Teams by Division

Team
Atlanta Fire 2011 Silver
Ssa 11G blue academy 1
UFA Forsyth 11G Premier
UFA Forsyth 11G Red

U09 Boys Generation

Team
11B Premier
Ambush SC B11 Red
DDYSC 11 Elite
GPS Carolina Elite Charlotte- 2011B
GPS Charleston 11B
NTH NASA 11 Elite Milton
NTH NASA 11B Juventus
UFA Forsyth 11B Premier

U09 Boys Champions

Team
Atlanta Fire 2011 Silver
NTH NASA 11B Napoli
O.S.A. U9 Academy
UFA Forsyth 11B Red
UFA Norcross 11/12B Red
UFA United FC 11

U09 Boys Predator

Team
IAFC Blues '12B Red
UFA Norcross 11/12B Future Academy
UFA12B Premier
UFA12B Red

U10 Girls Generation

Team
GPS Carolina Elite Charlotte- 2010G
GPS Charleston 10G
Roswell U10G Blue
UFA Norcross U10G Premier

U10 Girls Champions

Team
DDYSC 10/11G Premier
MAYS Striker 10G
Roswell U10G White
SSA 10G Blue Premier
UFA Forsyth 10G Red
UFA Mountains 10G White
Team
2010 Boys State Elite Central
Atlanta Fire 2010 Silver
DDYSC 10B Elite
GPS Carolina Elite 10B Charleston
IAFC 2010B Excel
NTH NASA 10B Liverpool
RSC Santos U10 BLUE
UFA Norcross 10B Premier
Team
Alianza White 10
All-In FC 10 Boys Blue
Chattanooga FC 10 Navy
Concorde Fire 10B West White
GAFC 2010 Boys
Georgia Storm 10B Gold
NTH NASA 10B Manchester City
RSC Santos U10 Red
Team
Atlanta Fire 2010 Black
DDYSC 10B United
NTH NASA 10B Chelsea
RSC Santos U10 WHITE
Steamers FC 10 Blue
UFA Norcross 2010B
Team
GPS Carolina Elite 09G
GPS Carolina Elite 09G Charleston
UFA Forsyth 09G Premier
UFA Norcross 09G Premier

U11 Girls Champions

Team
Brookhaven FC 09G Gold
SSA Chelsea 09G Blue Premier
SSA Chelsea 09G White Elite
SSA Northside 09G Elite
SSA-Northside 09G Premier
STEAMERS FC 2009 GIRLS BLUE

U11 Boys Generation

Team
09B ECNL Dev
2009 Boys State Elite Central
Ddy 09 Elite
GAFC 2009 Boys Blue
Georgia Express 09B Elite Alacranes
GPS Carolina Elite 09B Charleston
UFA Forsyth 09B Premier
Ufa Lawrenceville 09B Red
Team
2009 Boys NPL Dev U11
All In FC 09B Blue
Concorde Fire 09B West White
Florida Elite 2009B ECNL Dev 2
STEAMERS FC 09B BLUE
UFA Forsyth 09B Gold
UFA United FC 09 BU11
UFA-Norcross 09B Premier
Team
2010 Boys ECNL DEV2
Atlanta Fire 2009 Bronze
SSA Chelsea 09B White Elite
SSA Chelsea 09B White Premier
UFA Lawrenceville 10B Black
UMA Hankook 09-10
Team
Ddysc 08 Elite
GPS Carolina Elite 08G
GPS Carolina Elite 08G Charleston
IAFC Blues 08G Elite
Santos 08 Blue
SSA Chelsea 08G Gold
SSA Chelsea 08G SCCL 2
UFA-Norcross 08G Premier
Team
BFC Girls Gold
Concorde Fire 08G West Black
Santos 08 White
SSA Chelsea 08G Blue Academy I
UFA Forsyth 08G Gold
UFA Norcross 08G Red

U12 Boys Generation

Team
BFC U12 Boys Gold
Ddy 08 Elite
GPS Carolina Elite 08B Charleston 08b
GPS Carolina Elite 08B State Elite
IAFC Blues 08B Elite
NTH NASA 08 SCCL
NTH NASA Milton 08 SCCL
UFA Forsyth 08B Premier

U12 Boys Champions

Team
Atlanta Fire 2008 Gold
Ddy 08 Premier
Smyrna Soccer Club 2008 Boys-1
TSC 08B Showcase Blue
UFA Forsyth 08B Red
UFA United FC 08 BU12

U12 Boys Predator

Team
Alianza White 08
Ambush B08 Grey
Atlanta Fire 2008 Silver
SSA DeKalb 08B Gold Academy
UFA Forsyth 08B Gold
UFA-Norcross 08B Premier

U12 Boys Copa

Team
Alliance SC 08B
Atlanta Fire 2008 Bronze
IAFC Blues 08B Black
NTH NASA 08B Monaco
NTH-NASA08 SELECT MILTON
UFA Norcross 08B Red Team

