2021 Division Champions






     
Under 08 Girls Championship 5v5Champion: Rush Union G2014 AjaxFinalist: RU PA Milton
Under 08 Boys Championship 7v7Champion: LSA14BGOLDFinalist: RU Milton
Under 08 Boys Gold 5v5Champion: SSA Northside 2014B EliteFinalist: Rush Hornets
Under 08 Boys Silver 5v5Champion: SSA Northside 2014B PremierFinalist: RU PA Boys Azul
Under 09 Girls Championship DivisionChampion: GSA North 13G RedFinalist: ssa 13g Yellow
Under 09 Girls Gold DivisionChampion: Ambush SC G13 RedFinalist: NTH Smyrna 2013 Academy Navy
Under 09 Boys Gold DivisionChampion: 2013b Rush Union RoyalFinalist: Atlanta Fire BU09 Gold
Under 09 Boys Silver DivisionChampion: Atlanta Fire BU09 SilverFinalist: Alliance Soccer Club (ASC) Blue '13
Under 10 Girls Gold DivisionChampion: Roswell Santos 2012 GirlsFinalist: Rush Union G2013/12 Rush
Under 10 Girls Silver DivisionChampion: GSA North 12G WhiteFinalist: Georgia Express U9/10G
Under 10 Boys Championship DivisionChampion: Ambush SC B12 RedFinalist: Alianza White 12
Under 10 Boys Gold DivisionChampion: SSA Northside 2012B PremierFinalist: DDYSC Wolves 2012 Orange
Under 10 Boys Silver DivisionChampion: Alliance SC U10Finalist: Roswell Santos 2012 Boys 4th Team
Under 11 Girls Championship DivisionChampion: SSA Northside 2011G EliteFinalist: Rush Union G2011
Under 11 Girls Gold DivisionChampion: YMCA Arsenal Rome 11 GirlsFinalist: Rush Union 2011G Black
Under 11 Boys Championship DivisionChampion: NTH NASA 11 Elite 2 MiltonFinalist: Roswell Santos 2011 Boys 1st Team
Under 11 Boys Gold DivisionChampion: Atlanta Fire 2011 GoldFinalist: Ambush SC B11 White
Under 11 Boys Silver DivisionChampion: 2011 Alliance Boys NavyFinalist: All-In FC Buford 2011 Gold
Under 12 Girls Championship DivisionChampion: SSA Northside 2010G EliteFinalist: GSA North 10G Black
Under 12 Boys Championship DivisionChampion: NTH Milton 10B PremierFinalist: Rush Union B2010 Rush
Under 12 Boys Gold DivisionChampion: Concorde Fire 10B South BlackFinalist: Rush Union B2010 Azul
Under 12 Boys Silver DivisionChampion: Rush Union B2010 RoyalFinalist: NTH-NASA 10 Select Milton
Under 13 Girls Gold DivisionChampion: MAYS striker 09G-PremierFinalist: Rush Union G2010 Rush
Under 13 Boys Championship DivisionChampion: Alianza Gold 10Finalist: NTH NASA 09 SCCL Club
Under 13 Boys Gold DivisionChampion: LSA 10 GoldFinalist: Roswell Santos 2009 Red
Under 13 Boys Silver DivisionChampion: LSA 10 WhiteFinalist: Rush Union B2009 Royal
Under 14 Girls Championship DivisionChampion: Georgia Storm SA 08G GoldFinalist: Rapids 08G
Under 14 Boys Championship DivisionChampion: Roswell Santos 2008 BlueFinalist: Rush Union B2008 Rush
Under 14 Boys Gold DivisionChampion: Lanier SA Sharks 08 GoldFinalist: SSA 08B Blue-JD
Under 15 Boys Championship DivisionChampion: Roswell Santos 2007 BlueFinalist: Rush Union B2007 Rush

© 2022 SincSports    |   Privacy Policy