Search


Wesley Chapel Weddington AA  
Tia VlahosStaff Access
more


Registration closed on : 1/31/2024 at 11:59 PM
TeamContacts 
13 (11U) WCWAA Black G
U11 born in 2013
11UG 1ST WEST
Primary Team Officia: Sarah Abernethy
Scheduling Contact: Robert Tomalis
 
13 (11U) WCWAA Silver G
U11 born in 2013
11UG 3RD WEST1
Primary Team Officia: Cathy McKenzie
Scheduling Contact: Mike Yarussi
 
13 (11U) WCWAA Black
U11 born in 2013
11UB 1ST WEST
Primary Team Officia: nelson cabral
Scheduling Contact: Anthony Reis
 
13 (11U) WCWAA Silver
U11 born in 2013
11UB 3RD WEST2
Primary Team Officia: Daniel Fraser
Scheduling Contact: Caleb Gorman
 
12 (12U) WCWAA Black G
U12 born in 2012
12UG 2ND WEST
Primary Team Officia: Demetria Reedy
Scheduling Contact: Mouin Zeitouni
 
12 (12U) WCWAA Blue
U12 born in 2012
12UB 3RD WEST1
Primary Team Officia: Katherine Neuberth
Scheduling Contact: Richard Cantwell
 
12 (12U) WCWAA White
U12 born in 2012
12UB 3RD WEST2
Primary Team Officia: Jim Bradshaw
Scheduling Contact: Jim Bradshaw
 
12 (12U) WCWAA Black
U12 born in 2012
12UB 1ST WEST
Primary Team Officia: Tracy Solmie
Scheduling Contact: Kamden Keenan
 
12 (12U) WCWAA Silver
U12 born in 2012
12UB 2ND WEST2
Primary Team Officia: Rebekah Garrett
Scheduling Contact: Jeffrey Garrett
 
11 (13U) WCWAA Black G
U13 born in 2011
13UG 2ND WEST2
Primary Team Officia: Robert Tomalis
Scheduling Contact: Robert Tomalis
 
11 (13U) WCWAA Black
U13 born in 2011
13UB ELITE WEST H/A
Primary Team Officia: Aristea Vlahos
Scheduling Contact: Patrick Lucas
 
11 (13U) WCWAA Silver
U13 born in 2011
13UB 2ND WEST1
Primary Team Officia: Kiran Smith
Scheduling Contact: Anthony Reis
 
10 (14U) WCWAA Black G
U14 born in 2010
14UG PREMIER
Primary Team Officia: Ashley Hinson
Scheduling Contact: Todd Haring
 
10 (14U) WCWAA Silver G
U14 born in 2010
14UG 3RD WEST
Primary Team Officia: Lindsay Morgan
Scheduling Contact: Danielle DeCandia
 
10 (14U) WCWAA Black
U14 born in 2010
14UB 1ST WEST
Primary Team Officia: Cecilia Parramore
Scheduling Contact: Harrison Holder
 
10 (14U) WCWAA Silver
U14 born in 2010
14UB 2ND WEST2
Primary Team Officia: Katherine O'Connor
Scheduling Contact: Mike Yarussi
 
09 (15U) WCWAA Black
U15 born in 2009
15UB 2ND WEST
Primary Team Officia: Jeanette Messina
Scheduling Contact: Kamden Keenan
 
09 (15U) WCWAA Silver
U15 born in 2009
15UB 3RD WEST
Primary Team Officia: Wendy Kahn
Scheduling Contact: Julio Rangel
 
08 (16U) WCWAA Black
U16 born in 2008
16UB PREMIER
Primary Team Officia: Patrick Lucas
Scheduling Contact: Patrick Lucas
 
08 (16U) WCWAA Silver
U16 born in 2008
16UB 2ND WEST1
Primary Team Officia: Aristea Vlahos
Scheduling Contact: Harrison Holder
 
07 (17U) WCWAA Black
U17 born in 2007
17UB 1ST PIEDWEST
Primary Team Officia: Rachel Murphy
Scheduling Contact: Kyle Searles
 
07 (17U) WCWAA Silver
U17 born in 2007
17UB 3RD WEST
Primary Team Officia: Anthony Reis
Scheduling Contact: Anthony Reis
 
06 (18U) WCWAA Black
U18 born in 2006
18UB 1ST WEST H/A
Primary Team Officia: Eric Danneker
Scheduling Contact: Eric Danneker
 


NCCSL 2024 1/1/2024 NO NC036 classic@ncsoccer.org S792008
© 2024 SincSports   |   Privacy Policy    |   Cookie Policy