U13 Girls Generation

Team
Concorde Fire 2007 Girls ECNL Platinum
GPS Carolina Elite 07G State Elite
SSA Chelsea 07G SCCL
SSA Northside 07G NPL
UFA Forsyth 07G Premier

U13 Girls Champions

Team
Ambush SC G07 Red
Ddysc 07 Elite
SSA Chelsea 07G Select Blue
SSA Northside 07G Select Yellow 1
UFA Forsyth 07G Red
UFA Norcross 07G Premier
Team
ASC Gainesville Archies FC
Atlanta Fire 2007 ECNL
Concorde Fire 07B SCCL
Ddy 07 Elite
GPS Carolina Elite 07B
NTH NASA 07 ECNL
UFA Forsyth 07B Premier
Ufa Norcross 07 Premier

U13 Boys Champions

Team
Augusta Arsenal 07 Gold
Florida Elite 08B ECNL Dev
IAFC Blues 07B Premier
MAYS Striker 07B Blue
NTH Milton 07B Elite
UFA Forsyth 07B Red
UFA Norcross 07B Black
UFA-Norcross 07B Red

U13 Boys Predator

Team
Ambush SC B07 White
Florida Elite 2008 B ECNL Dev 2
Georgia Storm 07B Elite
GPS Carolina - Rock Hill 07/08B
NTH NASA 07 SCCL Premier
SSA Chelsea 07B Select White
SSA Northside 07B Select Yellow 1
UFA South Georgia 07B

U13 Boys Copa

Team
2008 Boys NPL Dev
Ambush SC B07 Grey
Concorde Fire 07B Central Classic II Black
NTH NASA 07 Premier
NTH NASA 08B PSG
SSA Northside 07B Select Yellow 2
UFA Forsyth 07B White
UFA Lawrenceville 07B Black

U14 Girls Generation

Team
Georgia Storm 06G Elite
GPS Carolina Elite 06G
LEGION FC ELITE 2006 GIRLS
SSA Chelsea 06G NPL
SSA Chelsea 06G SCCL-P
TSC Showcase Murfreesboro 06 Girls
UFA Forsyth 06G Premier
UFA-Norcross 06G Premier

U14 Girls Champions

Team
Ambush SC G06 Red
Atlanta Fire 2006 Premier
Brookhaven 06 Gold
Ddysc 06 Elite
UFA Forsyth 06G Red

U14 Boys Generation

Team
Alpharetta Ambush 06 Red
Atlanta Fire 2006 ECNL
BG Elite FC 06
GA Rush B2006
GPS Carolina Elite 06B
NTH NASA SCCL 06
Santos 06 Blue
UFA-Norcross 06B Premier

U14 Boys Champions

Team
ASC Gainesville Archies FC
Atlanta Fire 2006 SCCL
Ddy 06 Elite
Georgia Alliance FC
NTH NASA 06 SCCL Premier
SSA Chelsea 06B SCCL-P
UFA Forsyth 06B Red
YMCA Arsenal Rome 06B

U14 Boys Predator

Team
Ambush SC B07 Red
BFC 06 Black
Brookhaven FC06 Boys Gold
Liberty Boys 06
Santos 06 red
STEAMERS FC 06B PREMIER
UFA Lawrenceville 06B Black
UFA United FC 06B Red
Team
Alliance SC 06
Brookhaven FC White
MAYSA Storm 06 Boys
NTH NASA 06B Premier
SSA Northside 06B Select Yellow 1
UFA Forsyth 06B Gold

U15 Girls Generation

Team
CISC 05G NPL South
CVYSA BLAST BLUE G
UFA Forsyth 05G Premier
UFA-Norcross 05G Premier

U15 Girls Champions

Team
Concorde Fire 05G West Black
SSA Cartersville 05G Select Green
UFA Forsyth 05G Gold
UFA FORSYTH 05G RED

U15 Boys Generation

Team
05 HFC RED
ASC Gainesville Archies FC R3/NL
BG Elite FC 05
GA Rush B2005
NTH NASA 05 SCCL
Roswell Santos Blue 05
UFA Forsyth 05B Premier
UFA-Norcross 05B Premier

U15 Boys Champions

Team
Alianza Elite 05
Athens United 05 Gold
Charlotte Metro FC 2005 Boys Black
Chattanooga Red Wolves 05 Wishart Boys
DDYSC 05 Wolves Elite
TSC 05B Williamson Showcase
UFA Lawrenceville 05B Red
YMCA Arsenal Rome 05

U15 Boys Predator

Team
AFC Lightning 05B Gold
All-In FC B05 Blue
Concorde Fire 05B SCCL-P
Concorde Fire 05B West Black
GXFC 05B Elite Gainesville United
NTH NASA 05B SCCL-2
SSA Cartersville O5 B
UFA-Norcross 05B Red

