Search

2021 Division Champions






     
Under 08 Boys Predator DivisionChampion: GSA North 14B PremierFinalist: UFA 14B Premier
Under 08 Boys Copa DivisionChampion: UFA Mountains 14CFinalist: Inter Atlanta FC 2014B Green
Under 09 Girls Predator DivisionChampion: NTH Tophat Marietta 13 GoldFinalist: Concorde Fire Central 13G Black
Under 09 Girls Copa DivisionChampion: UFA 13G RedFinalist: Concorde Fire 2014G Central Black
Under 09 Girls Mundial DivisionChampion: AFC Lightning 2013 GirlsFinalist: Inter Atlanta FC 2013G Premier
Under 09 Boys Predator DivisionChampion: Concorde Fire 13B Central BlackFinalist: UFA 13B Premier
Under 09 Boys Copa DivisionChampion: Concorde Fire 13B West BlackFinalist: RYSA Revolution 2013B Blue
Under 09 Boys Mundial DivisionChampion: UFA Mountains 13B BlackFinalist: FC Alliance 2013B East
Under 09 Boys Samba DivisionChampion: UFA Metro Atlanta 13B PremierFinalist: Inter Atlanta FC 2013B Gold
Under 09 Boys Gazelle DivisionChampion: GAFC 2013 BoysFinalist: Ambush SC B13 Grey
Under 09 Boys Nemeziz DivisionCo-Champion: Rush Union 2013B MixCo-Champion: All-In FC Buford 2013 Gold
Under 10 Girls Predator DivisionChampion:  Finalist: Atlanta Fire 2012G Elite
Under 10 Girls Copa DivisionChampion: MSC 12G EliteFinalist: UFA 12G Red
Under 10 Girls Mundial DivisionChampion: YMCA Arsenal Rome 12 GirlsFinalist: NTH Tophat Marietta 12 White
Under 10 Boys Predator DivisionChampion: Concorde Fire 12B Central BlackFinalist: All-In FC Sugar Hill 12B Blue
Under 10 Boys Copa DivisionChampion: SSA Central 2012 EliteFinalist: Concorde Fire 12B Central White
Under 10 Boys Mundial DivisionChampion: IAFC Blues '12B ExcelFinalist: Roswell Santos 2012 Red
Under 10 Boys Samba DivisionChampion: UFA Norcross 12B RedFinalist: 10U RFC Boys
Under 10 Boys Gazelle DivisionCo-Champion: NTH NASA 12B SelectCo-Champion: UFA Metro Atlanta 12B Gold
Under 10 Boys Nemeziz DivisionCo-Champion: Concorde Fire North 12B WhiteCo-Champion: NTH NASA 12B Classic
Under 11 Girls Predator DivisionChampion: NTH Tophat Buckhead 11 GoldFinalist: NTH Tophat Buckhead 11 Navy
Under 11 Girls Copa DivisionChampion: Alliance SC 11GFinalist: Roswell Santos 11G Blue
Under 11 Girls Mundial DivisionChampion: Roswell Santos 11G RedFinalist: YMCA Arsenal Rome 11 Girls White
Under 11 Girls Samba DivisionChampion: LSA 11G NavyFinalist: Avalanche-UFA Mountains 11G White
Under 11 Boys Predator DivisionChampion: NTH Marietta 11B EliteFinalist: UFA 11B Premier
Under 11 Boys Copa DivisionChampion: Concorde Fire 11B Central WhiteFinalist: GSA North 11B Premier
Under 11 Boys Mundial DivisionCo-Champion: SSA Central 2011 PremierCo-Champion: MSC 2011 Boys
Under 11 Boys Samba DivisionCo-Champion: UFA Norcross 11B GoldCo-Champion: LSA 11 Navy
Under 11 Boys Gazelle DivisionChampion: NTH Marietta 11B SelectFinalist: Concorde Fire Central U11 Gold
