2019 Division Champions






Champions
Under 08 Boys Predator DivisionChampion: Concorde Fire Central 2012 Team 1Finalist: NTH-NASA 12 Elite Milton
Under 08 Boys Copa DivisionChampion: GSA N 12B CrewFinalist: Concorde Fire Central 2012 Team 2
Under 08 Boys Mundial DivisionCo-Champion: All-In FC Snellville Boys 2012Co-Champion: NTH-NASA 12 Premier Milton
Under 09 Girls Predator DivisionChampion: GSA North 11G RedFinalist: NTH-Tophat 11 Navy
Under 09 Girls Copa DivisionChampion: UFA Norcross 11G PremierFinalist: NTH Tophat Blue Smyrna
Under 09 Girls Mundial DivisionChampion: Ssa 11G blue academy 1Finalist: Atlanta Fire 2011 Gold
Under 09 Girls Samba DivisionChampion: NTH-Tophat 12 Gold Milton (U8)Finalist: GSA North 12G Red
Under 09 Boys Predator DivisionChampion: Concorde Fire 11B Central BlackFinalist: GSA North 11B Arsenal
Under 09 Boys Copa DivisionCo-Champion: FC Alliance 11B WestCo-Champion: UFA Forsyth 11B Red
Under 09 Boys Mundial DivisionCo-Champion: RSC Santos 2011 - BLUECo-Champion: SSA Northside 2012B Premier
Under 09 Boys Samba DivisionCo-Champion: NTH-S 11b NewcastleCo-Champion: NTH-NASA Milton 11 Premier
Under 09 Boys Gazelle DivisionCo-Champion: SSA Chelsea 11B Blue Academy ICo-Champion: Ambush SC B11 White
Under 09 Boys Nemeziz DivisionCo-Champion: Atlanta Fire 2011 BronzeCo-Champion: RSC Santos 2011 - RED
Under 10 Girls Predator DivisionChampion: UFA Forsyth 10G PremierFinalist: Concorde Fire Central Black 2010G
Under 10 Girls Copa DivisionChampion: Ambush SC G10 RedFinalist: Concorde Fire 10G Central White
Under 10 Girls Samba DivisionCo-Champion: ALL In FC Snellville 2010 GirlsCo-Champion: MSC 10G Elite
Under 10 Boys Predator DivisionChampion: RSC Santos U10 BLUEFinalist: LSA 10 Gold
Under 10 Boys Copa DivisionChampion: GSA North 10B Inter MilanFinalist: SSA Chelsea 10B Blue Premier
Under 10 Boys Mundial DivisionChampion: NTH-NASA 10 Elite MiltonFinalist: UFA Forsyth 10B Gold
Under 10 Boys Samba DivisionChampion: MSC 10B EliteFinalist: UFA Forsyth 10B Black
Under 10 Boys Gazelle DivisionChampion: UFA Forsyth 10B WhiteFinalist: DRW Black '10
Under 10 Boys Nemeziz DivisionCo-Champion: Ambush SC B10 GreyCo-Champion: UFA Milton 10B White
Under 10 Boys Goletto DivisionChampion: NTH NASA 10B ArsenalFinalist: Alliance SC '10UB
Under 11 Girls Predator DivisionChampion: TSC 09G Premier BlueFinalist: LSA 09G Gold
Under 11 Girls Copa DivisionCo-Champion: NTH Tophat 10 GoldCo-Champion: MSC 09G Elite
Under 11 Girls Mundial DivisionChampion: TSC 09G Premier WhiteFinalist: FC Alliance 2010 Girls East
Under 11 Girls Samba DivisionChampion: SSA Chelsea 09G Academy BlueFinalist: Roswell Santos 09G White
Under 11 Girls Gazelle DivisionCo-Champion: Legion 08-09 GirlsCo-Champion: MSC 09G Premier
Under 11 Boys Predator DivisionChampion: GAFC 2009 Boys BlueFinalist: Concorde Fire 09B Central Black
Under 11 Boys Copa DivisionChampion: GSA South 09B PSGFinalist: UFA Forsyth 09B Red
Under 11 Boys Mundial DivisionCo-Champion: GSA North 09B EspanyolCo-Champion: Santos 09 Blue
