2016 Division Champions






Champions
Under 8/9 Girls BronzeChampion: SPSA FireFinalist:
Under 9 Boys GoldChampion: SASL 08 Select RedFinalist: XL 08 Premier Daggers
Under 9/10 Boys SilverChampion: XL Premier Boys GunnersFinalist:
Under 8/9 Boys BronzeChampion: GUSA 08 ParmaFinalist:
Under 8/9 Boys CopperChampion: SASL 2008 Select WhiteFinalist: TUSA YDA jrs
Under 9/10 Girls SilverChampion: GUSA 07 Girls WhiteFinalist: GUSA 08 PSG
Under 10/11 Girls BronzeChampion: JYL KickersFinalist: GUSA 06 Carter Lightning Bolts
Under 10 Boys GoldChampion: GUSA 07 BarcelonaFinalist: SASL 07 Select Red
Under 10 Boys SilverChampion: XL 07 Select CelticFinalist: GUSA 07 Rayo HPJ
Under 10/11 Boys BronzeChampion: GUSA 06 Fisher FalconsFinalist: GUSA 06 Villareal
Under 10/11 Girls GoldChampion: Finalist: Coast 06g Red
Under 10/11 Girls SilverChampion: Finalist:
Under 11/12 Girls BronzeChampion: FCR 05 GirlsFinalist:
Under 10/11 Boys GoldChampion: TUSA Wakefc Leeds UtdFinalist:
Under 11 Boys SilverChampion: WCUSC OrangeFinalist:
Under 11 Boys BronzeChampion: Coast 06 BlackFinalist: CSA Copa Select
Under 11 Boys CopperChampion: WHYFC GOLDFinalist:
Under 11/12 Girls PlatinumChampion: GUSA 06 Dynamo GFinalist: GUSA 05 G Navy
Under 12 Girls GoldChampion: GUSA 05 Celtic GFinalist: GUSA 05 Chelsea Girls
Under 12 Girls SilverChampion: BSC Black GFinalist: CSA Mundial Elite G
Under 12/13 Girls BronzeChampion: Finalist:
Under 11/12 Boys PlatinumChampion: Finalist: CSL Black
Under 12 Boys GoldChampion: XL 05 Elite Rangers BlueFinalist:
Under 12 Boys SilverChampion: WCUSC OrangeFinalist: LPSC 05 United
Under 12 Boys BronzeChampion: CASL 05 FURYFinalist: GCCSA Cobras
Under 12 Boys Copper DivisionChampion: DSC 05 C1Finalist: GUSA 05 ROYAL SOR
Under 13/14 Girls GoldChampion: TFCA Select GFinalist:
Under 13/14 Girls SilverChampion: WUFA 04 GirlsFinalist:
Under 13 Boys SilverChampion: Coast 04 RedFinalist: CASL 04 EL TRI FC
Under 13/14 Boys BronzeChampion: MYSA UnitedFinalist: CSL White
Under 13/14 Boys CopperChampion: GUSA 03 BulldogsFinalist: TUSA Wakefc Tottenham
Under 13/14 Girls PlatinumChampion: GUSA 03 White GFinalist: GUSA 04 Navy G
Under 14/15 Boys PlatinumChampion: FC Cardinals - Mancity BoysFinalist:
Under 14/15 Boys GoldChampion: DSC 02 Green SambaFinalist: CSL Black
Under 14/15 Boys SilverChampion: CASL 03 NINJAS FCFinalist: SWVA RUSH 03B
Under 14 Boys BronzeChampion: Liberty Point Soccer Club SoundersFinalist: Danville Blast 03 Boys
Under 14/15 Girls SilverChampion: SASC 02 Girls GreenFinalist: BSC 03 Cardinal G
Under 14/15/16 Girls BronzeChampion: Finalist: GCAA Cleve Utd Galaxy G
Under 15/16 Boys GoldChampion: Finalist: Liverpool IA-SC 02 Dalglish
Under 15/16 Boys BronzeChampion: CSL WhiteFinalist: GUSA 02 U15 Osl 2
Under 16 Girls GoldChampion: Finalist: TUSA Silver G
Under 16/17 Girls SilverChampion: Coast 01G GirlsFinalist:
Under 16/17 Girls BronzeChampion: VAFC Xpress 01G GreenFinalist: TYSC Trinity Impact G
Under 16/17 Boys SilverChampion: SSC U16B whiteFinalist: IFC Wolves Black
Under 16/17/18 Girls BronzeChampion: FCR 99 GirlsFinalist:
Under 16/17 Boys GoldChampion: Finalist: SGCSA Flames Red
Under 17/18 Girls SilverChampion: GUSA 00 White GFinalist: GCAA Cleveland Utd Stars G
Under 18/19 Girls SilverChampion: Coast 98G FlamesFinalist: SWVA RUSH 98G
Under 18/19 Boys SilverChampion: WCUSC United OrangeFinalist: Danville Blast 98 Boys

© 2019 SincSports   |   Privacy Policy