06B Gold 

Under 19 Girls Cup Championship

TeamNationals
Ambush SC G04/05 Red 
Concorde Fire 04/05 Central White SCCL Club 
GSA 04/05G Premier 
Nth Tophat 04 SCCL White Milton 
NTH Tophat 04/05 SCCL Yellow 
Rysa 04 Revolution 
SSA 05G Yellow CS 
UFA 04/05G Red 

Under 19 Boys Cup Championship

TeamNationals
NTH NASA 04/05 SCCL Elite 
Ambush SC B04/05 Red 
Atlanta Fire 2005B Elite 
Concorde Fire 05B West Elite 
GSA 04/05B Premier 
NTH NASA 04/05 SCCL PREMIER MILTON 
Roswell Santos Blue 05 
Rush Union 2005B Royal 
SSA 04/05B Blue LH 
SSA 04/05B Green RF 
Steamers FC 04B Elite 
UFA 04/05B Red 

Under 19 Boys Premier Championship

TeamNationals
04B Red P1 
AFC Central 04/05 SCCL Boys 
Central Gold 04B 
GSA South 04-05 B Red 
Lsa sharks 05 gold 
RYSA Revolution 04-05 Blue 
SITS Clarkston FC Lions Boys 04/05 
SSA 05B SCCL Blue 
UFA 04/05B Gold 
UFA Mountains 04/05B White 
Need 2 team(s)
© 2023 SincSports    |   Privacy Policy