Adidas Clash

2021 Division Champions






     
Under 09 Girls SilverChampion: NCF 9u Girls West LiverpoolFinalist: NCF 9U East Scotland
Under 09 Boys GoldChampion: BA CLT Central 2013 Boys BlueFinalist: Coast 13 Red
Under 09 Boys SilverChampion: NCF RiverFinalist: NCF Cobra Kai FC
Under 09 Boys BronzeChampion: SASL VolcanoesFinalist: BA CLT Central 2013 Boys Garnet
Under 10 Girls SilverChampion: NCF 10u East Girls EgyptFinalist: NCF 10u West Red Girls
Under 10 Girls BronzeChampion: NCF 10u Girls West DeaconsFinalist: CUSC 2012G Black
Under 10 Boys GoldChampion: NCF 10u West Red BoysFinalist: San Rafael U10
Under 10 Boys SilverChampion: NCF Alianza LimaFinalist: Coast 12 Red
Under 10 Boys BronzeChampion: NCFC (10U) 12 RapidsFinalist: WCUSC U10 Academy Orange
Under 10 Boys CopperChampion: BA CLT Central 2012 Boys GarnetFinalist: Coast 12 Black
Under 11 Girls GoldChampion:  Finalist: NCF 11 (11U) Triad West G
Under 11 Girls SilverChampion: NCF 11 (11U) East Gold GFinalist: VBR Star 2011GP
Under 11 Boys GoldChampion: NCF 11 (11U) Central GoldFinalist: HFC 11 (11U) Red
Under 11 Boys SilverChampion: Coast 11 RedFinalist: Legacy FC 11 Black
Under 11 Boys BronzeChampion: DCYSL 11 (11U) WolverinesFinalist: SASL STORM
Under 11 Boys CopperChampion: BA CLT Central 2011 Boys GarnetFinalist: Carolina Velocity 2011 Chelsea
Under 12 Girls GoldChampion: Carolina Velocity 10 G LeipzigFinalist: TSA 10 Reign G
Under 12 Girls SilverChampion: Coast 10G RedFinalist: FC Athletico 10G Marseille
Under 12 Girls BronzeChampion: CUSC 2010G BlackFinalist: NCF 10 (12U) Silver G
Under 12 Boys GoldChampion: NCF 10 (12U) Central GoldFinalist: CASA Pride 2010 Boys
Under 12 Boys SilverChampion: CUSC 2010B BlackFinalist: Dynamo SC 2010B Elite
Under 12 Boys Bronze IChampion: Shenandoah FC Elite 2010BFinalist: NCF 12U (10) Southside Avalanche
Under 12 Boys Bronze IIChampion: DSC 2010 BoysFinalist: NCF 10 (12U) West Royal
Under 12 Boys CopperChampion: AYSOR124 ALLIANCE 10B  
Under 13 Girls SilverChampion: ERFC 2009 GirlsFinalist: TUSA 09 (13U) Jrs G
Under 13/14 Girls BronzeChampion: Carolina Velocity 09G ValenciaFinalist: FMU 2009 Select
Under 13 Boys PlatinumChampion: Carolina Velocity 09 BarcelonaFinalist: NCFC 09 (13U) Silver North
Under 13 Boys GoldChampion: Bulls SC 2009/10B RedFinalist: Coast 09 Red
Under 13 Boys SilverChampion: NCF 09 (13U) East GoldFinalist: NCF 09 (13U) West Gold
Under 13 Boys BronzeChampion: NCF 09 (U13) East SilverFinalist: AYSOR124 ALLIANCE 09B
Under 14 Girls SilverChampion: MYSA 08 (14U) Reign GFinalist: Carolina Velocity 08 Napoli
Under 14/15 Girls SilverChampion: NCF 08 East Gold GFinalist: Tri-Cities United 08 Girls Premier
Under 14 Girls BronzeChampion: OBX Storm LightningFinalist: FWSC Yaks 08 (14U) Storm G
Under 14 Boys GoldChampion: NCF 08 (14U) West GoldFinalist: TSA 08 (14U) Liverpool Gold
Under 14 Boys SilverChampion: CASA 08 PremierFinalist: Bulls SC 08B Red
Under 14 Boys BronzeChampion: NCF 08 (14U) East SilverFinalist: Dynamo 08B White
Under 14 Boys CopperChampion: NCFC 08 ThunderFinalist: HFC 08 (14U) Black
Under 15 Girls BronzeChampion: VBR Star 07G EliteFinalist: CSA 07 (15U) Charlotte Liga G
Under 15 Girls CopperChampion: CU 07 (15U) Coastal United GFinalist: HFC 07 (15U) White G
Under 15 Boys GoldChampion: VBR Star 07B EliteFinalist: Carolina Velocity Sporting
Under 15 Boys SilverChampion: CESC 07 Boys OrangeFinalist: Carolina Velocity 07 Benfica
Under 15 Boys BronzeChampion: Dynamo 07B WhiteFinalist: Carolina Velocity Braga
Under 16 Girls GoldChampion: JLFC Elite 06GFinalist: NCF 06 (16U) West Gold G
Under 15/16 Girls SilverChampion: NCF 07 (15U) East Gold GFinalist: CSA 06 (16U) Uptown Liga G
Under 16 Girls BronzeChampion: Dynamo 06/07G EliteFinalist: NCFC (16U) 06 Courage G
Under 16 Boys BronzeChampion: GCAA 06 (16U) Cleve Utd GunnersFinalist: NC Fusion 06 B Southside
Under 17/18 Girls SilverChampion: FC Athletico 06G LyonFinalist: CUSC 05G Black
Under 17/18 Boys SilverChampion: DISA BoyzFinalist: JIYSC 2005 Boys Red
Under 18/19 Girls BronzeChampion: JCFC High School GirlsFinalist: SWVA RUSH 04G
Under 19 Girls SilverChampion: SASL ThunderFinalist: CESC 03 Girls Orange
Under 18/19 Boys GoldChampion: PISA Hurricanes 04BFinalist: JIYSC 03B Red
Under 18/19 Boys SilverChampion: Carolina Velocity 03 RedFinalist: BA CLT Central 2003/04 Boys Blue

© 2022 SincSports    |   Privacy Policy