NC Fusion  
Patrick Bridges D2Staff Access
Ryan BuickStaff Access
Kiley CirilloStaff Access
John FoleyStaff Access
Guy GarguiloStaff Access
Gary GartnerStaff Access
Christopher KileyStaff Access
Stephanie MartensStaff Access
Noell McCain D2Staff Access
Michael ReillyStaff Access
more


Registration closed on : 1/6/2021 at 11:59 PM
OLCTeamContacts 
10 NC Fusion 10 Triad East G
11U
11UB 2nd PIEDMONT
Primary Team Officia: Stacey Aubee
Scheduling Contact: Evan Bailey
olcLink
10 NC Fusion 10 Triad West G
11U
12UG 2nd EAST2
Primary Team Officia: Jason Steelman
Scheduling Contact: Octavia Saunders
olcLink
10 NCF 2011 East Red G
11U
11UG 1st WEST
Primary Team Officia: Evan Bailey
Scheduling Contact: Evan Bailey
olcLink
10 NCF East Gold G
11U
11UG 3rd WEST (H/A)
Primary Team Officia: Liam Brown
Scheduling Contact: Liam Brown
olcLink
10 NCF West Gold G
11U
11UG 2nd WEST
Primary Team Officia: Brandon Rothfuss
Scheduling Contact: Brandon Rothfuss
olcLink
10 NCF 2011 East Red
11U
11UB 1st EAST
Primary Team Officia: Elijah Evans
Scheduling Contact: Elijah Evans
olcLink
10 NCF 2011 West Red
11U
11UB 1st EAST
Primary Team Officia: Patrick Bridges D2
Scheduling Contact: Patrick Bridges D2
olcLink
10 NCF Central Gold
11U
11UB 1st EAST
Primary Team Officia: Billy Koontz
Scheduling Contact: Billy Koontz
olcLink
10 NCF East Grey
11U
11UB 2nd PIEDMONT
Primary Team Officia: Taylor Culp
Scheduling Contact: Taylor Culp
olcLink
10 NCF East White
11U
11UB 2nd PIEDMONT
Primary Team Officia: Billy Angel D2
Scheduling Contact: Billy Angel D2
olcLink
10 NCF West Gold
11U
11UB 1st EAST