Under 11 Boys Samba DivisionChampion: MJCCA Concorde Fire U11Finalist: NTH NASA 09 Galaxy
Under 11 Boys Gazelle DivisionChampion: GSA South 09B LyonFinalist: Atlanta Fire 2009 Red
Under 11 Boys Nemeziz DivisionChampion: Lanier LSA Sharks 09B - WhiteFinalist: Concorde Fire 09B North Black
Under 11 Boys Goletto DivisionChampion: GAFC 2009 Boys RedFinalist: Santos 09 Red
Under 12 Girls Predator DivisionChampion: NTH Tophat 08 Gold IIFinalist: AFC Lightning 08G NPL
Under 12 Girls Copa DivisionChampion: MSC 08G EliteFinalist: Concorde Fire 08G Central White
Under 12 Girls Mundial DivisionChampion: LSA 08 NavyFinalist: SSA Chelsea 08G Blue Academy I
Under 12 Boys Predator DivisionChampion: Ambush B08 RedFinalist: GA Rush B2008 Blue
Under 12 Boys Copa DivisionChampion: GAFC 2008 BoysFinalist: GSA North 08B Academy Premier
Under 12 Boys Mundial DivisionCo-Champion: NTH NASA 08B LyonCo-Champion: Chattanooga Red Wolves 08 NPL Boys
Under 12 Boys Samba DivisionCo-Champion: UFA Forsyth 08B BlueCo-Champion: NTH-NASA 08 Milton Premier
Under 12 Boys Gazelle DivisionChampion: Alianza White 08Finalist: AFC Lightning 08B Red
Under 12 Boys Nemeziz DivisionChampion: Rapids FC 08Finalist: UFA Forsyth 08B Bronze
Under 13 Girls Predator DivisionChampion: NTH Tophat 08G GoldFinalist: FC Alliance 07 Girls ECNL
Under 13 Girls Copa DivisionChampion: CSA CHARLOTTE ROMA GFinalist: UFA Forsyth 07G Red
Under 13 Girls Mundial DivisionChampion: NTH-TopHat 07 Navy MiltonFinalist: Chattanooga FC 07 Navy
Under 13 Girls Samba DivisionChampion: Georgia Storm SA 07GFinalist: AFC Lightning 07G Red
Under 13 Boys Predator DivisionChampion: Concorde Fire 07B SCCL-PFinalist: ASC Gainesville Archies FC
Under 13 Boys Copa DivisionChampion: Charlotte Metro FC 2007 Boys BlackFinalist: FC Alliance 08B Black Pre-ECNL
Under 13 Boys Mundial DivisionCo-Champion: BFC U13 Boys Gold '19-'20Co-Champion: MSC 07B Elite
Under 13 Boys Samba DivisionChampion: ESC 07 BoysFinalist:
Under 13 Boys Gazelle DivisionChampion: UFA Norcross 07B Black -CL.II EFinalist: BFC U13 Boys Black
Under 14 Girls Predator DivisionCo-Champion: CSA CHARLOTTE King GCo-Champion: Concorde Fire Central U14G Athena A
Under 14 Girls Copa DivisionChampion: GA Rush G2006 AzulFinalist: SSA Dekalb 06G Gold
Under 14 Boys Predator DivisionChampion: Augusta Arsenal 06 GoldFinalist: Alianza Gold 06
Under 14 Boys Copa DivisionCo-Champion: Rapids FC 06
Under 14 Boys Mundial DivisionChampion: UFA Forsyth 06B BlackFinalist: SSA Chelsea 06B Select Blue I
Under 15 Girls Predator DivisionCo-Champion: FC Alliance 06 ECNLCo-Champion: AFC Lightning 05G Gold
Under 15 Girls Copa DivisionCo-Champion: UFA Forsyth 05G BlackCo-Champion: SSA Chelsea 05G Select Blue
Under 15 Boys Predator DivisionChampion: UFA Mountains 05B BlackFinalist: AFC Lightning 05B Red
Under 16 Boys Predator DivisionChampion: Ambush SC B05 RedFinalist: Alianza Elite 05
Under 16 Boys Copa DivisionCo-Champion: ASC Gainesville Archies FCCo-Champion: SSA Chelsea Smyrna 04B

© 2020 SincSports   |   Privacy Policy