Rush Academy Cup

2020 Division Champions






Champions
Under 8/9 GirlsChampion: Rush Union G2012/13Finalist: UFA 13G Premier
Under 8 Boys ChampionshipChampion: UFA 13B PremierFinalist: SSA Northside 2013B Elite
Under 8 Boys Gold Division 5v5Champion: NTH NASA BOYS JR ACADEMY LEVANTEFinalist: SSA Northside 2013B Premier
Under 9 Girls ChampionshipChampion: Ambush SC G12 RedFinalist: Atlanta Fire 2012G Elite
Under 9 Girls GoldChampion: GSA North 12G WhiteFinalist: UFA Metro Atlanta 12G Premier
Under 9 Boys ChampionshipChampion: NTH-NASA 12 Premier MiltonFinalist: Dalton Red Wolves 12/13
Under 9 Boys GoldChampion: IAFC Blues '12B PremierFinalist: Rush Union B2012 Dekalb
Under 9 Boys SilverChampion: UFA 12B GoldFinalist: Rush Union B2012 Rush
Under 10 Girls ChampionshipChampion: NTH-Tophat 11 NavyFinalist: Rush Union G2011 Rush
Under 10 Girls GoldChampion: YMCA Arsenal Rome 11 GirlsFinalist: SSA 11G Black Elite
Under 10 Girls SilverChampion: NTH-Tophat 11 BlueFinalist: UFA Mountains 11G White
Under 10 Boys ChampionshipChampion: GSA North 11B PremierFinalist: All-In FC 11B Blue
Under 10 Boys GoldChampion: Augusta Arsenal 2011B GoldFinalist: UFA 11B Black
Under 10 Boys SilverChampion: NTH-Milton 11B SelectFinalist: YMCA Arsenal Rome 11 Boys
Under 11 Girls ChampionshipChampion: SSA 10G Blue PremierFinalist: YMCA Arsenal Rome 10 Girls
Under 11 Girls GoldChampion: UFA Mountains 10G WhiteFinalist: UFA 10G Gold
Under 11 Boys ChampionshipChampion: SSA Chelsea 10B Blue EliteFinalist: Rush Union B2010 Rush
Under 11 Boys GoldChampion: UFA 10B BlackFinalist: LSA 10 White
Under 11 Boys SilverChampion: Athens United 10 GoldFinalist: Rapids FC 10
Under 12 Girls ChampionshipChampion: Rush Union G2009 RushFinalist: Florida Rush ECNL RL 2009G
Under 12 Girls GoldChampion: SSA Northside 09G EliteFinalist: IAFC Blues 09G Premier
Under 12 Girls SilverChampion: GSA North 09G RedFinalist: SSA 09G Black Premier
Under 12 Girls WhiteChampion: UFA Mountains 09G WhiteFinalist: UFA 09G Gold2
Under 12 Boys ChampionshipChampion: IAFC Blues 09B ExcelFinalist: Rush Union B2009 Rush
Under 12 Boys GoldChampion: MAYS Striker 09B BlackFinalist: Alliance SC 09B
Under 13 Girls ChampionshipChampion: Rush Union G2008 RoyalFinalist: Ambush SC G08 Red
Under 13 Boys ChampionshipChampion: UFA 08B GoldFinalist: Rush Union 08B Royal
Under 13 Boys GoldChampion: RYSA B2008Finalist: MOBA 08B

© 2021 SincSports   |   Privacy Policy