Under 12 Girls Predator Division 11v11Champion: GSA 10G ECNL Dev 1Finalist: SSA 10G Pre-GAL
Under 12 Girls Predator Division 9v9Champion: NTH Tophat Marietta 10 SCCL NavyFinalist: AFC Lightning 10G Gold
Under 12 Girls Copa Division 9v9Champion: UFA 10G RedFinalist: NTH Tophat Marietta 10 Blue
Under 12 Girls Mundial Division 9v9Champion: NTH-Tophat 10 Navy MiltonFinalist: MSC 10G Elite
Under 12 Boys Predator Division 11v11Champion: UFA 10B PremierFinalist: GSA 10B ECNL Dev
Under 12 Boys Predator Division 9v9Champion: Concorde Fire 10B SCCL - VenairFinalist: Roswell Santos 2010 Blue
Under 12 Boys Copa Division 9v9Champion: All-In FC Sugar Hill 10B Pre-GPLFinalist: LSA 10 Gold
Under 12 Boys Mundial Division 9v9Co-Champion: Concorde Fire 2010 SCCL WhiteCo-Champion: IAFC Blues '10B Excel
Under 12 Boys Samba Division 9v9Champion: UFA 10B WhiteFinalist: LSA 10 Navy
Under 12 Boys Gazelle Division 9v9Co-Champion: InterFC 2010B SilverCo-Champion: Roswell Santos 2010 White
Under 12 Boys Nemeziz Division 9v9Champion: UFA Norcross 10B GoldFinalist: 2010 Team 5
Under 13 Girls Predator DivisionChampion: NTH Tophat 10 DPL GoldFinalist: SSA 2009G DPL
Under 13 Girls Copa DivisionChampion: MSC 09G EliteFinalist: Florida Elite Tallahassee 09G Elite
Under 13 Girls Mundial DivisionChampion: AFC Lightning 09G DPLFinalist: UFA 09G Gold
Under 13 Boys Predator DivisionChampion: GAFC 2009 Boys BlueFinalist: GSA 09B ECNL RL
Under 13 Boys Copa DivisionChampion: UFA Metro Atlanta 09B PremierFinalist: LSA_09_SCCL
Under 13 Boys Mundial DivisionChampion: SSA 09B BlackFinalist: UFA 09B Gold
Under 13 Boys Samba DivisionChampion: UFA Lawrenceville 09B RedFinalist: UFA 09B White
Under 14 Girls Predator DivisionChampion: Concorde Fire 08G SCCLFinalist: UFA 08G Red
Under 14 Girls Copa DivisionChampion: AFC 08 Girls Gold SCCLFinalist: YMCA Arsenal Rome 08 Girls White
Under 14 Boys Predator DivisionChampion: Concorde Fire 08B ECNL RL PlatinumFinalist: UFA 08B RL Premier
Under 14 Boys Copa DivisionChampion: Georgia Storm 08B Premier R3/NLFinalist: SSA Northside 08B SCCL
Under 14 Boys Mundial DivisionCo-Champion:  Co-Champion: SSA Chelsea 08B White
Under 15 Girls Predator DivisionChampion: Atlanta Fire 2007G ECNL-RFinalist: Concorde Fire 07G Central SCCL Club
Under 15 Girls Copa DivisionChampion: SSA 08G DPL-JFFinalist: NTH-TopHat 07 Milton - SCCL 1
Under 15 Boys Predator DivisionChampion:  Finalist: Concorde Fire 07B Central SCCL Club
Under 15 Boys Copa DivisionChampion: Concorde Fire 07B North BlackFinalist: UFA Lawrenceville 07B Red
Under 16 Girls Predator DivisionChampion: Concorde Fire Central Girls 06 SCCL ClubFinalist: UFA Metro Atlanta 06G Premier
Under 16 Boys Predator DivisionChampion: Ambush SC B06 RedFinalist: Roswell Santos 2006 1st Team
Under 16 Boys Copa DivisionCo-Champion: Steamers 06 BlackCo-Champion: Ambush SC B06 White

© 2023 SincSports   |   Privacy Policy