Gwinnett Soccer Academy (GSA)  
Joe AmayaStaff Access
Kimberly MottStaff Access
Lisa HollandStaff Access
Drew PrenticeStaff Access
more


TeamContacts 
GSA North 12G Red
U08 born in 2012
Under 09 Girls Samba Division
Manager: Stephanie Hughes
Coach: Jeff Tinklepaugh
olcLink
GSA North 12G White
U08 born in 2012
Manager: Stephanie Hughes
Coach: Jeff Tinklepaugh
olcLink
GSA South 12B Benfica
U08 born in 2012
Under 08 Boys Mundial Division
Manager: Malissa Chambry
Coach: Pierre Arscott
olcLink
GSA N 12B Crew
U08 born in 2012
Under 08 Boys Copa Division
Manager: Veronica Cross
Coach: Tom Wilson
olcLink
GSA North 11G White
U09 born in 2011
Under 09 Girls Copa Division
Manager: Kimberly Mott
Coach: Jeff Tinklepaugh
olcLink
GSA North 11G Red
U09 born in 2011
Under 09 Girls Predator Division
Manager: Kimberly Mott
Coach: Jeff Tinklepaugh
olcLink
GSA North 11B Arsenal
U09 born in 2011
Under 09 Boys Predator Division
Manager: Kimberly Scheiwe
Coach: Jason Guzzardo
olcLink
GSA North 11B Liverpool
U09 born in 2011
Manager: Kimberly Scheiwe
Coach: Barry Hedley
olcLink
Espanyol
U09 born in 2011
Manager: Bryan Mount
Coach: Alex Wright
olcLink
GSA North 10B Inter Milan
U10 born in 2010
Under 10 Boys Copa Division
Manager: Kimberly Mott
Coach: Pete Fitton
olcLink
GSA North 10B Lazio
U10 born in 2010
Under 10 Boys Nemeziz Division
Manager: Kimberly Mott
Coach: Pete Fitton
olcLink
GSA North 09G Gray
U11 born in 2009
Under 11 Girls Gazelle Division
Manager: Meghan Schroder
Coach: Nate Umberg
olcLink
GSA North 09 Girls White
U11 born in 2009
Under 11 Girls Copa Division
Manager: Meghan Schroder
Coach: Nate Umberg
olcLink
GSA North 09B Barcelona
U11 born in 2009
Under 12 Boys Predator Division
Manager: Bryan Mount
Coach: Alex Wright
olcLink
GSA South 09B Lyon
U11 born in 2009
Under 11 Boys Gazelle Division
Manager: Tamara Utes-Fouser
Coach: Dusty Fouser
olcLink
GSA South 09B PSG
U11 born in 2009
Under 11 Boys Copa Division
Manager: Tamara Utes-Fouser
Coach: Tom Wilson
olcLink
GSA North 09B Espanyol
U11 born in 2009
Under 11 Boys Mundial Division
Manager: Bryan Mount
Coach: Alex Wright
olcLink
GSA North 08G Krieger
U12 born in 2008
Under 12 Girls Copa Division
Manager: James Hosty
Coach: Sean Garnett
olcLink
GSA 08B SCCL North
U12 born in 2008
Manager: Cristina Pantea
Coach: Steve Decou
olcLink
GSA North 08B Academy Premier
U12 born in 2008
Under 12 Boys Copa Division
Manager: Cristina Pantea
Coach: Sale Salichovic
olcLink
GSA North 08B Academy White
U12 born in 2008
Under 12 Boys Gazelle Division
Manager: Cristina Pantea
Coach: Warren Steenkamp
olcLink
GSA 07B SCCL
U13 born in 2007
Manager: Lori Barron
Coach: Dusty Fouser
olcLink


UFAFALL 2019 11/23/2019 GA154 tournaments@unitedfa.org S517331 R 11/3/2019 5:00:00 PM Accepted
© 2019 SincSports   |   Privacy Policy