U15 Boys Copa

Team
CESC 05 Boys Blue
Chiefs FC 05 White
Concorde Fire 05B Central Elite
NTH NASA 05B Elite
Oconee
Roswell Santos Boys 05 White
SSA Northside Chelsea 05B Select Yellow 1
UFA-Norcross 05B Gold
Team
Brevard Beachside Impact Elite 04
Concorde Fire 04G SCCL Premier
Ssa Chelsea 04 Sccl
SSA Chelsea 04G Elite
SSA Northside 04G Select Yellow 1
UFA Forsyth 04G Premier
UFA Forsyth 04G Red
UFA Norcross 04G Premier
Team
AFC Lightning 04G Gold
Ambush SC G04 Red
GPS Lexington 2004G Red
GS 04 Elite
NTH-TopHat 04 Navy Milton
UFA Forsyth 04G Black

U16 Boys Generation

Team
04 HFC Red
BG Elite FC 04
Emerald Force 04 Celtic
GA Rush B2004
Key Biscayne SC 2004 Elite
Roswell Santos Blue
UFA Forsyth 04B Premier
UFA Norcross 04B Premier

U16 Boys Champions

Team
Ambush SC B04 Red
Athens United 04 Gold
Atlanta Fire 2004 SCCL
Chattanooga Red Wolves 04 Wishart Boys
NASA 04 SCCL Premier
STEAMERS FC 04B PREMIER
UFA Forsyth 04B Red
UFA United FC 05B Black

U16 Boys Predator

Team
04 Boys All In FC Snellville
Concorde Central Black 04
Oconee FC 04 Red
Steamers FC 04B Elite
Striker White
UFA-Norcross 04B Red

U17 Girls Generation

Team
GPS Carolina Elite 03G Charleston
NTH Milton 03G Navy
SSA Chelsea 03G SCCL
SSA Chelsea 03G Select Blue
UFA Forsyth 03G Gold
UFA Forsyth 03G Premier

U17 Girls Champions

Team
Ambush SC G03 White
Atlanta Fire 2003 Premier
FFC United '03 Girls
Lady Chiefs FC 03/04 Premier
Legion FC 2003 Elite
UFA Forsyth 03G Black

U17 Boys Generation

Team
03 HFC RED
ASC Gainesville Archies FC
Atlanta United U-17
BG Elite FC 03
Darlington School Soccer Academy U17
TSC Nashville 2003 Boys Showcase
UFA Forsyth 03B Premier
United FA Norcross 03 Premier

U17 Boys Champions

Team
Alianza Elite 03
Arsenal Rome 03 Red
GA Rush B2003
Georgia Storm SA 03B Gold
Knoxville FC Crush Premier 03B
Phantoms 2003 Blue
Steamers FC 03B Elite
UFA Forsyth 03B Red

U17 Boys Predator

Team
CEYC 03 Boys Orange
Chiefs Premier 03
CSC 03 Boys
DDYSC 03 Wolves Premier
Key Biscayne SC 2003 Premier
SSA Chelsea 03B SCCL

U17 Boys Copa

Denmark High SchoolLanierland Park
Team
CESC 03 Boys Blue
NTH Milton 03B Elite
NTH NASA 03B Select '19
SSA Chelsea 03B Select Blue 1 C 3
UFA Lawrenceville 03B Red
UFA-Norcross 03B Red

U17 Boys Mundial

Team
Athens United 03 Black
Atlanta Fire 2003 Gold
NTH-Smyrna 2003 Boys - CL II Blue
Roswell Santos 03 Red
SSA Chelsea 03B Select Black I
SSA Northside 03/04 Select Yellow 1

U19 Girls Generation

Team
Darlington School Soccer Academy U19 Girls
SSA Chelsea 01/02G SCCL
Steamers FC Elite
UFA Norcross 01/02G Premier
UFA Norcross 03G Premier

U19 Girls Champions

Team
CESC 02 Girls Orange
DDY 01/02/03 Elite
SSA Chelsea 01/02G Select Blue
SSA Chelsea Green 01 Girls
Steamers FC 01G Elite
UFA Mountains 01G Black
UFA Norcross 01/02G Red
UFA South GA 02 Girls Premier

U19 Boys Generation

Team
01 HFC RED
Darlington School Soccer Academy 01 Boys
Legion FC 01 Boys Elite
NTH NASA 01/02 Premier
Roswell Santos 01 Boys Blue
SSA Chelsea 01B SCCL-P
UFA South Georgia 02B Premier
UFA-Norcross 01B/02B Premier
Team
Chattanooga Red Wolves 01 Ward Boys
DDYSC 01 Wolves Elite Boys
Effingham United '02B
KUSA 01 Rangers
Phantoms 2002 BLUE
UFA Lawrenceville 02B Red
UFA Norcross 01B Red
UFA Norcross 02B Gold
Team
Athens United
Columbus SC
NTH NASA 01B Royal
SSA Chelsea 01/02B Select Blue
SSA Northside 01B Select Yellow 1
UFA United FC 03B Gold
© 2019 SincSports   |   Privacy Policy