Scheduling Contact: Brayden Smith
olcLink
10 NCF West Royal
11U
11UB 3rd WEST1
Primary Team Officia: Nick Smith
Scheduling Contact: Nick Smith
olcLink
10 NCF West Silver
11U
11UB 3rd WEST1
Primary Team Officia: Jan Hugosson
Scheduling Contact: Jan Hugosson
olcLink
09 NCF East Gold G
12U
12UG 2nd EAST2
Primary Team Officia: Liam Brown
Scheduling Contact: Liam Brown
olcLink
09 NCF East Royal G
12U
12UG 3rd WEST
Primary Team Officia: Quinn Nottage
Scheduling Contact: Quinn Nottage
olcLink
09 NCF Triad East G
12U
12UB 2nd EAST2
Primary Team Officia: Shawn Conway
Scheduling Contact: Evan Bailey
olcLink
09 NCF Triad West G
12U
12UB 2nd EAST2
Primary Team Officia: Melissa McGowan
Scheduling Contact: Octavia Saunders
olcLink
09 NCF West Gold G
12U
12UG 2nd EAST2
Primary Team Officia: Jennifer Jackson
Scheduling Contact: Phillip Gouker D5
olcLink
09 NCF West Silver G
12U
12UG 3rd WEST
Primary Team Officia: Kellie Jennings
Scheduling Contact: Brandon Rothfuss
olcLink
09 NCF Central Royal G
12U
12UG 3rd WEST
Primary Team Officia: Samantha Lickwala
Scheduling Contact: Trais Johnson
olcLink
09 NCF East Red G
12U
12UG 3rd WEST
Primary Team Officia: Ryan Boger D2
Scheduling Contact: Ryan Boger D2
olcLink
09 NCF Central Gold
12U
12UB 2nd WEST2
Primary Team Officia: Amie Adams
Scheduling Contact: Billy Koontz
olcLink
09 NCF East Bronze
12U
12UB 3rd WEST1
Primary Team Officia: Sean Larkin
Scheduling Contact: Warren Washington
olcLink
09 NCF East Gold
12U
12UB 1st EAST2
Primary Team Officia: Sarah Meyer
Scheduling Contact: Brian White
olcLink
09 NCF East Silver
12U
12UB 2nd EAST2
Primary Team Officia: Timothy Blocker
Scheduling Contact: Taylor Culp
olcLink
09 NCF West Gold
12U
12UB 2nd WEST2
Primary Team Officia: Jill Johnson
Scheduling Contact: Dominic Smith
olcLink
09 NCF West Royal
12U
12UB 3rd WEST1
Primary Team Officia: Bibi Wishart
Scheduling Contact: Lewis Propst
olcLink
09 NCF West Silver
12U
12UB 2nd WEST2
Primary Team Officia: Jill Wiles
Scheduling Contact: Jan Hugosson
olcLink
08 NCF East Gold G
13U
13UG 1st WEST
Primary Team Officia: Micheala Amidon
Scheduling Contact: Brian White
olcLink
08 NCF East Silver G
13U
13/14UG 3rd EAST (H/A)
Primary Team Officia: Dawn Lineberry
Scheduling Contact: Quinn Nottage
olcLink
08 NCF West Gold G
13U
13UG 1st WEST
Primary Team Officia: Jaime O’Byrne
Scheduling Contact: Kyle Neal
olcLink
08 NCF West Royal G
13U
13/14UG 3rd EAST (H/A)
Primary Team Officia: Taryn Adams
Scheduling Contact: Carrington Dahmer
olcLink
08 NCF East Gold
13U
13UB 2nd WEST1
Primary Team Officia: Amy Blalock
Scheduling Contact: Wade Forte
olcLink
08 NCF East Silver
13U
13UB 3rd EAST (H/A)
Primary Team Officia: Jessica Smith
Scheduling Contact: Mats Hugosson D2
olcLink
08 NCF West Gold
13U
13UB 2nd WEST1
Primary Team Officia: Jennifer Cassetta
Scheduling Contact: Jonathan Lagos
olcLink
08 NCF West Silver
13U
13UB 3rd EAST (H/A)
Primary Team Officia: Marco Diaz
Scheduling Contact: Marco Diaz
olcLink
08 NCF Central Gold
13U
13UB ELITE WEST
Primary Team Officia: Edward Wohlgemuth
Scheduling Contact: Billy Koontz
olcLink
07 NCF East Gold G
14U
14UG 1st WEST
Primary Team Officia: Brad Shumate
Scheduling Contact: Gregory Harron
olcLink
07 NCF West Gold G
14U
14UG 1st EAST
Primary Team Officia: Jackie Johnsen
Scheduling Contact: Phillip Gouker D5
olcLink
07 NCF West Silver G
14U
14UG 3rd WEST (H/A)
Primary Team Officia: Kelly Hines
Scheduling Contact: Kyle Neal
olcLink
07 NCF East Gold
14U
14UB 2nd EAST2
Primary Team Officia: Elmer Chisholm
Scheduling Contact: Aidan Murphy D2
olcLink
07 NCF East Silver
14U
14UB 3rd EAST (H/A)
Primary Team Officia: David Allred D2
Scheduling Contact: Brian White
olcLink
07 NCF West Gold
14U
14UB 2nd WEST2
Primary Team Officia: Allison Roehrenbeck
Scheduling Contact: Dominic Smith
olcLink
07 NCF Central Gold
14U
14UB 1st PIEDMONT/WEST
Primary Team Officia: Sanjay Gujrati
Scheduling Contact: Eduardo Ulloa-Aguayo
olcLink
06 NCF Central Premier
15U
15UB PREMIER
Primary Team Officia: Karie Honea
Scheduling Contact: Eduardo Ulloa-Aguayo
olcLink
06 NCF West Gold
15U
15UB 1st WEST
Primary Team Officia: Brendan Bohon D2
Scheduling Contact: Brendan Bohon D2
olcLink
06 NCF East Silver
15U
Primary Team Officia: Kiley Cirillo
Scheduling Contact: Kiley Cirillo
olcLink
06 NCF East Gold
15U
15UB 1st WEST
Primary Team Officia: Kiley Cirillo
Scheduling Contact: Kiley Cirillo
olcLink
06 NCF West Silver
15U
15UB 2nd EAST2
Primary Team Officia: Phil Elton
Scheduling Contact: Phil Elton
olcLink
05 NCF East Gold
16U
16UB 1st EAST
Primary Team Officia: Kiley Cirillo
Scheduling Contact: Kiley Cirillo
olcLink
05 NCF Premier
16U
16UB PREMIER
Primary Team Officia: Matthew Cureton
Scheduling Contact: Matthew Cureton
olcLink
05 NCF West Gold
16U
16UB 2nd WEST1 (H/A)
Primary Team Officia: Marco Diaz
Scheduling Contact: Marco Diaz
olcLink
04 NCF East Gold
17U
17UB 1st WEST
Primary Team Officia: Mats Hugosson D2
Scheduling Contact: Mats Hugosson D2
olcLink
04 NCF East Silver
17U
17UB 2nd EAST2 H/A
Primary Team Officia: Kiley Cirillo
Scheduling Contact: Kiley Cirillo
olcLink
04 NCF Premier
17U
17UB PREMIER
Primary Team Officia: Stephanie Snyder Justice
olcLink
04 NCF West Gold
17U
17UB 1st WEST
Primary Team Officia: Michael Reilly
Scheduling Contact: Michael Reilly
olcLink
03 NCF East Gold
18U
Primary Team Officia: Bob Christina
Scheduling Contact: Bob Christina
olcLink
03 NCF West Gold
18U
18UB 1st WEST
Primary Team Officia: Brendan Bohon D2
Scheduling Contact: Brendan Bohon D2
olcLink
03 NCF West Royal
18U
18UB 2nd WEST
Primary Team Officia: Steven Giles
Scheduling Contact: Steven Giles
olcLink
02 NCF Premier
19U
19UB PREMIER
Primary Team Officia: Nick Holt
Scheduling Contact: Nick Holt
olcLink
02 NCF East Gold
19U
19UB 1st WEST
Primary Team Officia: Kiley Cirillo
Scheduling Contact: Kiley Cirillo
olcLink
02 NCF West Gold
19U
19UB 1st WEST
Primary Team Officia: Michael Reilly
Scheduling Contact: Michael Reilly
olcLink


NCCSL 2021 1/1/2021 NEW NC915 classic@ncsoccer.org S616735 images/checkin.png Accepted
© 2021 SincSports   |   Privacy Policy